Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podziel się energią

Podziel się energią

sirmark 10 Sierpnia 2006 20:11

0 0

cellphone jump starter Cellphone Jump Starter to nietypowa ładowarka dla komórek, która funkcjonuje na zasadzie pobierania energii z innego telefonu, wyposażonego w kompatybilne gniazdo zasilania.

Zakładamy oczywiście, że właściciel innego telefon zgodzi się na taką operację wymiany. Trudno jednak uwierzyć, żeby wynalazek mógł zainteresować użytkowników komórek. W celu skutecznego doładowania każdego telefonu, o wiele prostszym rozwiązaniem jest bowiem korzystanie z przenośnych ładowarek lub zapasowych baterii, niż szukanie w pobliżu osoby, która podzieli się energią swojego urządzenia.
Szczegółowe informacje na temat dostępności nietypowego gadżetu na razie nie zostały ujawnione.

Źródło tekstu: 4Press, Gizmodo     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2006-08-11 09:25:53

    Głupie :/ na ulicy - gościu, wyskakuj z energii bo jak nie to wpier**** bez sensu:P

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet