Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pogodynka warta prawie 100 zł dostępna za darmo

Pogodynka warta prawie 100 zł dostępna za darmo

Isand 22 Czerwca 2018 15:00

6 6

pogoda

Kto nie lubi aplikacji za darmo? Wraz z rozpoczęciem wakacji szczególnie przyda się taka, która pozwoli przewidzieć pogodę. Jaką wybrać?

Jedna z takich aplikacji czyli Weather - unlimited & realtime weather forecast normalnie jest warta 98 złotych. Teraz jednak jest za darmo. Pogodynka jest dostępna również w polskiej wersji językowej. Aplikacja oferuje bardzo dokładne pomiary i prognozy (do siedmiu dni), aktualizacje prognozy na bieżąco oraz ostrzeżenia przez złymi warunkami atmosferycznymi. Do naszej dyspozycji jest też widżet na ekran główny oraz mapa pogodowa interesujących nas okolic.




Aplikacja jest również przystosowana do ostrzegania przed sztormami i innymi poważnymi zagrożeniami. Program jest dostępny do pobrania pod tym adresem.

Zobacz: Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 263 zł
Zobacz: Apple usuwa ze sklepu aplikacje do kopania kryptowalut

Źródło tekstu: google play, wł     

Dodaj do:

Tagi: aplikacje mobilne | aplikacje

w sumie: 30
  • 1

    11. ~drom  2018-06-22 16:16:56  host: ip-37-248-253-230.a2mobile.pl

    Używam meteo icm widget od Programadora i jest ok. Niestety brakuje aplikacji z radarami opadów np z pogodynki z Imigw. Była kiedyś radareu.cz ale przestała działać w PL.

  • 1

    14. ~  2018-06-22 16:49:28  host: a22-09-03.opera-mini.net

    @11 burzowo.info ookazuje aktualny opad deszczu z imgw, ale bez historii godzinowej, maja tez apke.

  • 0

    15. ~  2018-06-22 16:59:29  host: 77.111.244.34

    czy jest lepsza od darmowej Weather & Clock (widget)? dostawca pogody foreca lub myweather

  • 0

    16. ~greg  2018-06-22 17:22:05  host: 89-78-148-213.dynamic.chello.pl

    Serio są ludzie,którzy płacą 100 zł za aplikację pogodową kiedy jest tyle darmowych apek?

  • 1

    17.  2018-06-22 17:28:01

    @16, greg - robisz aplikację... nie ma zainteresowania, pomimo że jest sensowna. Walisz zaporową cenę - dalej nic. Robisz co 2 miesiące promocję 100 zł taniej - mnóstwo pobrań, ale $$ dalej nie ma. Gdy jednak promocja się kończy, jest sobie apka z mnóstwem pozytywnych opinii, kosztująca 100 zł - może warto zapłacić za coś konkretnego, pomyśli plantator buraków, no i kupi.

  • 0

    18.  2018-06-22 18:09:51

    od jakiegoś czasu obserwuję aplikacje do pogody. 90% jest zrobiona na tym samym schemacie (tak jak ta w artykule). zmienione są tylko grafiki. wadą tych aplikacji jest błędne wyswietlanie pozycji gps.

  • 0

    19.  2018-06-22 18:37:53

    Ale po co to kupować? Nie wiem jak jest w android, ale iOS ma w systemie apkę do pogody, która... pokazuje pogodę i jest za darmo

  • 0

    20.  2018-06-22 19:09:14

    19)
    Stary, przeciez jest gromada takich appek, ładniejszych, brzydszych - kazdemu co innego słuzy i siè podoba. A jeszcze inny lubi przepłacać
    :-D
    1oozł..? To chyba zart....

  • 1

    21.  2018-06-22 19:20:41

    W Androidzie Nougat 7.0 jest już w standardzie apka pogodowa, która spełnia swoje zadanie. Można w niej ręcznie wybrać miasto i działa z wyłączoną lokalizacją GPS. Tymczasem Weather - unlimited & realtime weather forecas za 100 zł (chwilowo za 0 zł) żąda włączenia GPS i bez tego nie chce działać.

  • 1

    22.  2018-06-22 19:22:10

    Dlatego dla mnie to szpiegowska wydmuszka, owszem, ładna więc ludzie dobrze oceniają.

  • 1

    23. ~Mmm  2018-06-22 19:22:44  host: 188.146.100.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ja bym nie dał nawet 0zł za taką aplikację, po co to komu? Obserwacja nieba, kolor nieba, zachowanie ptaków oraz obserwacja radarów burzowych dostarcza więcej informacji niż jakaś aplikacja. Jak już tak bardzo potrzebuję wiedzieć jaka będzie pogoda za 7 dni w danej miejscowości to odpalam sobie przeglądarkę w telefonie i wpisuje np "Kraków temp"

  • 1

    24.  2018-06-22 19:32:01

    Po co tej apce uprawnienia do nawiązywania połączeń i zarządzania nimi? Po co o nie prosi? Do tego jakieś dziwolągi w tłumaczeniu np: "fazy księżyca: przybywający księżyc garbaty". Jedyny plus to wygląd, reszta na minus moim zdaniem.

  • 0

    25.  2018-06-22 19:47:27

    Trochę, dziwne że apka chce dostęp do połączeń, ale jest to opcjonalne i na samym dostępie do lokalizacji też normalnie działa.
    Więc nie widzę powodów do aż takich narzekań, po prostu trzeba być świadomym użytkownikiem to tyle i aż tyle.

  • 0

    26. ~Rolnik  2018-06-22 19:49:09  host: a29-02-11.opera-mini.net

    Ja żem korzystam ze strony burze.dziś.net i wiem kiedy ruszyć w pole a kiedy sie nabomblować

  • 1

    27.  2018-06-22 19:52:52

    To nie są narzekania tylko stwierdzenie faktu - apka chce włączonego GPS i nie umie pracować przy ręcznie skazanej lokalizacji. Dlatego wolę wbudowaną, bo ta potrafi działać przy ręcznie wybranej miejscowości i nie zmusza do używania GPS.

  • 1

    28.  2018-06-22 22:35:09

    To, że coś kosztuje kwotę X nie znaczy, że jest tyle warte :-)

  • 1

    29. ~gość  2018-06-23 00:21:47  host: public-gprs174044.centertel.pl

    Pogosynka z zakresem uprawnień od A do Z - dziękuję nie chcę takiego smiecia nawet darmo. Otwieram rano okno i mam pogodę.

  • -1

    30. ~rgfdfv  2018-06-24 11:39:02  host: user-94-254-128-148.play-internet.pl

    pies za milion

  • 0

    31. ~Rafał  2018-06-24 12:10:31  host: 95-155-91-244.internetia.net.pl

    Warta, raczej wyceniona.

  • 0

    32. ~.we  2018-06-26 21:37:46  host: 186-107-52-130.baf.movistar.cl

    Najlepsza i ze stosunkowo najlepszą prognozą jest DarkSky (aczkolwiek problematyczna jest instalacja).

    A ta "aplikacja' to zwyczajny wykradacz danych, jadący na "promocji" (jak opisał LuiN@17) - takie aplikacje od razu powinny wylatywać ze sklepu...

Dodaj swoją opinię