Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójne "sru" w Heyah

Podwójne "sru" w Heyah

LuiN 25 Września 2009 15:10

0 0

Rusza nowa kampania reklamowa Heyah. Kot Rysiek i pies Łinston w nowym spocie reklamowym promują ofertę Podwójnego Doładowania, z której można skorzystać do 12. października tego roku.

W najbliższych dniach "Bonus Lesson" trafi na ekrany telewizorów. Fani rysunkowych bohaterów mogą już obejrzeć kolejną lekcję Heyah: dzisiaj film ma swoją internetową premierę na serwisie YouTube.

Bonusowe doładowanie może otrzymać każdy, kto w ciągu pięciu dni uzupełni konto dwa razy za minimum 20 zł. Heyah podwoi kwotę drugiego doładowania. Użytkownik może dodatkowo otrzymać na konto nawet 150 złotych. Dodana przez Heyah kwota może zostać wykorzystana w dowolnym terminie na wszystkie usługi.

Propozycja skierowana jest zarówno do użytkowników Heyah, jak i abonentów Heyah Mix. Konto można uzupełnić korzystając z kuponu doładowującego (zdrapki), karty płatniczej lub kredytowej, rachunku w banku internetowym, a także z doładowań w bankomatach lub punktach sprzedaży. Z Podwójnego Doładowania można skorzystać jeden raz w czasie trwania oferty.




Więcej na temat promocji pisaliśmy w tej wiadomości.



Źródło tekstu: Heyah, wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    29. ~  2009-09-26 12:26:54  host: v04-01.opera-mini.net

    Oferta dobra ale mogli by dac jedna taryfę czyli tanio w sieci i po za sieć.

  • 0

    30. ~ahahah  2009-09-26 13:12:04  host: chello089074077126.chello.pl

    jak widać po ilości komentarzy, heyah już dawno wylądowała w klopach. :-)

  • 0

    31. ~  2009-09-26 14:48:34  host: v08-04.opera-mini.net

    Sama sobie winna jest heyah przez damy okres olewala klientów teraz trzyma klasę ale w tamtym okresie nawet oferta tak taka byla lepsza.

  • 0

    32. ~magic  2009-09-26 14:53:01  host: ip22-c14.gl.digi.pl

    jak kto potrafi liczyć, to wybiera najlepsza sieć na kartę.. czyt.heyah.. co chwile sa te podwójne i do wykorzystania do wszystkich a nie jak u konkurencji tylko w sieci.. Czekać tylko na abonament w heyah i będzie to normalna sieć.. ze wszystkim karta,mix i abo

  • 0

    33. ~MaRiO  2009-09-26 15:09:43  host: static-68-219.is.net.pl

    28 : a mi spadla minuta do prawie 13 groszy za minute :)) doladowania oczywiscie z allegro :)) chyba nikt nie ma lepiej.. fakt ze z fresha tez korzystam, ale nr w HEYAH to moj glowny numer (prawie zloty) ktory mam juz od paru lat.. a na nim duzo kasy hehe :)) i pozdro :))

  • 0

    34. ~snd  2009-09-26 17:41:51  host: public-gprs96459.centertel.pl

    rzeczywiście podwójen wymiata. jest na tyle często, że można mieć prawie zawsze te 16 gr za minutę i tani net. a reklama ok, choć kruczki w wersji z facebooka jeszcze lepsze

  • 0

    35.  2009-09-26 18:50:47

    W reklamie z krukami jest podpis "jeśli chcesz się dowiedzieć o czym śpiewają kruki wejdź na stronę heyah.pl" Wchodzę i niczego na ten temat nie widzę. Może ktoś wie gdzie to znaleźć?

  • 0

    36.  2009-09-26 19:01:39

    MADMAX: to chyba chodzi po prostu o ofertę Heyah...

  • 0

    37.  2009-09-26 19:12:38

    @ 38 WitekT, Właśnie tego się obawiałem :) A już myślałem, że te kruki śpiewają może coś od tyłu tak jak Cezik ;)

  • 0

    38. ~a  2009-09-26 20:13:13  host: chello089079186160.chello.pl

    co to jest CMM, ktos mnie oswieci? czy to chodzi moze o Carrefour Mova Mobile?

  • 0

    39. ~Longman  2009-09-27 08:56:04  host: dfd35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @rcicho(27), z nie próbowałeś technologii push? Nie wiem jak to działa w Androidzie ( i czy w ogóle działa), ale momail.pl ładnie "pcha" moja pocztę z Gmaila na mojego SE K530i. Jedynym mankamentem jest to, że "automatyczny SMS z danymi" nie zadziałał i musiałem wpisywać dane ręcznie. Ale po 15 minutach wszystko uruchomiłem.

  • 0

    40. ~nani  2009-09-27 09:32:57  host: public-gprs124926.centertel.pl

    @ MADMAX, Witek - nie do końca. można wejść na zakładkę, gdzie są dzownki i inne gadżety związane z reklamą, do tego wersja gdzie, kruczki śpiewają, a nie tylko "nucą" - piosenka zresztą bardzo fajna - http://www.heyah.pl/nowa-heyah_tapety-i-dzwonki - można też kliknać na zakładkę w lewym dolnym rogu głównej strony

  • 0

    41.  2009-09-27 11:39:55

    @ 42, czyli jednak coś tam nawijają po naszemu :) Dzięki za naprowadzenie.

  • 0

    42.  2009-09-27 12:54:06

    Świetna reklama, podobnie jak sama promocja i pierwsza lekcja, oby tak dalej;)

  • 0

    43. ~  2009-09-28 15:02:55  host: v02-04.opera-mini.net

    gdyby orange go korzystalo z zasiegu ery i mialo 2 gr za 100kb to przenioslbym numer tam. jednak tak nie jest/ wiec heyah nr 1 w prepaidach. hose

  • 0

    44.  2009-09-28 18:48:58

    Heyah the best. Sporo kasy można dostać za free

  • 0

    45. ~  2009-09-29 12:51:08  host: 078088213152.walbrzych.vectranet.pl

    @45 - "gdyby Orange Go korzystało z zasięgu Ery", to by miało najgorszy zasięg z całej W3.

  • 0

    46. ~KOZA  2009-10-01 20:40:34  host: ige146.internetdsl.tpnet.pl

    Kruczki śpiewają: Moja niunia odleciala do afryki, bocian jej przynosi smakołoki :)D

  • 0

    47. ~  2009-10-06 14:07:40  host: dgr33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    podwójne mnie bawi, ale potrójnego bym już nie zniosła ;)

  • 0

    48. ~  2009-10-09 18:40:51  host: public479.cdma.centertel.pl

    a jak kupie starter i uzupelnie konto to tez mi podwoja to doladowanie?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-136-56.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Cham spod Radomia | 2017-12-16 17:48:55

Lata mi to kolo ch.u.j.a.2: to sr.aj w nachy


~Tłuk | 2017-12-16 17:13:32

To było do @2


~Tłuk | 2017-12-16 17:12:35

@3 to narżnij w kosz koło biurka


frasag | 2017-12-16 17:11:11

@2: to wsadź główeczkę do muszli i ogladaj


~nie mow ze | 2017-12-16 17:02:00

chce mi sie kupe a w kiblu nie mam neta :/

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 800 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 800 zł (grudzień 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet