Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwyżki cen dla wybranej grupy w UPC

Podwyżki cen dla wybranej grupy w UPC

sirmark 27 Czerwca 2013 17:37

7 5

Od 1. sierpnia UPC podwyższa ceny usług telewizji cyfrowej oraz dostępu do Internetu. Zmiany dotkną klientów nie posiadających umowy na czas określony.



Opłata abonamentowa za usługę telewizji cyfrowej wzrośnie o 4 zł, natomiast opłata za usługę internetową o 2 zł.




Jak poinformowała TELEPOLIS.PL, Ewa Sadowska z biura prasowego UPC: Zmiana ceny dotyczy jedynie części klientów indywidualnych, nie posiadających obecnie umowy na warunkach promocyjnych, np. na 2 lata, na usługi dostępu do Internetu lub telewizję cyfrową. Do wszystkich klientów, których dotyczy ta zmiana, wysłaliśmy pocztą indywidualną korespondencję.

Operator w piśmie informuje także, że w przypadku braku akceptacji zmian, klient może rozwiązać umowę, a UPC nie będzie przysługiwać zwrot przyznanej ulgi.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: upc

w sumie: 44
  • 0

    27. ~  2013-06-27 21:03:53  host: 178-37-94-11.adsl.inetia.pl

    Zapytałem Orange dlaczego w ofercie orange free na kartę minuta do play kosztuje 75 groszy a do innych sieci 29 groszy. Odpowiedziano mi że jest ofertą dedykowaną do połączeń internetowych. Koniec kropka. Co wy na to? Czy tak można?

  • 0

    28. ~  2013-06-27 21:04:55  host: 178-37-94-11.adsl.inetia.pl

    Cały mail z orange: Witam, Informuję, że oferta Orange Free na kartę jest ofertą dedykowaną do połączeń internetowych. Opłaty reguluje cennik oferty: http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/4305/4408736.pdf Regulamin: http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/4305/4408734.pdf Skorzystanie z promocji oznacza akceptację regulaminu i cennika. http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4002009310,title,taryfy-O range-na-karte,article.html Liczę na to, że podane informacje będą przydatne. Pozdrawiam, Mirosław Pałka Doradca ds. Obsługi Klienta Indywidualnego. PTK Centertel sp. z o.o.

  • 0

    29. ~  2013-06-27 21:10:54  host: z37-15.opera-mini.net

    27! Baranku, minuta kosztuje 29gr, po wysłaniu kodu!

  • 0

    30. ~stare ptk krakow  2013-06-27 21:18:14  host: user-94-254-194-43.play-internet.pl

    Mam 21 lat UPC wczesniej PTK i zrezygnowalem z tv analogowej i internet wynegocjowalem na 58zl na 2 lata predkosc 30MB/s

  • 0

    31. ~maro  2013-06-27 21:22:26  host: dziekana-z-bie227201223077.c201.msk.pl

    No 2 raz podniesli ceny i zablokowali możliwość nagrywania ulubionych programów na modułach. A miałem do nich przejść ale teraz się rozmyśliłem. Zostaje w CP.

  • 0

    32. ~adik  2013-06-27 21:42:52  host: 89-70-211-183.dynamic.chello.pl

    @25 zmiana dotyczy abonentów Upc, nigdzie nie napisałem że wszystkich,więc jak najbardziej z sensem napisałem piesiu.

  • 0

    33. ~  2013-06-27 22:07:24  host: 178-37-94-11.adsl.inetia.pl

    @29 No widzisz jak ukrywają takie info. mógł to napisać konsultant a tego nie zrobił. Możesz podać jaki to kod?

  • 0

    34. ~  2013-06-27 22:33:25  host: z34-09.opera-mini.net

    33. Było na Telepolis. Ale proszę Cię bardzo: TANIEJ DO PLEY: *101*14# natomiast w Smart, masz już automatycznie 29gr. Pozdro, i fajnie, że za baranka się nie obraziłeś, bo to było żartobliwie. Hej.

  • -1

    35.  2013-06-27 23:39:42

    Ja tam nie chcę nic mówić, ale jak ktoś chce zakombinować "jak typowy polak" (celowo z małej litery), to może teraz podpisać umowę i rozwiązać za parę dni.. tylko, że nie ma opcji bez dzierżawy modemu (tzn. na własność), więc korzyść dla kombinatorów żadna ; )

  • 0

    36. ~komor  2013-06-28 01:22:18  host: 89-74-159-171.dynamic.chello.pl

    czyli chodzi głównie o klientów, którzy podpisali umowy na czas nieokreślony i zapłacili za to 100 PLN a teraz szkoda będzie się im wycofać żeby nie być w plecy. Łatwa kasa. Przeboleje ale oleje was przy pierwszej okazji jaka się trafi a zanim raz jeszcze zdecyduje się skorzystać w waszej oferty to się głęboko zastanowię czy warto !!! Na chwilę obecną jesteście u mnie spaleni !!!

  • 0

    37. ~Alex  2013-06-28 02:58:57  host: z11-08.opera-mini.net

    Drogie upc stało się jeszcze droższe. Kiedyś tak robili jeszcze za czasów telewizji analogowej. Co dwa trzy miesiące podwyżka. Doszło do takiego absurdu, że za analog płaciłem prawie 60 złotych. U konkurencji dostałem w tej cenie cyfrówkę +analog +telefon. Przeszedłem i nie żałuję.

  • 0

    38. ~  2013-06-28 07:05:56  host: user-94-254-208-197.play-internet.pl

    @20 - niniejszy komentarz jest do myślących jak Ty. Słabi psychologowie pracują w tym UPC. Klient każdą podwyżkę traktuje jako wrogą i się obraża. Już widzę jak część klientów rezygnuje i szuka alternatywy u konkurencji. A wiem co mówię, pracowałem w jednej z sieci telekom :-).

  • 0

    39. ~  2013-06-28 07:07:21  host: user-94-254-208-197.play-internet.pl

    @37, może robi się coraz droższe, by utrzymać w znośnym stanie łącza po 100 Mbit/s podczas gdy normalnemu użytkownikowi starcza 10 Mbit/s i to na kilka komputerów w domu?

  • 0

    40. ~Tony  2013-06-28 09:29:16  host: 78.9.176.204

    A ja mam umowę terminową i tez dostałem informacje o zmianie opłat z dniem 1 sierpnia. Chyba czas się wypisać z UPC.

  • 0

    41. ~Gresd  2013-06-28 10:58:44  host: 89-69-118-94.dynamic.chello.pl

    ja mam promocyjną oferte wiec nie dotyczy. aczkolwiek sama ta podwyzka nie wydaje sie byc zbyt wielka. zreszta nie ma co ryzykowac. inny operator.? taaa tpsa czy vectra. nie nie dziekuj. to ja wole upc przynajmniej internet pewny i sie nic po drodze nie zawiesi.

  • 0

    42.  2013-06-28 20:29:16

    @27: 2013-06-27 21:03:53 host: 178-37-94-11.adsl.inetia.pl W ofercie Orange Free na kartę możesz również bezpłatnie obniżyć koszty połączeń do Play. Wystarczy aktywować usługę "Taniej do Play i CenterNet" wpisując kod *101*14# i potwierdzając przyciskiem połączenia (opcja bezpłatna). Więcej informacji tutaj http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4003119560,title,Taniej-d o-Play-i-CenterNet-,article.html Pozdrawiam Tomek Orange Ekspert

  • 0

    43. ~  2013-06-29 20:35:23  host: ip-84-39-171-65.free.aero2.net.pl

    Sirmark - o jakiej to niby przyznanej uldze mowa w ostatnim zdaniu?

  • 0

    44. ~prvty  2013-06-30 13:45:00  host: 77-253-102-5.adsl.inetia.pl

    Wydaje mi sie, że chodzi o brak ponoszenia kosztu po stronie klienta w razie wypowiedzenia umowy. Tylko tak czytam czytam i wcale ta podwyzka tragiczna nie jest. w sumie jak i tak większość jest na promocji. odrazu po podwyzce news ze robudowują oferte z kanalami tvp.

  • 0

    45. ~a ja ich tam lubie  2013-07-02 13:16:00  host: 89-69-232-21.dynamic.chello.pl

    niedawno podpisalem umowe - internet 15mbit + tv cyfrowa select HD za 77zl miesiecznie, 2 lata umowy

  • 0

    46. ~Tomek  2013-07-06 23:36:27  host: 46.227.108.20

    Ja niedawno zrezygnowałem z umowy z UPC.Obecnie podpisałem umowę z Metrointernet (Warszawa-Bemowo) i mam łącze 64Mb/16Mb, TV cyfrową 100 kanałów +pakiet telefoniczny stacjonarny za 69 zł m-c.Umowa na 2 lata. Jakość dobra a szybkość internetu przekracza deklaracje operatora. Jestem bardzo zadowolony ze zmiany.

Dodaj swoją opinię