Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwyżki telefonów w "Taryfach Kubali"

Podwyżki telefonów w "Taryfach Kubali"

sirmark 26 Grudnia 2007 23:55

0 0

Od 27. grudnia Plus w promocji Taryfy Kubali wprowadza podwyżki cen niektórych telefonów.



Podwyższone zostaja ceny m.in.: LG KE970 Shine, Motorola RAZR V3 EDGE, Nokia 6125, Nokia 6151, Nokia 6300, Nokia E65, Samsung SGH-J400, SonyEricsson K550i i SonyEricsson K750i.


Zobacz: regulamin promocji Taryfy Kubali.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    25.  2007-12-27 14:10:16

    Tylko brac. Taka "okazja" moze się już nie powtórzyć:)

  • 0

    26. ~neon  2007-12-27 14:15:20  host: w3cache.wignet.pl

    Jedno wiem PLAY ma najtańsze i najlepsze telefony mam SE k530i od 4dni w PLAY i nigdzie nie miałem tak dobrze ceny połączeń też są super! Polecam wszystkim :)

  • 0

    27.  2007-12-27 15:01:00

    A większość krzykaczy płaci 50-60 zł/m-c

  • 0

    28.  2007-12-27 15:17:12

    ~ds - zgadzam się, ale jak widać więksość ciągle pozostaje u swoich operatoró - widać, podobnie jak mi im się nie opłąca. Ceny telefonów... Nie obchodzą mnie - nie kupuję w promocjach. I powiem, że głupi są ci, którzy tylko na cenę telefonu patrzą. To widać potem po płaczu jaki w punktach jest, ze nie wiedzieli, ze co miesiąc trzeba będzie płacić 100 czy ileś tam złotych i to przez dwa lata. A naprawdę już tylko ta "najniższa półka" klientów jeszcze poszukuje telefonów po złotówce nie patrząc na miesięczne wydatki. Ja naprawdę wolę kupić, jeśli już, telefon za 200 albo 300 zł, bo np. w moim przypadku są to dwumiesięczne wydatki na telefon. A nie wierzę, żeby komuś, kto potrzebuje abonament za 30 zł (nawet z darmowym numerem) był potrzebny telefon za 1500 zł w wolnej sprzedaży. Do czeg? Do robienia zdjęć? Do tego lepiej kupić za 300 zł cyfrówką - będzie lepsza. Że internet, że zaawansowane możliwości? Nie żartujcie sobie ze mnie ;-)

  • 0

    29. ~ds  2007-12-27 16:26:49  host: 213.77.11.50

    @wlo: ale wiesz jak to fajnie błysnąć taką full-wypas komórą :-) Branie wysokiego abo tylko po to, żeby dostać fajny tel za 1zł to rzeczywiście kiepski pomysł - operatorzy (szczególnie Big3) wcale tak bardzo tel nie dotują. W końcu tel to tylko dodatek do usługi. Ale są też tacy, dla których 'wszystkomający tel' to coś, za co warto sporo przepłacić. I na pewno takich osób jest sporo - wystarczy tylko pooglądać reklamy opów - dużo z nich nęci właśnie telefonami.

  • 0

    30. ~art  2007-12-27 22:08:59  host: gnf244.internetdsl.tpnet.pl

    do wlo i ds: jesli faktycznie sa dla was najwazniejsze tanie uslugi to po co w ogole kupowac telefony, nie lepiej "zaszpanowac" jakąś 8 letnia N5110 (to mój 1szy tel)? Czy jednak zgodzicie sie ze mną ze telefony nie mogą dzialac dozywotnio, i od czasu do czasu trzeba je wymienic. A za cyfrówkę za 300zl dzieki wlo, "postoję"... :) Widac z tego ze nie uzywales telefonu z przyzwoitym aparatem, wiec nie wypowiadaj sie na forum o czym nie masz pojecia... Kiedys tutaj ktos powiedzial (cytuje niedokladnie zapewne): w sumie to po co tyle tych funkcji w komorce, nawet ksiazka tel nie jest potrzebna, przeciez zawsze mozna nosic z sobą mały notesik... :) (a jest tanszy niz cyfrowka za 300zl) pozdrawiam... :)

  • 0

    31. ~ds  2007-12-27 23:04:53  host: nat-bem4.aster.pl

    @art: Pewnie, że tel trzeba wymienić co jakiś czas, my mówimy tylko o sytuacji, kiedy ktoś bierze abo znacznie ponad miarę (którego potem nie wykorzysta), aby kupić taniej 'błyskotkę' w postaci telefonu. A często taniej jest kupić tel osobno i usługi osobno, gdyż poziom dotacji tel jest u nas w większości wypadków (trójca) mizerny.

  • 0

    32. ~ds  2007-12-27 23:19:37  host: nat-bem4.aster.pl

    @art:a co do aparatu - oglądałem fotki zrobione k850i z 5Mpix (ponoć jeden z najlepszych na rynku aparatów w tel) i przyznam, że w porównaniu do mojego kompaktowego i nie pierwszej już młodości canona z 3.2 Mpix tel wypada naprawdę blado jeśli chodzi o jakość zdjęć. Po prostu fizyki nie oszukasz - mała dziurka w telefonie nie zastąpi choćby średniego obiektywu w aparacie.

  • 0

    33.  2007-12-27 23:59:13

    30. Ja używam półtorarocznej 6233. A za miesiąc będę korzystał z E51. Tak, ja regularnie zmieniam telefony :-)

  • 0

    34.  2007-12-28 00:03:10

    A zdjęcia robię wiekowym Olympusem z matrycą 3,2 megapikseli. Lepsze niż sąsiad wypasioną komórą :-)

  • 0

    35.  2007-12-28 00:08:42

    Co do książki... Twój sarkazm przesadny jest. To podstawowa rzecz w komórce. Musi być rozbudowana i pojemna. Ja mam tu wszystko. Gdybym zgubił telefon i nie miałbym kopii książki... Byłby to powód wystarczający do popełnienia sepuku ;-)

  • 0

    36. ~  2007-12-28 01:12:37  host: p09-06.opera-mini.net

    Do Wlo - 75% osób patrzy na cenę telefonu i wybiera ten za przykładowe 1 zł. Sprawdzone latami praktyk w posach u operatorów.

  • 0

    37.  2007-12-29 13:12:18

    powiedzmy sobie otwarcie że tzw. promocje,przy nowych modelach to wyrzucanie forsy,bo taniej kupisz fon bez abonamentu na allegro. ale jeśli weżmiesz starszy model za 1 zl.to możesz go sprzedac za parę zl. i dołożyć do nowszego modelu w internecie. i tak to mniej więcej wygląda.

  • 0

    38.  2007-12-29 13:17:09

    a co do sieci zastanawiam się w tej chwili pomiędzy plusem dla firm,a play indywidualnie mam prawie takie możliwości,jestem na etapie porównania ofert

  • 0

    39. ~nick  2007-12-29 19:09:51  host: awx120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta podwyżka to przeciwieństwo obniżki w pleju do 3gr, tak dla równowagi LOL

  • 0

    40. ~Play rzondzi!  2008-01-04 20:22:22  host: ht8.hagioteam.com

    Bo tylko Play obniża ceny telefonów. Taki spadek z 1 zł do 0,03 groszy to obniżka o 997% proc.! I co fajansiaże z Plusa?

  • 0

    41. ~GIGI  2008-01-05 11:59:38  host: 195.117.208.112

    ~Play rzondzi! - 997 TO TY ZADZWOŃ BY CIE ZAMKNELI. GIMNAZJUM CIEBIE CHYBA NAWET NIE CHCIAŁO SKORO TAK LICZYSZ, IDEALNY PRZYKLAD TROLLINGU I TO JESZCZE Z PLUYA. ZANOTUJ SOBIE W SWOIM MAŁYM NOTESIKU ZE 1 ZŁ TO 100 GROSZY , 3 GROSZE TO 3 % ZE ZŁOTÓWKI, WIĘC OBNIŻKA JEST O 97%. SIC !

  • 0

    42. ~Play rzondzi!  2008-01-05 17:02:53  host: ht8.hagioteam.com

    Ty mnie matematyki nie ucz, bo mam dobre nauczycielki na wysokim poziomie. Lepsze niż ty. Jak nie masz merytorycznych argumentów to się zamknji. Nie pasuje ci bo masz drożej nisz my??? Oferta Play jest najlepsza!

  • 0

    43. ~  2008-01-05 17:05:17  host: ht8.hagioteam.com

    A co że 97% proc. a nie 997 to tylko literówka. Idź niech ci mamusia wysupua 5 zł na doładowanie konta.

  • 0

    44. ~  2008-01-09 13:51:11  host: zeus.oz-srem.com.pl

    widocznie nie zależy im na klientach Era bije ich na łopatki

Dodaj swoją opinię