Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podzespoły Note'ów 7 wrócą na rynek

Podzespoły Note'ów 7 wrócą na rynek

orson_dzi 28 Marca 2017 08:16

7 1

note 7

Samsung zmienił zdanie i oficjalnie potwierdza, że wykorzysta podzespoły Note'ów 7 do stworzenia smartfonu.

Koreańczycy chcą wykorzystać podzespoły pochodzące ze zwróconych urządzeń i ponownie wprowadzić je na rynek. Smartfon ma pojawić się na rynku pod zupełnie inną nazwą niż Note 7 i będzie pozbawiony wadliwych części. Przede wszystkim mowa jest o akumulatorach. Całość ma powstawać w ekologicznych warunkach, z możliwie jak największym wykorzystaniem odzyskanych komponentów.




Na tym kończą się pewne informacje na ten temat. Plotki mówią o tym, że nowy smartfon ma trafić głównie na rynki rozwijające się, takie jak Indie i Wietnam.

Zobacz: Samsung uśmierca ostatnie Note'y 7

Źródło tekstu: Samsung; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung galaxy note 7

w sumie: 15
  • 2

    1.  2017-03-28 08:31:59

    A ja myślałem że tu będzie pełna instrukcja jak z 7 zrobić 9. hmm.

  • 1

    2. ~tomunia  2017-03-28 08:58:19  host: 97e35f0b.skybroadband.com

    Można odgrzewać kotlety... ale nie te przypalone :)

  • 0

    3. ~mkkot  2017-03-28 09:13:09  host: user-94-254-240-169.play-internet.pl

    Czyżby chcieli wykorzystać części z zebranych telefonów? ;) Nie mówię, że to źle, ale w zasadzie szkoda by je było wyrzucić.

  • 1

    4.  2017-03-28 09:18:39

    (2)
    Co przypalone, to odkroją.
    cpu ok, lcd ok, ram ok, tyle że lekko używane - niech cieszą innych, byle w b.niskiej cenie.

  • 1

    5.  2017-03-28 09:28:56

    Dali ciała przy produkcji. Teraz chcą zminimalizować straty i ubierają to pod ekologie.

  • 0

    6. ~tel  2017-03-28 09:31:09  host: 031011142171.warszawa.vectranet.pl

    Co wy wiecie o odgrzewaniu :)))

  • 0

    7.  2017-03-28 09:49:34

    Gdyby cena była OK, to byłaby to ciekawa propozycja, np Note 7 wchodził z ceną 3799zł, teraz gdy to nie jest nowość, telefon jest de facto refurbished, na pewno ze słabszą (mniejszą fizycznie) baterią, to cena max 1799zł byłaby jak najbardziej OK, jeśli wejdzie dość szybko.
    Jeśli jednak będą czekać, to cena nowych modeli na rynku jak np LG G6 spadnie na tyle (myślę, że w maju kupi się go za 2100-2300zł), ze dla takiego odnowianego Note 7 nie będzie już miejsca

  • 0

    8. ~master chef junior  2017-03-28 10:11:05  host: 193.188.0.61

    chętnie wezmę jako rozpałkę do grilla na majowy weekend :-)

  • 0

    9. ~  2017-03-28 10:21:01  host: 205.201.55.215

    A ja za tysiaka z chęcią bym kupił sprzęt z poprawioną baterią.

  • 0

    10. ~~~  2017-03-28 11:12:07  host: 188.146.9.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wcisną szroty biedakom.

  • 1

    11. ~Buahahaha  2017-03-28 11:17:01  host: 178.43.245.149.ipv4.supernova.orange.pl

    Jak to wszystko zaczną rozklejać i rozrywać (bo przecież odkręcić się nie da). to zrobią się mikropęknięcia i te podzespoły będą miały zerową wartość. Swoją drogą aż dziwne, że gumą nie zalewają, albo jakimś innym świństwem, aby całkowicie uniemożliwić naprawę!

  • 0

    12.  2017-03-28 12:05:08

    @11: czasem zalewają na stałe. Samsunga nie mam, ale zasilacz Dell po rozcięciu zalany jakimś silikonem w środku- żadnych wkrętek -nie naprawialny. Kupiłem nowy, ale to tylko 130 a nie ponad 1000. Tak robią z nas idiotów- tylko nie wiem czemu nie ma naklejki: PRODUKT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU?

  • 0

    13. ~  2017-03-28 12:33:14  host: 8.37.231.74

    wykorzystaja całe plyty główne

  • 0

    14. ~  2017-03-28 19:01:42  host: user-94-254-147-198.play-internet.pl

    rynek uzywanuch chipow , czesci elektronicznych odzyskiwanych na smietniskach w bangladeszu , chinach jest ogromny. Potem takie czesci moga trafiac jako nowe np do samolotow i systemow sterowania ruchem kolejowym... praktycznie producent nie moze tego sprawdzic, nawet przeswietlanie czesci nic nie da. Wiec wcale mnie to nie dziwi ;)

  • 0

    15. ~aaq  2017-03-30 20:32:53  host: acpy51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @10: biedakom? te części pójdą do telefonów dobrej klasy. To powszechna praktyka przy zwrotach (nie tylko w tej branży...)

Dodaj swoją opinię