Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pół miliona widzów akcji "Środy z Orange"

Pół miliona widzów akcji "Środy z Orange"

WitekT 3 Listopada 2009 11:31

0 0

W ciągu pół roku akcji Środy z Orange, z darmowego, drugiego biletu skorzystało 550 tys. osób. Do końca roku ta liczba wzrośnie do około 760 tys.

Filmem, który cieszył się u Was największą popularnością były "Anioły i Demony". W pierwszą środę po premierze obejrzało go 16 tys. uczestników akcji, a łącznie 36,5 tys. Na drugim miejscu była "Epoka lodowcowa 3: Era Dinozaurów", trzecim - "Galerianki". Najliczniej odwiedzaliście Cinema City w warszawskiej Arkadii i katowickim CH Silesia, a najczęsciej wybieraliście seanse o 20:30 i 20:00. Sukces akcji spowodował, że kilka razy zabrakło kodów, gdyż chętnych na megapremiery było po prostu za dużo - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.




Szerzej o akcji Środy z Orange pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~kronik  2009-11-03 11:43:36  host: dou63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange ma kilka dobrych rzeczy: chociażby populację.pl :)

  • 0

    4. ~taaa  2009-11-03 11:55:23  host: mail.deliveryexpress.info

    Mają się czym podniecać. Niedawno stracili ponad 800 tysięcy praepaidowców (jak nie więcej, bo pewnie oszukują statystyki trzymając martwe konta) licząc od każdego po 200 zł (4 doładowania po 50 zł) żeby rocznie utrzymać konto, to stracili 160 milionów złotych przychodu.

  • 0

    5. ~  2009-11-03 11:58:07  host: chello089074153057.chello.pl

    @4. Ale z ciebie analityk jak z koziej dupy trąba :!

  • 0

    6. ~J  2009-11-03 12:05:37  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Jestem... (brak mi słów)..., zszokowany!!!!

  • 0

    7. ~perko  2009-11-03 12:16:00  host: dqk68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    4. No fakt, stracili trochę prepaidowców, ale chyba nie tyle co mówisz. Za to wśród klientów abo maja wzrosty.

  • 0

    8. ~skalarek  2009-11-03 12:24:10  host: 89.191.147.125

    skorzystałem, za coś Orange można pochwalić ;)

  • 0

    9.  2009-11-03 12:26:01

    fajna usluga, przyznaje. Sam bylem, ale kolejki do kina koszmarne z tego powodu, ale cos za cos:))

  • 0

    10. ~taaa  2009-11-03 12:26:14  host: mail.deliveryexpress.info

    @5 - Im więcej śmieci z tpsa korzysta z usług konkurencji tym lepiej... @7 - http://telepolis.pl/news.php?id=16339 stracili dokładnie 863 tysiące ludzi z prepaidu tj. 173 milionów zł. przy założeniu minimalnego przychodu. W rzeczywistości stracili prawie 900 milionów zł przychodów.

  • 0

    11.  2009-11-03 12:26:36

    Próbowałem skorzystać.. Niestety nie da się wybrać do kina spontanicznie w środę - trzeba sobie zaplanować duużo wcześniej - częsta odpowiedź na smsa to "pula na ten tydzień została wyczerpana".

  • 0

    12. ~perko  2009-11-03 12:33:18  host: dqk68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10. owszem, stracili, jeżeli porównamy obecne dane z tymi sprzed roku, ale to było związane z oczyszczaniem bazy z niekatywnych kart sim. W porównaniu z poprzednim kwartałem ubytek nie jest tak duży...

  • 0

    13.  2009-11-03 12:34:23

    Te bilety nie sa niestety naprawde darmowe, bo trzeba miec kase na koncie na smsa i wazne konto na polaczenia wychodzace. Niestety ja nie moge z tego skorzystac, bo w Koszalinie nie ma Cinema City :-(.

  • 0

    14. ~mike278  2009-11-03 12:50:43  host: 77-253-253-219.adsl.inetia.pl

    a moze Pan Wojtek poda ilosc zadowolonych z zamkniecia programu Profit i stworzeniu paybacka?

  • 0

    15.  2009-11-03 13:00:51

    @13 posiadanie 20gr na smsa jest jednoznaczne z posiadaniem aktywnego konta na wychodzące :) A Koszalin jeszcze się nie doczekał widocznie CC ale i tak nie ma co narzekać, dobrze że i tak podpisali umowę z jedną z największych sieci w Polsce.

  • 0

    16. ~  2009-11-03 13:18:38  host: v06-16.opera-mini.net

    @10taaa. Jesteś zwyczajnym chamem nazywając ludzi korzystających z usług tp śmieciami. twój komentarz powinien zostać usunięty z forum. WitekT nie róbcie z TP Onetu.

  • 0

    17. ~Luks  2009-11-03 15:58:43  host: 188.33.130.201

    Jeden z niewielu dobrych pomysłów Orange. U mnie w BB niby jest cinema, ale w takim miejscu, że niezbyt mi po drodze tam. Myślę, że kiedyś przejdę się na magiczną środę, o ile jeszcze ktoś będzie w tej sieci do tego czasu;)

  • 0

    18. ~  2009-11-03 18:33:14  host: v05-04.opera-mini.net

    Ewidentny sukces sieci i świetnej promocji. Jak czytam, że ktoś nie na 20gr na koncie i ma problem, to mi się niedobrze robi! Jakby bilety były za darmo, to też by miał problem. I dlatego Orange nie płacze po takich nieaktywnych numerach. Niech sobie idą do Play. Niech P4 do nich dokłada, jak ich na to stać. Tylko jeszcze nie widziałem, żeby Play do kina zaprosił kogos ze swoich...

  • 0

    19. ~Maco  2009-11-04 01:03:26  host: aeiw229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pomysł jest fajny. Sam korzystam (majac telefon w Play...:) Zastanawia mnie jak wyglądała umowa z CC? Fakt jest taki że reklam Orange w CC jest multum. W moim mieście przez każdym seansem min 1 reklama a czesto 2-3:/ Target jest dobry. Pytani jaki koszt dotarcia. Swoimi postami przypomnieliście mi ze w W3 trzeba co kwartał ładować za 50zł aby miec aktywne ehh:) Ja narazie w Play nie ładuje - wystarczja mi bonosu z sieci + darmowe min za przychodzące:) Jest mocno zadowolony z Play. Czego przykładlem jest pisanie tego posta! For free!

  • 0

    20. ~Maco  2009-11-04 01:04:44  host: aeiw229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co nie zmienia faktu ze ogól ludności patrzy inaczej na sprawy telefonii i myślę że 90% osób które kupuje np. starter tak tak lub simplusa korzysta ze stawek 59gr nie zmieniajac na 29gr. Ludzie są bardzo nie świadomi.

  • 0

    21. ~marky  2009-11-04 11:15:58  host: dpe75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19 to że reklam jest sporo to normalne, w końcu Orange dużo kasy płaci za ta akcję. Chociaż mi akurat nie przeszkadza obejrzenie paru reklam jak dzięki temu mam jeden bilet darmowy

  • 0

    22. ~apsik  2009-11-09 22:17:39  host: 81-dzi-4.acn.waw.pl

    darmowy bilet imo jest dobrym sposobem promocji marki - jeżeli płacę za jeden a drugi dostaję gratis to dlaczego tego nie wykorzystać?

Dodaj swoją opinię