Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pół miliona szerokopasmowych łączy od Netii

Pół miliona szerokopasmowych łączy od Netii

WitekT 21 Października 2009 14:34

0 0

21. października liczba klientów szerokopasmowego dostępu do Internetu Grupy Netia osiągnęła pół miliona.






W ciągu zaledwie półtora roku udało się nam podwoić liczbę klientów szerokopasmowego dostępu do internetu i wyraźnie poprawić wyniki finansowe. Jestem pewien, że dalsza konsekwentna realizacja strategii zapewni nam osiągnięcie wszystkich ambitnych celów, w tym pozyskanie do 2012 roku okrągłego miliona dostępów szerokopasmowych - powiedział Mirosław Godlewski, prezes Netii.

Na początku 2007 roku, gdy ogłaszano nową strategię spółki, Netia miała niespełna 60 tys. klientów szerokopasmowego dostępu do internetu i około 1,5-procentowy udział w rynku. Obecnie udział Netii w rynku szerokopasmowego dostępu do Internetu wynosi blisko 9% - napisała spółka w komunikacie dla prasy.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~adek  2009-10-21 14:43:03  host: dtj147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeśli na neostradzie ,,muszę,, płacić także za telefon choć nie korzystam ze stacjonarki to w przypadku Netii dojdzie opłata za linię tepsy ? 44zł+ 60zł= 100zł za internet Neostradę, a w Netii dodać koszty linii ? 120zł ? O nie !

  • 0

    2.  2009-10-21 14:43:30

    Niedługo dołączę do tego pół miliona:)

  • 0

    3. ~embe  2009-10-21 14:49:43  host: 188.33.169.64

    mam nadzieje, ze tez niedlugo dolacze, choc umowa juz sprzed miesiaca i nic...

  • 0

    4. ~Seba  2009-10-21 14:52:00  host: 89.228.2.226

    Nie kolego. Jeśli będziesz miał telefon w tp albo w netii, to nie bedziesz placil haraczu za utrzymanie lacza dla tp

  • 0

    5. ~derek  2009-10-21 14:55:52  host: dkj21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    LLU poprosze i staje w kolejce za # 2 i 3

  • 0

    6. ~dd  2009-10-21 14:58:15  host: ip-89-186-16-39.static.vip-net.pl

    W netii nie msusisz miec telefonu zeby miec od nich neta!!!

  • 0

    7.  2009-10-21 15:31:05

    Powinni jeszcze dodać, że te pół miliona klientów to uzyskali dzięki kupieniu wielu sieci w różnych polskich miastach... A sprawa druga - po wykupie tych sieci zniszczyli dobrą ofertę tych sieci. Obecne promocje są o wiele gorsze od tych, które były oferowane przez byłych ISP.

  • 0

    8. ~luk  2009-10-21 15:42:09  host: 212-102-19-212.adsl.inetia.pl

    dzis dolaczylem do grona pol miliona, na razie lepiej niz w multimedii

  • 0

    9. ~Hahaha  2009-10-21 16:01:13  host: ptkbm.centertel.pl

    tytuł "Pół miliona szerokopasmowych łączy od Netii" jest mylący bo łącza są od tepsy - Netia tylko na nich pasożytuje :P

  • 0

    10.  2009-10-21 16:26:03

    Szerokie pasmo to pewnie ten moj 1 Mbs. Jak chcialem podniesc do 2 Mbs za doplata to "nie, nie moze Pan, bo ma pan podpisana umowe terminowa". Skoro nie chca moich pieniedzy to nie.

  • 0

    11.  2009-10-21 16:29:37

    Hahaha - nie, lacza sa od ludzi. TPSA przejela je, zreszta w wielu przypadkach bezprawnie, po upadku komuny. I co teraz napiszesz?

  • 0

    12. ~volvo  2009-10-21 16:30:15  host: v08-12.opera-mini.net

    Do hahaha: ciekawe czy polityka PR Centertela pozwala Tobie wyrazac opinie nt konkurencji. Host ptkbm zdradza ze pracujesz w centertelu conajmniej na skierniewickiej. Pisanie o pasozytowaniu jest conajmniej zlym wypowiadaniu sie o konkurencj - zabrania to Ci kodeks etyki. Przepros Netie!!!

  • 0

    13. ~xyz  2009-10-21 17:28:34  host: 87-205-193-52.adsl.inetia.pl

    Netia? dobrze że jest bo inaczej miałbym pudło gadżetów z TP i neostradę. A tak chociaż za cały abo mogę sobie pogadać za free, no i cena niższa za 1Mb, ale to tyle i aż tyle.

  • 0

    14. ~  2009-10-21 19:25:39  host: bnq54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    byłoby pół miliona jeden, ale TP leci w kulki na całego i nie mają portów dla Alternatywnych. Dla swojej usługi mają jednak full portów.

  • 0

    15. ~wosq  2009-10-21 20:41:30  host: v01-16.opera-mini.net

    Netia ma jeszcze jedną niespodziankę - internet o szybkości 163 kbit/sek w swojej kablówce. Tym się nie chwali jednak! Ponoć nie da się więcej w ich technologii - tak mi odpisali. Powiedziałem pa-pa.

  • 0

    16. ~gad  2009-10-21 20:52:23  host: nat-moc7.aster.pl

    za kilka miesięcy, jak tylko skończy mi się umowa z tym nieszczęsnym Asterem, przechodzę do Netii.

  • 0

    17. ~Pedros  2009-10-21 20:58:50  host: 87-205-86-169.adsl.inetia.pl

    Witek a pół melona dostałeś ? ponoć był wysłany do dziennikarzy ;)

  • 0

    18. ~  2009-10-21 21:38:42  host: 80.238.89.138.ip.abpl.pl

    Netia świadczy usługi w różnych technologiach. Nie polecam LLU gdy ktoś chce korzystać z innego VoIP niż netii na bramce. Inni operatorzy są blokowani.

  • 0

    19. ~darek  2009-10-22 17:30:14  host: dph169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co znaczy szerokopasmowych? Z definicji wynika, ze to lacza z predkoscia powyzej 5 mbps. W wypowiedzi netii nic na ten temat nie widze. Ktos z was wie jakie to ebda predkosci? W ogole niezla odpowiedz na porozumienie UKE - TP dzisiejsze. A predkosci mnie interesuja, bo przeciez i TP i Netia maja juz predkosci rzedu 20 Mbps w ofercie.

Dodaj swoją opinię