Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pół miliona impulsów z Telefonów do Mamy

Pół miliona impulsów z Telefonów do Mamy

sirmark 15 Marca 2004 19:15

0 0

Ponad 500 tys. bezpłatnych impulsów wykorzystali w 5 miesięcy mali pacjenci oddziałów dziecięcych, którzy dzwonili do swoich bliskich z "Telefonów do Mamy"

Dzięki projektowi Telekomunikacji Polskiej "Telefon do Mamy", dzieci przebywające w szpitalach mogą bezpłatnie dzwonić do bliskich z kolorowych i przyjaznych automatów TP. Mali pacjenci otrzymują karty telefoniczne, wydane specjalnie na potrzeby programu "Telekomunikacja Polska Dzieciom". Na oddziały dziecięce trafiło już ponad 17 tys. takich kart.

Od października 2003 r., Telekomunikacja Polska zainstalowała "Telefony do Mamy" na blisko 500 oddziałach dziecięcych. W najbliższym czasie otrzyma je kolejnych 200 oddziałów w całym kraju.
Automaty są instalowane w łatwo dostępnych miejscach i wieszane na takiej wysokości, aby małe lub poruszające się na wózku dziecko mogło samodzielnie wybrać numer do domu. Obok aparatu znajduje się zrozumiała dla dzieci instrukcja korzystania z telefonu.

Projekt "Telefon do Mamy" jest częścią autorskiego programu charytatywnego "Telekomunikacja Polska Dzieciom". Jego celem jest pomoc najmłodszym, głównie poprzez inicjowanie i wspieranie ważnych społecznie działań, związanych z ochroną zdrowia oraz edukacją dzieci.

Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet