Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pokazowy autobus ZTE w Polsce - w trzech miastach

Pokazowy autobus ZTE w Polsce - w trzech miastach

sirmark 8 Marca 2016 11:25

4 2

W najbliższych dniach po Polsce podróżować będzie pokazowy autobus ZTE, w którym na odwiedzających czekać będzie prezentacja najnowszych smartfonów oraz urządzeń multimedialnych.



Na trasie pokazowego autobusu ZTE znajdują się Wrocław, Warszawa i Kraków. W każdym z miast tourbus będzie miał kilka przystanków, na których ekipa ZTE czekać będzie na odwiedzających z gorącym poczęstunkiem. Goście wydarzenia będą mogli wziąć udział w konkursach. Otrzymać będzie można również kupony rabatowe uprawniający do zniżki w wysokości 150 zł na zakup prezentowanych smartfonów. Ponadto, 13 marca w Warszawie autobus ZTE odwiedzą popularni w mediach społecznościowych przedstawiciele blogosfery.




zte blade a452 zte blade v6

Wszyscy odwiedzający autobus będą mieli okazję zapoznać się ze smartfonami ZTE Blade V6, ZTE Blade A452, ZTE Axon Mini i Elite oraz ZTE Blade L5, a także z projektorem multimedialnym ZTE Spro 2.

Plan podróży:
  • 09.03.2016 - Wrocław - Dworzec Główny - Piłsudskiego 105
  • 10.03.2016 - Wrocław - CH Aleja Bielany - Czekoladowa 7A
  • 12.03.2016 - Warszawa - Atrium Targówek- Głębocka 15
  • 13.03.2016 - Warszawa - Dworzec Śródmieście - Al. Jerozolimskie 50
  • 14.03.2016 - Warszawa - Konstruktorska 4
  • 18.03.2016 - Kraków - Galeria Krakowska - Pl. J. Nowaka-Jeziorańskiego
  • 19.03.2016 - Kraków - CH Zakopianka - Zakopiańska 62

Źródło tekstu: ZTE     

Dodaj do:

Tagi: zte

w sumie: 7
  • 1

    1.  2016-03-08 11:30:01

    Rozumiem, że tylko ja zauważyłem, że blogerzy odwiedzą w Warszawie autobus, który wtedy będzie akurat w Krakowie?

  • 0

    2. ~ola  2016-03-08 11:31:07  host: ip-5-172-236-104.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    "popularni w mediach społecznościowych przedstawiciele blogosfery" - czyli kto? i jak ta popularność jest mierzona? jaja jakieś

  • 0

    3. ~Marcin  2016-03-08 12:00:41  host: ip-5-172-247-231.free.aero2.net.pl

    Może ci popularni przedstawiciele blogo-czegośtam będą w Warszawie, a autobus będzie w Krakowie.

  • 0

    4. ~~  2016-03-08 13:09:59  host: ain170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I co z tego.

  • 0

    5. ~A  2016-03-08 13:19:32  host: rev-213.189.47.139.atman.pl

    jest błąd, blogerzy będą w Wawie 13 marca an PKP śródmieście

  • 0

    6. ~nick  2016-03-08 13:22:42  host: 188.146.140.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    wypas nie dość, że można ogladnąć wypasione smartfony to dodatkowo pryszczatego smarkacza co mu mleko nogawką wycieeka :) epicko nie można przegapić...

  • 0

    7. ~szlachcic  2016-03-08 14:10:10  host: 168.235.196.24

    @6 jaki prymityw, widać że z panszczyznianych chłopow

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-147-238-62.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.