Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polacy chętnie rejestrują numery na kartę na Poczcie

Polacy chętnie rejestrują numery na kartę na Poczcie

orson_dzi 26 Października 2016 11:57

8 3

Placówki Poczty Polskiej są najchętniej wybieranym miejscem rejestracji numerów na kartę, zaraz po punktach własnych telekomów. Firma jest strategicznym partnerem Orange, Play, Plus i T-mobile w tym zakresie.






Chcąc zarejestrować kartę wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość i kartę SIM. Od sierpnia w placówkach Poczty Polskiej rejestracji dokonało już ponad 150 tys. użytkowników telefonów na kartę.

Jak przekonuje Poczta Polska w komunikacie prasowym, rejestracja karty w placówkach, to przede wszystkim bezpieczeństwo ochrony danych osobowych i możliwość polegania firmie z największą liczba punktów (4600 placówek własnych) sprzedaży.

Źródło tekstu: Poczta Polska     

w sumie: 34
  • 2

    15.  2016-10-26 13:47:31

    @9 Gdzie ty tu widzisz zaufanie. Na poczcie nie zarejestrowano nawet 1% całości. Tyle samo to zarejestrował Virgin mobile przez kuriera i właśnie kioskach ruchu. A na poczcie 3 dużych operatorów udostępniło rejestrację. Widzisz różnicę?

  • -1

    16. ~tkubo  2016-10-26 14:10:05  host: 37-131-168-171.u3d.net

    Polacy mają cały czas sentyment do komuny, gdzie jedni żyli kosztem drugich i było... wesoło

  • 0

    17.  2016-10-26 14:16:44

    15@ skąd wiesz ile osób zarejestrowało poprzez kuriera i w kioskach.

  • -2

    18. ~  2016-10-26 14:27:45  host: 188.146.22.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @14: A polecony priorytetowy idzie tydzień...

  • 0

    19. ~Piotrek  2016-10-26 14:50:41  host: public-gprs360842.centertel.pl

    @16 zmieniło się coś w DEMOKRACJI ?? Dalej jedni żyją kosztem drugich i jest wesoło :D

  • 2

    20. ~Marek  2016-10-26 15:26:27  host: n19-01-06.opera-mini.net

    Tam przynajmniej dane osobowe są w jakimś poszanowaniu, w końcu poczta administruje nimi i przekazuje je od zawsze. Listy, wpłaty. Poza salonem operatora, to najlepsze miejsce na rejestrację.

  • -1

    21.  2016-10-26 15:39:52

    @17 http://tlp.is/bkr

  • 0

    22.  2016-10-26 16:18:45

    21@ To jest ogólna liczba wszystkich zarejestrowanych w Virgin i nie wskazuje ile osób rejestrowało poprzez kuriera a ile przez kioski, a tutaj pisze ile osób dodatkowo zarejestrowało na poczcie gdzie mają do wyboru salony

  • 0

    23.  2016-10-26 16:45:13

    @22 No ogólna, co nie zmienia faktu, że na poczcie zarejestrowano mniej miż 1% prepaidu. Gdzie tu zaufanie? To jest jakiś plankton.

  • 0

    24.  2016-10-26 16:46:53

    Andrzej24 - ale Jemu chyba raczej nie chodziło ile w kiosku a ile przez kuriera, tylko właśnie łącznie, nie uważasz?

  • -1

    25. ~HOT Jola  2016-10-26 16:56:09  host: public716013.centertel.pl

    zajebiscie a listy polecone ida 20 dni bo sie bawia w banki i salony gsm szok! ten kraj naprawde istnieje na papierze

  • 0

    26. ~Syn wlo  2016-10-26 17:04:22  host: user-94-254-179-85.play-internet.pl

    Ja też zarejestrowałem swuj numer na poczcie tak jak tata kazał.
    Wszystko bardzo szybko poszło

  • 0

    27. ~wnusio wlo  2016-10-26 17:24:26  host: 8.37.225.58

    Poczta, to jednak poczta, a nie kioch z budą z piwem obok. Tu też sprawniej idzie niż w salonach gsm...

  • 0

    28. ~szwagier wlo  2016-10-26 17:25:36  host: 185.108.219.152

    A ja mam jeszcze 2 numery nie rejestrowane- muszę się ze szwagrem naradzić.

  • 0

    29.  2016-10-26 17:28:25

    Ło jejku! Nasz Kolega całą rodzinkę tu zaprosił. Brawo_ bis!!!

  • 0

    30. ~  2016-10-26 17:54:06  host: public-gprs371487.centertel.pl

    @28. Jak się naradzicie to napisz proszę, bo też mam dwie karty do rejestracji, lub wyłączenia?

  • 0

    31.  2016-10-26 18:50:57