Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwyżki cen telefonów w Era Mix

Podwyżki cen telefonów w Era Mix

sirmark 19 Marca 2009 14:14

0 0

Od 19. marca Era wprowadza podwyżki cen telefonów w ofercie Nowa Era Mix.



W nowej odsłonie cennika wzrastają ceny telefonów: Motorola RAZR2 V8, Nokia 5310, Nokia 6300, Nokia 6650 T-Mobile, Nokia E51, SonyEricsson C702 oraz SonyEricsson G502.


Zobacz: cennik telefonów dla taryf Nowa Era Mix.





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    42. ~Sławek  2009-03-19 19:42:24  host: 188.33.48.109

    @41 poprawka: 35gr.

  • 0

    43. ~qzn  2009-03-19 20:08:30  host: 84.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl

    "thonka" Jeżeli miałeś zaproponowany 50% ceny telefonu wcześniej to możesz z takiej oferty skorzystać wystarczy odwiedzić salon firmowy

  • 0

    44. ~RE: 36 dzetex.  2009-03-19 20:11:51  host: ip-52-182.zax.pl

    bzdury kolego opowiadasz, oferty utrzymaniowe są fatalne,dam Ci przykład na swoich 2 abonamentach które miałem do 8 stycznia i do 8 marca. Sieć Era proponowała mi przedłużenie umowy o 2 lata z 50% upustu na abonament 1 rok i 25% upustu na kolejny w opcji 1 ale cena telefonu była nie do ruszenia.Interesowała mnie nokia E51 w taryfie za 25 PLN 70 minut do wszystkich sieci dawali ją za 499 na 2 lata, więc pytam się gdzie jest korzyść dla klienta jeśli można wybrać ją w telefonicznej okazji na 3 lata w abon. za 25 pln za 99pln i rozwiazać umowę z karą 400 PLN, telefon bez simloka i zobowiazań wychodzi również za 499 pln.Rozmawiałem z kierownictwem utrzymania i niestety przyznali mi rację że jest to korzystniejsze rozwiazanie.Mimo szczerych checi nie mogli mi udzielić rabatu na telefon.Wiec pierwszy numer przeszedł do Tak Taka gdzie sobie go doładowałem podwójnie a drugi myślałe że jednak do marca uda się zbić cenę telefonu i zostać z nimi.Niestety nic się nie zmieniło i nadal nie chcieli dać rabatu więc przedłuzyłem na 3 lata po czym następnego dnia wypowiedziałemi umowę zgodnie z opisem wcześniej i kupiłem telefon za 499 bez zobowiązań. Aktualnie jak tylko zejdę ze stanem konta w Tak taku do 50 PLN to przeniosę numer do PLAY na kartę bo co by nie mówić oferta jest atrakcyjna.Gdyby nie Play nic by na trym rynku sie nie zmieniło a tak wymusza to na innych operatorach zmiany i bardzo dobrze że konkurencja jest. W Erze został mi blueconect który narazie ma jednak znacznie większy zasieg niż Play i przez to nie ma co porównywać ofert, ale za 2 lata jeśli będą porównywalne zasięgi to znów wygra ekonomia i to tyle.

  • 0

    45. ~m  2009-03-19 21:10:45  host: s32.zabrze.net.pl

    Era stawia ostatnio na wieksza ilość minut co ma wiksze znaczenie niż jednorazowa zapąłta za telefon. Np w abo 30 zł (25+5 pakiet)jest co miesiąc 70 minut do wszystkich i równiez co miesiąc 1000 minut do ery i na stacjonarne ze strefy, która w praktyce dział nawet wiele kilometrów od miejsca aktywacji. Na dodatek minuty z pakietu schodza najpierw. Jak dla mnie oferta na minuty nie do przebicia.

  • 0

    46. ~dzetex  2009-03-19 21:35:50  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    No wiesz, widze ze kazdy ma inne doswiadczenia z utrzymaniem w Erze, ja osobiscie dostalem niezle warunki bo dostalem 2000minuty do wszystkich w sieci i na stacjonarne ktore leca dopiero po abo, telefon z 99 dostalem za 1zl i to wszystko w abo 45zl. Takze ja osobiscie nie moge powiedziec ze narzekam. Co do blueconnecta tez sam uzywalem jakis czas, teraz oddalem bratu bo mi na razie nie potrzebny i faktycznie zasieg jest o wiele wiekszy niz w Play. No i za 48zl oplaca sie. Wiesz ciezko powiedziec co bedzie za 2 lata zobaczymy. A wzieles sobie jaki modem ?

  • 0

    47. ~  2009-03-19 21:50:49  host: afij245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak czytam te komentarze, i czytam, i piszecie, że wszedzie telefony drożeją, a w Playu tanio nadal, i oferty Playa dobre są, zwłaszcza Play fresch, i sobie myślę, to czemu Play nie ma 10 mln klientów?

  • 0

    48. ~tester play  2009-03-19 21:59:18  host: abcx57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bo te komentarze piszą pracownicy play, a abonentów niska jakość obsługi i fatalna jakość połączeń nie przyciągnie stad do tej pory play ma dopiero 0,5mln abonentów a już są pierwsi którzy umowy nie przedłożyli, zazwyczaj wracja do swojego poprzedniego operatora i wola płacić wyższą stawkę za minutę ale mają pewność ze ją zużyją na rozmowę

  • 0

    49.  2009-03-19 22:03:44

    tester play: a na jakiej podstawie piszesz o tych powrotach? Masz dokładne statystyki ile osób przedłuża umowy, a ile nie i jak to wygląda na tle konkurencji?

  • 0

    50. ~  2009-03-19 22:31:38  host: t03-04.opera-mini.net

    Oferta ptc to odpowiedz na ceny fonow najpierw w orange pozniej w plusie.oferta min/sms 3i tak nie jest dobra,bez tela nawet..tu rzadzi play.ceny fonow rewela.podoba mi sie ze kazdy nowy abonent ma pakiet na net na3mies.rewolucja tanich min do wszystkich trwa.mam od wczoraj50min po18gr tela 3g/hsdpa za1pln juz bez simlocka umowa jeszcze2.5roku ale z 'abo' 10pln..liczby nie klamia.mirekb

  • 0

    51. ~  2009-03-19 22:36:56  host: host-1-015.tkk.pl

    napiszcie ze w mixie w plusie jest to samo... ceny poszly w gore tydzien gora dwa tygodnie temu...

  • 0

    52. ~  2009-03-20 00:17:50  host: ddo28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @47. Bo dopiero się wybieramy :) . Czekamy na odpowiedź reszty W3.

  • 0

    53.  2009-03-20 03:12:18

    @43 nie moge tak zrobic o czym dobitnie w swojej 'wyzszosci' poinformowal mnie 'pan' konsultant (i z tego co wyczytalem nietylko ja mam taka sytuacje). moja mama nie jest wymagajacym klientem, poprostu chce podobna ilosc minut do tej, ktora ma po troche nizszej cenie (ok. 200 minut + darmowy nr albo i 2 z kazdego miejsca w Polsce, bo pracuje po za miastem i czesto jest w trasie) i wymienic telefon za troche mniej niz 1/2ceny sklepowej przy czym posiadajac obecnie od 2 lat k800i nie chce sie 'cofac' w k770i czy c702... iP z tej oferty mial pojsc odrazu na sprzedaz i za uzyskana kase mial zostac zakupiony inny telefon, ale w tej sytuacji nie oplaca sie przedluzac, bo i po co?

  • 0

    54. ~koli  2009-03-20 09:45:37  host: dpx18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://telepolis.pl/news.php?id=14319

  • 0

    55.  2009-03-20 14:42:26

    Powiem tyle: strzał w kolano.

  • 0

    56. ~get  2009-03-20 16:41:16  host: host-81-190-123-135.gdynia.mm.pl

    buhahaha a to dobre, to co za debil weźmie teraz u nich telefon ?! niezła odpowiedź na obniżkę cen w play :D

  • 0

    57. ~get  2009-03-20 17:05:15  host: host-81-190-123-135.gdynia.mm.pl

    @kowcio - a ja bym powiedział że raczej strzał w głowę dla ery to jest :D a już na pewno dla MIXa w erze, który chyba zakończy na tym swoje istnienie...

  • 0

    58. ~  2009-03-20 18:53:47  host: hgp78.internetdsl.tpnet.pl

    niestety w tak tak fonie tez ceny idą w góre i to strasznie... tego telepolis jeszcze nie wie albo wie i nie pisze:) niech to Euro spada bo ceny telefonów mimo duzych pakietów minut beda odstraszac klientów.

  • 0

    59. ~nicram_82  2009-03-21 09:26:55  host: 77-253-241-55.adsl.inetia.pl

    nie rozumie was co wy mamcie z tym telefonem za 1zł w ogóle nie pojmuje osób które biorą abonament dla telefonu za 1zł mój najlepszy kumpel jeszcze od przedszkola tak zrobi woził SE C702 w abonamencie 45zł gdzie normalnie w taktaku nie wydawał więcej jak 30zł na miesiąc osobiście zdecydowanie więcej wydaje ok 140zł miesięcznie i zawsze kupuje telefon na allegro miałem dwa abonamenty jeden jeszcze za czasów idei drugi w plusie i uważam że abonament jest dobry dla kogo kto dzwoni dużo w obrębie własnej sieci i wydzwania regularnie określoną ilość minut ponieważ ja dzwonie średnio a do tego nie regularnie w jednym miesiącu wydzwaniam określoną kwotę a w drugim zdecydowanie inną i nie mam tej regularności dzwonienie jak w abonamencie to mam dwa numery na kartę gdyby abonament był dla mnie korzystniejszy to bym go miał ! ale w abonamencie interesuje mnie przede wszytki ilość minut i cena za minute poza abonamentem a nie cena telefonu który jest dodatkiem telefon rzadko u mnie wytrzymuje dłużej niż rok nie mówiąc o 2 latach bo zmieniam prawie zawsze po 8 miesiącach bo albo się tel sypie jak obecnie SE C702 albo mi się znudził jak poprzednio E51

  • 0

    60. ~ziii  2009-03-21 17:12:13  host: c5-50.icpnet.pl

    Czy korzystając z promocji Era Tak Tak Godzina za Groszę mogę dzwonić również na Heyah za 99gr/h?

  • 0

    61.  2009-03-24 18:47:13

    Nie, do Heyah nie możesz dzwonić. Tak samo Heyah traktuje TT jako pozasieciówkę.

Dodaj swoją opinię