Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pokemon GO oficjalnie w Polsce

Pokemon GO oficjalnie w Polsce

orson_dzi 18 Lipca 2016 09:24

6 11

Zdobywająca coraz większą popularność gra Pokemon GO jest już oficjalnie dostępna w Polsce na urządzenia z Androidem i iOS.






Pomimo braku oficjalnej dystrybucji, Polska i tak była w czołówce krajów pod względem liczby graczy Pokemon GO. Ludzie biegający po ulicach ze smartfonem przed oczami stają się coraz częstszym zjawiskiem, choć niektórzy nazwą to zapewne swego rodzaju plagą.

Od dwóch dni aplikacja jest już dostępna Google Play i App Store. Oznacza to, że nie trzeba już szukać w Internecie plików z grą, nierzadko niewiadomego pochodzenia i dodatkami w postaci wirusów i aplikacji szpiegujących.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: ios | pokemon go | android

w sumie: 26
  • 3

    7.  2016-07-18 09:53:12

    @5 nie karm trola. Większość frustratów komentujących na telepolis ma problem z postrzeganiem pozytywów. Dla nich świat kończy się na hejcie i narzekaniu że net powinien być za free a 29 pln za abonament bo bardzo drogo ;)

  • 2

    8.  2016-07-18 09:56:54

    Ja tam popieram korzystających z tej aplikacji (sam korzystam). Dzięki temu zarówno Dzieciaki jak i dorośli normalnie wychodzą z domu, mają jakiś cel, jakąś zajawkę i ruszają się. Zamiast siedzieć w domu przed TV i oglądać Ukrytą Prawdę czy przed kompem grać w CS:GO lub LOLa, lepiej spędzić czas na świeżym powietrzu szukając zwierzaków. Akcja Nitendo na plus!

  • 1

    10.  2016-07-18 10:00:08

    @8 zgadzam się w całej rozciągłości :) Kiedyś biegałem bawiąc się w geocaching ale wszystkie skrzynki w promieniu 100 km już odkryłem :) Jak dla mnie fajny sposób na ruszenie dupska sprzed kompa.

  • 4

    11. ~Hotelarz  2016-07-18 10:09:13  host: user-46-113-80-138.play-internet.pl

    Tylko czekać na wiadomości w faktach TVN zbierał pokemony wpadł pod tira...

  • 4

    12. ~  2016-07-18 10:15:32  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    @11 Fakt, chodzą bezmózgi, które poza ekranem telefonu nic nie widzi. Mimo to inicjatywa fajna. Szkoda tylko, że żeby nasze społeczeństwo ruszyło się z domu musi mieć wirtualny cel... Mało kto wyjdzie pobiegać dla zdrowotności.

  • 2

    13. ~tylkoJa  2016-07-18 10:19:01  host: aaeh215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mając 27 lat - apka zachęciła mnie do jazdy rowerem czy spacerów/joggingu po pracy. Przydaje się, bo po zimie brzuszek jeszcze się utrzymuje :D szkoda tylko, że mieszkam na zadupiu i ciężko o poki :/

  • 2

    14. ~boncio  2016-07-18 10:24:45  host: egress505.cws.sco.cisco.com

    @12 nie tylko nasze, ale chyba każdego rozwiniętego kraju. A już w USA to w szczególności, gdzie samochodem jeździ się wszędzie i czasem nawet nie ma chodników...
    Inicjatywa fajna, ale ja wolę tradycyjne (analogowe) pieszo-pociągowe wycieczki i/lub rowerem po 20-30km.

  • 0

    15.  2016-07-18 10:45:56

    Zaraz to będzie aplikacja wyklęta bo naród łazi po okolicy i nie ogląda telewizji .... wiadomo SPISEK

  • 3

    16.  2016-07-18 10:53:20

    Uwaga: nie otwierajcie lodówki...

  • -1

    17. ~ola  2016-07-18 11:06:20  host: user-5-173-83-131.play-internet.pl

    spoko serwery padły... kolejni chiński shit...

  • -1

    19. ~imiesłów  2016-07-18 11:36:54  host: 159-205-77-221.adsl.inetia.pl

    13, to ta "apka" ma już 27 lat?

  • 2

    20. ~tylkoJa  2016-07-18 11:51:30  host: aaeh215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19
    Sorasy, żle to ująłem :) ja - mając 27 lat. Skrót myślowy.

  • 0

    22. ~Templariusz  2016-07-18 12:15:54  host: 85.219.170.98

    Pikachu! Wybieram Cie!

  • 1

    23. ~Moods  2016-07-18 12:43:35  host: n25-03-07.opera-mini.net

    @5 To współczuje, że wspomnieniami są Pokemony. Wolałbym mieć wspomnienia z dziewczyną z wyjazdu nad morze, w góry, pod namiot na Mazurach. To raczej przykre, że jakaś gierka powoduje wyjście z jaskini, czyli nadal to gra jak LOL czy CS kieruje waszym życiem, bez tego nie ruszylibyście się z domu ? To raczej chore, a nie fajne. Kiedyś głupota była lokalna, teraz jest globalna.

  • 1

    24.  2016-07-18 12:50:14

    Co prawda pokemony to (na szczęście) nie moja młodość - no może końcówka, ale też mam związane z nimi wspomnienia. Gdy tylko leciały w TV, natychmiast przełączałem kanał lub całkowicie wyłączałem telewizor.

  • 2

    25. ~  2016-07-18 14:45:21  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    @23 Widać, że nie czytasz ze zrozumieniem...Jak w wieku kilku lat wspomnieniami mogą być wyjazdy z dzewczyną. a po 2- to tak jak napisałem, jeżdżę rowerem, bo lubie, a gram w tą grę przy okazji.

  • 0

    27. ~r2d2  2016-07-18 14:56:26  host: d92-119.icpnet.pl

    cały weekend graniaaa!

  • 1

    28.  2016-07-18 15:09:46

    @26, telepolis okazyjnie daje newsy o bardziej popularnych aplikacjach lub grach w marketach.

  • 1

    29.  2016-07-18 15:43:41

    @22 jak chcesz mieć Pikachu jako pierwszego pokemona to musisz zignorować pierwsze cztery pokemony jakie pojawiają się po dołączeniu do gry. Czuwaj :)

  • 0

    30. ~Wujek_Zurek  2016-07-18 17:31:21  host: public-gprs355643.centertel.pl

    Chwile pogralem, ale jakos wrazenia to na mnie nie zrobilo. Za to fanom stworkow z google play z czystym sumieniem polecam Combo Critters :)

Dodaj swoją opinię