Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pokemon GO wprowadza graczy na miny... dosłownie

Pokemon GO wprowadza graczy na miny... dosłownie

orson_dzi 20 Lipca 2016 20:30

7 2

Władze Bośni ostrzegają graczy Pokemon GO przed wchodzeniem na pola minowe.

O tym, że gracze Pokemon GO są wszędzie wie już zapewne wielu z nas. Z całego świata codziennie napływają kolejne informacje o osobach wchodzących na cudze posesje lub powodujących różne, często dziwne, wypadki. Tym razem do graczy zwrócił się rząd Bośni.




W latach 1992-95 na terenach ówczesnej Bośni i Hercegowiny toczyła się wojna domowa, w której zginęło ok 100 tys. osób. Wojna pozostawiła po sobie rozległe, zaminowane tereny. Jak informują bośniaccy saperzy pod ziemią może znajdować się nawet 120 tys. ładunków. Nie trudno się domyślić, że graczy Pokemon GO, którzy nie robią sobie nic ze znaków ostrzegawczych, nie brakuje. Czas pokaże, czy ostrzeżenia rządu przez wchodzeniem na zaminowane tereny poskutkują. W przeciwnym razie do grona ponad 600 osób, które zginęły z powodu wejścia na minę od zakończenia wojny, dołączą kolejne, tym razem szukające pokemonów.

Źródło tekstu: BBC; wł     

Dodaj do:

Tagi: pokemon go | bośnia

w sumie: 20
  • 1

    1.  2016-07-20 20:39:33

    Selekcja naturalna, a na czyjejś posesji
    http://tlp.is/am9

  • -1

    2. ~pabloki  2016-07-20 20:55:16  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    a gdzie intro? a tu http://tlp.is/ama

  • -3

    3. ~Hotelarz  2016-07-20 21:07:30  host: user-109-243-69-94.play-internet.pl

    Twórca gry będzie musiał wypłacać odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu grając w ich grę.

  • 7

    4. ~  2016-07-20 21:37:31  host: n05-03-07.opera-mini.net

    3 a jak piszesz smsa i wejdziesz pod auto, to operator płaci, czy wynalazca smsa, czy producent fona z apką sms? :-D :-D

  • -9

    5. ~Hotelarz  2016-07-20 21:47:22  host: user-109-243-69-94.play-internet.pl

    @4, Nigdy nie pisze smsów, zawsze dzwonie, mam bez limitu do wszystkich w Play Formule na kartę.

  • 0

    6.  2016-07-20 21:48:24

    @4 W dzisiejszych czasach? O ile żaden z nich nie ma w regulaminie, czy innej instrukcji obsługi zapisane, że nie można pisać SMS-a przechodząc przez ulicę, to jest szansa, że zapłaci każdy z nich ;) .

  • 5

    7. ~Piotrek  2016-07-20 22:41:30  host: apn-95-40-140-235.dynamic.gprs.plus.pl

    bombowa rozrywka - czemu niektórzy są podminowani tą wiadomością??

  • 3

    8.  2016-07-20 22:58:14

    3: a ty będziesz musiał wypłacić mi odszkodowanie, bo czytałem twoje posty. ;)

  • 1

    9.  2016-07-20 23:21:17

    To naprawdę wymyka się powoli spod kontroli i wszelkiej racjonalności. Nie wiem tylko, czy jeszcze się śmiać, czy też może już zacząć płakać.

  • 4

    10. ~r  2016-07-20 23:26:23  host: 83.137.1.212

    Plakac nie ma nad kim. W końcu trzeba miec proznie pod beretem by leźć byle gdzie za pokemonem. W sumie jakis pożytek będzie z tych gamoni - mniej min do wydlubania z ziemi :-)

  • 2

    11. ~r  2016-07-20 23:28:36  host: 83.137.1.212

    Tak mysle że to jednak pozytywny news. Lepiej jak wlezie na minę niż miałby wpaść pod auto i komuś problemów narobić.

  • 2

    12. ~dzielnicowy  2016-07-21 04:53:40  host: user-94-254-177-73.play-internet.pl

    Jakich głupich czasów dożyłem..z drugiej strony ziemia zostanie oczyszczona ze wszystkich idiotów.tylko,że tacy też są potrzebni

  • 1

    13.  2016-07-21 07:37:10

    Selekcja naturalna, dzięki temu średnie IQ na świecie wzrośnie...
    Dlatego twórcy tej gry powinni dostać nobla.

  • -1

    14. ~nmn  2016-07-21 07:56:39  host: n11-10-07.opera-mini.net

    13 no nie, bo wpadając pod auto /minę nie ma się drugiej szansy na poprawę błędu.

  • 0

    15. ~Jac  2016-07-21 08:25:28  host: public-gprs352237.centertel.pl

    Nasza cywilizacja chyba powinna już rzucić ręcznik.

  • -1

    16. ~.  2016-07-21 08:29:08  host: n11-04-07.opera-mini.net

    O JAKA REKLAMA OJ JOJ JOJ. JUTRO BĘDZIE ŻE KTOŚ ZNALAZŁ WOREK ZŁOTA JAK SZUKAŁ POKEMONA. ALE OK NA PETRU TEŻ KTOŚ GŁOSUJE

  • 0

    17. ~głupszych postów nie macie?  2016-07-21 08:44:21  host: cga231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    żenada do kwadratu ...

  • 0

    18. ~nmn  2016-07-21 09:41:49  host: 8.37.237.212

    żenada, to szałowanie siè takà grà.

  • 1

    19. ~User  2016-07-21 15:46:28  host: 94.197.120.206.threembb.co.uk

    @16 Nie, jutro będzie informacja, że ktoś znalazł Złoty Pociąg szukając pokemona ;)

  • 0

    20. ~Antek  2016-07-23 09:42:34  host: ip-94-42-11-107.multimo.pl

    Czy te pokemony są generowane losowo? I od czego zależny ich ilość na danym terenie? Wie ktoś?

Dodaj swoją opinię