Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwojone doładowanie z okazji 20 lat Plusa na Kartę

Podwojone doładowanie z okazji 20 lat Plusa na Kartę

msnet 30 Maja 2018 09:35

7 5
plus00proc wiecej

Tylko 4 czerwca skorzystamy z promocji, w której do doładowania w kwocie od 30 do 99 zł otrzymamy dodatkowe 100% jego wartości.

Promocja "100% więcej na 20-lecie Plus na Kartę" obowiązuje 4 czerwca 2018 roku od godziny 00:00 do godziny 23:59 i jest adresowana do użytkowników taryf Plus Na Kartę, Simplus, Sami Swoi i 36i6. Otrzymany bonus może być wykorzystany na wszystkie usługi telekomunikacyjne dostępne dla danego klienta.

Bonus nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.

Zobacz: regulamin promocji



Źródło tekstu: Plus     

w sumie: 208
  • 0

    189.  2018-06-04 11:13:04

    188 - raczej do banku. Nie można doładować konta dowolnego operatora przez mBank. Piewszy raz spotykam się z taką sytuacją.

  • 0

    190.  2018-06-04 11:19:51

    182 - wskaż mi wg jakich zasad masz te bonusy 10 GB do dołądowania - chętnie przeanalizuję problem ;-)

  • 0

    191.  2018-06-04 11:29:46

    toms - nie chce wchodzić w dyskusję... Ale Plus od zawsze pisze co należy rozumieć przez nielimitowany internet...
    W skrócie: bez limitu GB ;-)
    Natomiast tutaj zasadą jest, ze się zmeinia kontekst, więc nie ma znaczenia że nielimitowany - u wszystkich znaczy to smao, tu się mówi - jaki to nielimitowany jak lejek 16 czy 32 kbps dają?

  • 0

    192.  2018-06-04 11:38:57

    191- w tym temacie powiedziano już tyle, że moim zdaniem nie warto go dalej drążyć. Aktualnie czekam na realizację zasilenia kwotą 99 zł, bo już chyba tę awarię naprawili. Zobaczymy jak to będzie z tym podwojeniem.

  • 0

    193.  2018-06-04 11:46:47

    No i jest. 430,48 zł ważne do 04.06.2018r. Fajnie, że się udało. Teraz mogę oficjalnie potwierdzić, że w Nowym Plushu też to podwojenie działa. Uwagi, które zgłaszałem wcześniej, nadal są aktualne, choć rozumiem różnicę pomiędzy taryfami a abonentami.

  • 0

    194.  2018-06-04 11:49:29

    O przepraszam. Konto ważne do 04.06.2019r. !!! To z przyzwyczajenia. :-)

  • 0

    195.  2018-06-04 11:50:10

    toms - teś się cieszę ;-)

  • -1

    196.  2018-06-04 11:54:38

    @193. Nie było potrzebny tego potwierdzać, było to pewne od początku.

  • 1

    197. ~  2018-06-04 12:03:46  host: a29-02-09.opera-mini.net

    196- dla ciebie nie, inni mieli wątpliwości. To info ich z pewnością uspokoi i zachęci do skorzystania. Coś taki nieżyczliwy i zarozumiały?

  • 0

    198. ~Alicja skun  2018-06-04 12:38:30  host: apn-46-169-150-108.dynamic.gprs.plus.pl

    doładowywał ktoś przez SkyCash ? doszło podwójne doładowanie

  • 0

    199.  2018-06-04 12:42:00

    198 - a regulamin to przewiduje?

  • 0

    200. ~Alicja skun  2018-06-04 13:20:54  host: apn-46-169-150-108.dynamic.gprs.plus.pl

    W regulaminie tym razem nie ma nic o skycash (zwykle jest wymieniona ta opcja), ale na stronie biura prasowego jest info o Skycashu http://tlp.is/hl6

  • 0

    201. ~kajtek  2018-06-04 14:16:29  host: 176.113.202.120

    Czy to podwójne doładowanie działa tylko jednorazowo? Czy za drugim doładowaniem też dostanie się ten bonus podwojenia? Orientuje się ktoś??

  • 0

    202. ~RafalS  2018-06-04 14:26:27  host: public-gprs362464.centertel.pl

    Dla tych co szukają potwierdzenia - da się połączyć z 5-tym doładowaniem gratis.

  • 0

    203.  2018-06-04 15:07:45

    198 - ja bym raczej o regulamin się opierał, bo w razie reklamacji będą z penością wskazywać regulamin jako podstawę świadczenia usługi ;-)

  • 0

    204.  2018-06-04 15:08:29

    Jest tyle możliwości, ze naprawdę nie trzeba raczej upierać się przy Skycash-u?

  • 0

    205.  2018-06-04 15:15:57

    Na szybko rzuciłem okiem na regulaminy bonusowych doładowń... Skycash ostatnio był w promocji na Dzień Kobiet w 2017 r. ;-)

  • 0

    206. ~taki4  2018-06-04 18:01:27  host: 77-255-241-193.adsl.inetia.pl

    To ja dorzucę coś od siebie. To jest pierwszy punkt regulaminu, który wystarczyło przejrzeć.
    1. Promocja „Rozmowy, SMS, MMS bez limitu” („Promocja”) jest organizowana przez POLKOMTEL
    sp. z o.o.1(„POLKOMTEL”) i adresowana do Abonentów Na Kartę, którzy korzystają
    z taryfy Nowy Plush (zwanych dalej łącznie „Abonentami) Działa również premia za piąte doładowanie i za częste zasilenia. Można także doładowywać ile się chce razy. Mam nadzieję, że pomogłem.

  • 0

    207. ~  2018-06-04 20:07:16  host: apn-37-248-164-189.dynamic.gprs.plus.pl

    Ej 206... - Inny regulamin cytujesz...

  • -1

    208. ~taki4  2018-06-04 20:32:15  host: 77-255-241-193.adsl.inetia.pl

    Cytuję regulamin, w którym jest napisane jasno i wyraźnie, że Na Kartę oznacza też Plusha. W każdej ofercie Plusha jest napisane to samo. I o to mi chodziło. Oznacza to jedno i nie ma o czym dyskutować. mam nadzieję, że pomogłem niezdecydowanym bo jest jeszcze trochę czasu, żeby doładować konto.

Dodaj swoją opinię