Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pół miliona użytkowników "Szafy" Heyah

Pół miliona użytkowników "Szafy" Heyah

WitekT 13 Lipca 2007 16:17

0 0

Od 12. lipca użytkownicy Heyah mogą korzystać z nowej witryny internetowej serwisu Szafa Gra. W ciągu dwóch lat istnienia serwisu skorzystało z niego pół miliona użytkowników.

Nowa strona www.heyah.pl/szafagra została przygotowana w taki sposób, aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z serwisu i umożliwić zarządzanie usługą w możliwie prosty sposób. Każdy użytkownik ma możliwość przypisania poszczególnych utworów indywidualnym numerom lub całym ich grupom. Można nie tylko wskazać dni, ale także godziny, w których poszczególne utwory będą odgrywane. Serwis skonstruowano w taki sposób, aby na każdym kroku użytkownik mógł skorzystać z podpowiedzi i wskazówek jak z niego korzystać
Nowością są zmieniające się banery, które informują o najnowszych utworach w Szafie oraz ważnych i ciekawych wydarzeniach muzycznych.

Szafa Gra to serwis muzyczny pozwalający każdemu użytkownikowi Heyah ustawić wybrany utwór muzyczny jako sygnał oczekiwania na połączenie przychodzące dla osoby dzwoniącej.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~miki86  2007-07-13 16:47:19  host: dpy150.neoplus.adsl.tpnet.pl

  no to niezle pół miliona!! jednak serwisy spolecznościowe dzialaja!

 • 0

  2.  2007-07-14 21:52:51

  wynik naprawde niezly i era potrafi konkretnie trafic do klienta w sposob niesamowity wkoncu pol miliona robi swoje

 • 0

  3. ~  2007-07-31 13:35:53  host: 85.187.158.179

  rewelacja no ale wiadomo że Heyah ma świetna pomysły...i taryfy

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-60-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet