Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pokolenie iDzieci. Apple wie jak rozbudzić pragnienia

Pokolenie iDzieci. Apple wie jak rozbudzić pragnienia

LuiN 23 Listopada 2012 11:11

0 0
Cztery na pięć najpopularniejszych urządzeń, które amerykańskie dzieci chciałyby zobaczyć pod choinką to produkty Apple'a - wynika z badania wykonanego przez firmę analityczną Nielsen.

nielsen nielsen

Dzieci w grupie 6-12 lat mieszkające w USA wymieniały kolejno urządzenia: iPad, Nintendo Wii U, iPod Touch, iPad mini oraz iPhone. Osoby w wieku od 13 lat na pierwszym miejscu umieściły iPada, potem komputer, tablet inny niż iPad, Nintendo Wii U i iPhone'a.

Konsole Xbox 360 i PlayStation 3 zeszły na dalszy plan - już chyba czas na ich aktualizację. A jaki elektroniczny gadżet Wy najchętniej znaleźlibyście pod choinką?




Źródło tekstu: Nielsen     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 3

    6. ~Misiek  2012-11-23 11:53:42  host: 89-72-108-81.dynamic.chello.pl

    Apple nie ma miłośników. Ma wyznawców. A to jest różnica.

  • 0

    7. ~user8888  2012-11-23 11:57:43  host: awy114.internetdsl.tpnet.pl

    AppleTV na samym końcu.

  • 3

    8.  2012-11-23 12:06:40

    Czy tylko ja nie przepadam za produktami firmy Apple i wole sobie kupić Samsung-a. ?

  • -2

    9. ~  2012-11-23 12:06:51  host: apn-77-112-177-164.dynamic.gprs.plus.pl

    @6, to zupełnie jak Samsung Galaxy S3

  • 1

    10. ~  2012-11-23 12:23:21  host: v58-08.opera-mini.net

    jeszcze nie czytałem, ale już widząc tytuł newsa powiedziałem "luin". I nie pomyliłem się

  • 1

    11. ~omena  2012-11-23 12:24:24  host: ip-151-248-43-43.free.aero2.net.pl

    do tego frytki cola.. dzieci marketingu, już Galaxy jest bardziej funkcjonalny, można wgrać dowolny plik do pamięci.. od tak dla wyznawców I informacja..

  • 1

    12. ~Johny11  2012-11-23 12:24:32  host: ip-94-42-242-184.multimo.pl

    Ja też bym chciał iPada, albo przynajmniej jakiegoś netbooka (z laptopem ciężko na studiach) lub LG L9/SE ArcS/iP4/BB9810. Od biedy może być nawet Nokia Lumia 800 albo stary Booklet, jakby Mikołaj był niedofinansowany.

  • 2

    16.  2012-11-23 13:06:16

    ja to bym chcial dysk 250GB do mojego ipoda classic... tylko jestem zbyt leniwy by zmienić i się męcze ze 120 ;P

  • 1

    17. ~  2012-11-23 13:11:04  host: 89-70-32-47.dynamic.chello.pl

    taki żart-czemu konsola WII jest lepsza od ipada? Bo ma 2 "I",z ostatnie chwili-apple opatentowało literkę "I" -producenci konsoli WII oraz ulicy sezamkowej mają przechlapane...:) Od dzisiaj "Luin" będzie 'Lun",WitekT będzie WtekT,a do knajpy będziemy chodzić na PWO... :)

  • 2

    18.  2012-11-23 13:18:00

    A teraz należy zapytać ich czy wolą mieć światło czy odrabiać lekcje po ciemku, wolą mieszkać pod mostem czy w domu ? Potem dać im kwotę przeznaczoną na opłaty, a jeśli wybiorą gadżet wywalić 12 latka z domu :D

  • 1

    19. ~m1k0  2012-11-23 14:36:55  host: 088156130250.radom.vectranet.pl

    Ja wolałbym najtańszy i najmocniejszy fonik 720 linii, cztery rdzenie i prosto z chin za 600 zł. Po prostu sam liczę swoje pieniądze...

  • 1

    20.  2012-11-23 15:07:32

    #17: pytanie, czy tylko mala, czy duza tez... Wtedy i rzymskie maja przerabane, dzieci w Stanach nie beda odrozniac wojen swiatowych i w ogole : p

  • -1

    21. ~  2012-11-23 18:17:49  host: ip-37-209-131-237.free.aero2.net.pl

    A jak wyglądają wyniki badań w POlsce czyli dzieci neostrady?

  • 1

    22. ~  2012-11-23 19:18:54  host: ip-151-248-45-15.free.aero2.net.pl

    Dla minie od Świętego Mikołaja poproszę projektor 3D, kamerę 3D i jak nie za dużo to może jeszcze Samsunga Galaxy Note 2 ;)

  • 1

    23. ~  2012-11-23 19:22:42  host: ip-151-248-45-15.free.aero2.net.pl

    Ciekawe jakie są statystyki emisji reklam ? Zgaduje że chcą mieć to co oglądają w reklamach. Kupią produkty Apple gdzie w cenę wliczone są kolejne reklamy i tak w koło Macieju.

  • 0

    24.  2012-11-23 22:58:03

    czytam... (LuiN)... i wszystko jasne :)

  • 0

    25. ~a...  2012-11-23 23:29:25  host: user-164-126-95-82.play-internet.pl

    To nie pokolenie dzieci a Idioci czyt. ajdioci;)

  • 0

    26.  2012-11-23 23:35:36

    Na USA to nie ma się co oglądać, bo to krzywe zwierciadło. Tam jak 10-latek ma mniej niż 50 kilo, to znaczy, że głoduje.

  • 0

    27.  2012-11-26 16:23:39

    Raczej pokolenie iDiotów... ale jeśli ktoś lubi być za własne pieniądze z przodu i tyłu je..ny to proszę bardzo... każda moda przemija i to powoli widać

  • 0

    28. ~  2012-11-26 19:45:41  host: v15-07.opera-mini.net

    mi się tak maży xperia arco s ale że jestem „biedny” to kupuję „tylko” galaxy s2 ;)

Dodaj swoją opinię