Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójnie we FreeM na urodziny

Podwójnie we FreeM na urodziny

LuiN 21 Listopada 2011 12:43

0 0

Spółka InMobile, właściciel telefonii komórkowej FreeM, poinformowała, że z okazji pierwszej rocznicy uruchomienia usług użytkownicy otrzymają dwukrotnie zwiększoną ilość transferu danych.

Użytkownicy telefonii FreeM, po obejrzeniu reklamy, uzyskają możliwość pełnego, darmowego korzystania ze wszystkich serwisów internetowych, równoważnego transferowi danych wielkości 1 MB, co odpowiada np. 60 odsłonom mobilnej wersji Facebooka.

Standardowy, dzienny limit darmowego dostępu do mobilnego Internetu wynosi 10 MB z możliwością zwiększenia go za pomocą promocyjnych pakietów.




Od 21. listopada użytkownik będzie mógł za 2 zł zakupić pakiet wielkości 1 GB, do wykorzystania w ciągu tygodnia lub 300 MB w ciągu tygodnia z reklamami, co 3 MB. FreeM wprowadza też pakiet transferu 250 MB danych, na pięć dni pozbawiony reklam, w cenie 13 zł.

Źródło tekstu: FreeM     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2011-11-21 12:48:06

    Głupie te reklamy, gdy teraz są lejki 32 kb/s i więcej bez ograniczeń.

  • 2

    2. ~jupi  2011-11-21 12:50:00  host: 193.59.74.53

    250MB- 13zł, ale na jaki czas? 30dni? No limit. Co po przekroczeniu pakietu kwotowego? Lejek?

  • 2

    4.  2011-11-21 12:56:47

    Z tym pakietem 250 MB za 13 zł na 5 dni . To chyba żartują ?

  • 1

    5.  2011-11-21 12:59:57

    4@ No właśnie! Taka cena za pakiet netowy bez reklam, to rozbój w biały dzień.

  • 0

    6.  2011-11-21 13:00:22

    Zauważyłem u siebie że Plus upgradował swoje stacje GSM 900 do EDGE 296 kb/s.

  • 0

    7.  2011-11-21 13:02:11

    Karlos20, te 1 GB bym zrozumiał ale nie tak mało. Gdy w Play taki pakiet to koszt tylko 9 zł ważny 30 dni.

  • 1

    9.  2011-11-21 13:20:34

    Właśnie testuję FreeM i działa elegancko. Faktycznie mniej reklam bo co 1MB. Kartę traktuję jako awaryjny dostęp do internetu. http://speedtest.net/result/1604164890.png

  • -1

    10.  2011-11-21 13:27:57

    Chętnie bym sprawdził ten ich darmowy internet, ale zamówiałem już 4 razy w przeciągu roku kartę wysyłką pocztową i żadna do mnie do dzisiaj nie doszła.

  • -1

    11.  2011-11-21 13:28:06

    Chętnie bym sprawdził ten ich darmowy internet, ale zamawiałem już 4 razy w przeciągu roku kartę wysyłką pocztową i żadna do mnie do dzisiaj nie doszła.

  • -2

    12. ~  2011-11-21 13:45:13  host: z59-06.opera-mini.net

    Co to jest to FreeM ? To kolejny wymysł tego przygłupa Solorza ?

  • -2

    13.  2011-11-21 13:47:56

    Ja też kiedyś zamówiłem ale karty nie dało się aktywować to poszła do kosza ...

  • 0

    14. ~Ike  2011-11-21 14:41:24  host: edv41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a MOŻNA FreeM wsadzić do modemu i korzystać z tego ??

  • 0

    15.  2011-11-21 14:55:02

    Można,zamówiłem 2 raz kartę może teraz będzie ok,potestuję darmowego neta :D

  • 1

    16. ~  2011-11-21 15:01:10  host: v06-16.opera-mini.net

    Spamer znowu sobie pozakładałeś nowe konta trollu? Ciekawe czemu administracja jest taka nieporadna, że nic z takim wrzodem na tyłku nie może zrobić.

  • 0

    18. ~  2011-11-21 16:53:12  host: 62.87.184.230

    Czyli albo 1GB za @pln na tydzień bez reklam albo 250 MB za 13pln na 5 dni. Pytanie: gdzie logika?

  • 1

    19. ~  2011-11-21 17:13:34  host: 77-253-43-188.adsl.inetia.pl

    To teraz już internet przelicza się na ilość odsłon pejsbuka?

  • 0

    20.  2011-11-22 14:44:35

    @19: no raczej, a jak Ty chciałeś inaczej? ;)

  • 0

    21. ~smartfon trzeba mieć  2011-11-22 16:20:36  host: user-31-174-46-164.play-internet.pl