Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pojedynek telefonów

Pojedynek telefonów

WitekT 16 Kwietnia 2010 10:48

0 0
Często w naszych komentarzach i na naszym forum pada pytanie - który telefon lepszy? Postanowiliśmy ułatwić naszym użytkownikom odpowiedź na to pytanie wprowadzając nową funkcjonalność w naszym serwisie - Pojedynek telefonów.

Pojedynek telefonów to możliwość wyboru dwóch telefonów i oddania głosu na jeden z nich. Dodatkowo, swój wybór można umotywować w komentarzu pod pojedynkiem.

Mamy nadzieję, że pomoże to w wyborze telefonu naszym czytelnikom. Zapraszamy do skorzystania z nowej funkcjonalności i uzupełniania bazy pojedynku o wyniki, aby były one jak najbardziej miarodajne.

W ramach ciekawostek - przy 1688 telefonach, które aktualnie są w naszym katalogu, można wygenerować 1.423.828 pojedynków. :-)

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 58
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    39. ~:)  2010-04-16 16:58:24  host: 213-238-120-220.adsl.inetia.pl

    @38 W sumie racja najlepiej jakby to redakcja wybierała 2 telefonu a użytkownicy portalu by sie na ten temat wypowiadali/komentowali.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    40.  2010-04-16 17:48:05

    No,No WitekT - świetny pomysł :-) to kiedy te pojedynki i jaki link do ? ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    41. ~a_lex  2010-04-16 18:04:00  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    A ja tam mam zamiar wybierać tylko między telefonami, których używałem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    42. ~do 40 olek_skype  2010-04-16 18:14:59  host: 213-238-120-220.adsl.inetia.pl

    Na górze testu masz zaznaczone na niebiesko Pojedynek Telefonów i kliknij na ten link.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    43.  2010-04-16 20:29:36

    Ta opcja jest bez sensu!!! Z ciekawości wpisałem porównanie Iphona 3GS do... Noki 3310 wynik? 3głosy na Nokie 3http://telepolis.pl/pojedynek.php?id=732310 a 0 głosów na Iphona 3GS Dla zartów sobie niektorzy wytypowali i wyniki sa CAŁKOWICIE NIE MIARODAJNE!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    44. ~wcv  2010-04-16 20:47:55  host: emi180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo fajny pomysł i funkcjonalność która... może spowodować pojedynek Redakcji z przeciążeniem serwera ;) Fony podzielone na kategorie? firmy czy funkcjonalność np. sim, dualsim, smartfony...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    45. ~  2010-04-17 08:32:10  host: 87-205-206-78.adsl.inetia.pl

    @43 wiadomo że znajdą się bzdurne porównania, ale jeśli chciałbyś jakieś sensowne to też je znajdziesz, choćby Spica vs Hero. Są porównania takie dla fun i takie z prawdziwego zdarzenia :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    46.  2010-04-17 09:13:57

    @43 Jeżeli pojawiają się tego typu porównania to świadczy o tym że wiele osób ma do danego modelu wielki sentyment i wie że dany produkt jest/był niezniszczalny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    47.  2010-04-17 12:30:27

    #42 - dziękuję,ślepy jestem ;-) nie dość że Alccheimer to i ślepota :P dzięki :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~r  2010-04-17 16:14:29  host: 109.243.152.71

    #47: chyba raczej Alzheimer

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49. ~ASD  2010-04-17 16:32:53  host: 48-to3-8.acn.waw.pl

    Jedzcie *** Miliardy much nie moga sie mylic... tyle odnosnie tego pomyslu...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~ASD  2010-04-17 16:33:19  host: 48-to3-8.acn.waw.pl

    Powyzej miast *** to g*wno mialo byc, oczywiscie ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~rappy  2010-04-17 16:54:34  host: acx122.internetdsl.tpnet.pl

    Fajna zabawa, szkoda tylko, że na Chrome nie działa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~Raf  2010-04-17 21:46:03  host: afjt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mi działa na Chrome

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53.  2010-04-17 23:37:08

    A może lepiej wprowadzić oceny telefonów w poszczególnych kategoriach np. "multimedia", "rozmowy" itp.? Oraz bym dodał coś takiego jak "plusy i minusy" - tak jak na ceneo.pl :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54.  2010-04-18 00:49:33

    tajniak: oceny telefonow, to element, ktory jest do zmiany, i to dosc szybkiej. Jeszcze sie nad tym zbytnio nie zastanawialismy, ale twoje propozycje sa warte zastanowienia. Oczywiscie wszelki propozytcje tutaj sa wazne. Wlacznie z tym, czy nalezaloby to udostepnic tylko zalogowanym (bardzie miarodajne) czy tez dostepne dla wszystkich (mniej miarodajne).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55.  2010-04-18 10:46:46

    zalogowanym ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56. ~atomfx  2010-04-19 11:40:29  host: hft121.internetdsl.tpnet.pl

    Omnia HD vs htc hd2, druga para sony ericsson x10 vs motorola milstone

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~...  2010-04-20 10:44:08  host: 212.160.172.70

    mogli byście dać jakiegoś lina na głównej żeby można wejść od razu :)