Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójne doładowanie w TakTaku

Podwójne doładowanie w TakTaku

WitekT 3 Grudnia 2008 09:21

0 0

Wraca podwójne doładowanie w TakTaku. Tym razem - trzeba przyznać - w dziwnej i skomplikowanej wersji.

Z oferty będą mogli skorzystać użytkownicy, którzy w okresie od 3. do 18. grudnia doładują konto dowolną kwotą oraz otrzymają specjalnego SMS-a zapraszającego do skorzystania z oferty Podwajamy Doładowania. W SMS-ie zostaną zaprezentowane warunki skorzystania z oferty skierowane do konkretnego klienta, czyli:
poziom, do jakiego należy obniżyć stan swojego konta oraz,
jednorazowe uzupełnienie konta dowolną metodą kwotą (minimum 25 zł).

Po wypełnieniu warunków, na co klient ma 5 dni, kwota tego drugiego doładowania zostanie podwojona. Klient otrzyma promocyjne doładowanie w terminie 2-9. stycznia. Informacja ta zawarta będzie w SMS-ie zapraszającym do udziału w promocji.




Promocyjne doładowanie otrzymają klienci, którzy wypełnią wszystkie wskazane warunki. Skorzystanie z oferty jest możliwe tylko na numerze, na który przyszedł SMS z opisem zasad uczestnictwa. Klient, który otrzymał SMS-owe zaproszenie, może skorzystać z oferty tylko raz. Kwotę przyznanej premii można wykorzystać na wszelkie dostępne usługi, w tym na połączenia i SMS-y do wszystkich sieci.

Zobacz: regulamin promocji (plik PDF; 53 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 605
  • 0

    587.  2008-12-21 17:28:50

    Liczy się tylko pierwsze , to znaczy premiowane jest tylko jedno doładowanie, także jeśli chcesz żeby podwojono 100zł to musisz doładować kwotą 100 zł i czekać do stycznia:)

  • 0

    588. ~  2008-12-22 21:44:24  host: user43-044.satfilm.net.pl

    do 586 (dot. postu 582) wysłałem do BOA e-mail i opisałem krok po kroku doładowania i smsy jakie otrzymałem. Dziś doładowali moje konto kwotą 75 zł. 25 zł dostanę w terminie wskazanym w smsie. Więc wszystko ok

  • 0

    589.  2008-12-29 11:01:15

    Dobrze, że się wszystko wyjaśniło, jak widać w przyrodzie nic nie ginie;)

  • 0

    590. ~  2008-12-30 18:08:27  host: inet20908na-3.eranet.pl

    do 588 w związku z moim 586:) Doładowałem drugi raz za 150 zł, a przyszedł sms, ze dostanę tylko 25 zł. Oczywiście w TT mają "bałagan", przyszło wyjaśnienie, że 25 zł dostanę w styczniu,a 125 zł doładowali mi dzisiaj. P.S. W przyrodzie nic nie ginie, ale tylko dla tych, którzy się upomną o swoje, niestety

  • 0

    591. ~Witek69  2008-12-31 14:09:02  host: 145.217-171-48.tkchopin.pl

    no niestety czasem ginie.. spelniłem warunki promocji oprócz ostatniego, doładowałem na kwotę 300 zł 7 dnia od otrzymania sms-a. Było w nim napisane:" w ciągu 5 dni obniż stan konta do 15 zł. a POTEM doładuj za ... itd " więc obniżyłem stan konta do 15 zł. piątego dnia i doładowałem tak jak było napisane w sms-sie POTEM, czyli dwa dni później. Niestety Era interpretuje to inaczej i zostałem nabity w butelke, nie pomogły monity. Najpierw przedzwoniła do mnie miła Pani z biura obsługi i powiedziała, że wszystko jest OK i że podwoją doładowanie po 5 minutach zadzwoniła raz jeszcze i ze sprostowaniem, że jednak go nie otrzymam. Dostałem dobrą radę, że przygotowują kolejne podwójne doładowanie, lecz ja już z niego nie będę korzystał bo znowu wtopię. Tak się traktuje klientów z 10 letnim stażem, napisałem już dwie reklamacje a oni wciąż to samo: nie spełnił Pan warunków promocji. Więc wygadam to co mam i zmieniam operatora dla zasady. Proszę o poradę co wybrać Play na kartę czy może coś innego.... ?

  • 0

    592.  2008-12-31 18:12:10

    Dobrze rozumiem, że miałeś doładować w ciągu 5 dni od otrzymania smsa a zrobiłeś to po 7?

  • 0

    593.  2009-01-02 20:05:46

    Witam, doladowalem konto 2tyg temu przez strone ery za kwote 500PLN extra dostalem 50PLN a kilka minut temu dostalem smsa ze doliczono mi do konta extra 550PLN - w play jest lepiej? :)

  • 0

    594. ~  2009-01-02 21:20:41  host: 87-205-187-126.adsl.inetia.pl

    Ten sam scenariusz co wyżej konto zostało zwiększone o kwotę 550 zł co by nie mówić to miło dostać taki prezent !

  • 0

    595.  2009-01-03 00:50:04

    #594 ja czekam na jeszcze jedno 550 i 330 :)

  • 0

    596. ~  2009-01-04 00:36:42  host: f142-121.opera-mini.net

    Na wszystkie moje telefony w Era TT ktòre używa moja rodzinka przyszły dodatkowe doladowania. Jak miło! :-) Gdzie tak jest w innej sieci?

  • 0

    597.  2009-01-07 12:48:46

    Moje podwójne też już przyszło :) Promocję uznaję za w pełni udaną :) Miałem małego stresa, ale akcja zakończyła się powodzeniem.

  • 0

    598. ~Mario  2009-01-07 14:23:31  host: ip-83-238-246-134.netia.com.pl

    mojego wciaz brak i cos czuje ze pewnie nie przyjdzie i trzeba bedzie reklamowac. Pewnie o to im chodzilo, ze czesc moze zapomni po takim czasie ze byla jakas promocja ;)

  • 0

    599. ~  2009-01-10 22:14:15  host: aajv54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja nadal nic nie dostalem ;/ troche to irytujace choc nie jestem sam, mojej dziewczynie tez nic nie przyszlo. poczakam jeszcze troche moze jakies opoznienie. jesli nie, to bedzie trzeba działać

  • 0

    600.  2009-01-12 16:39:50

    ja dzisiaj sie dowiedzialem ze trzeba czekac do 14 stycznia ale i tak według mnie era ma burdel w papierach

  • 0

    601. ~tak takowiec  2009-01-12 17:29:18  host: 94.254.201.65

    promocja jest ok:) tez nie dostalem we wskazanym terminie doladowania (do 09.01), ale napisalem maila do BOA i zaraz nastepnego dnia mi odpisali i doladowali konto. Trzeba sie bylo tylko przypomniec ;)

  • 0

    602.  2009-01-12 19:05:49

    Ja swoje dostałem o czasie. Ale w takim razie ci, którzy nie dostali, niech napiszą do BOA.

  • 0

    603. ~Mario  2009-01-13 10:51:12  host: ip-83-238-246-134.netia.com.pl

    napisalem reklamacje do eboa w sobote (10.01) z dokladnym opisem kiedy i za ile doladowane. W poniedzialek rano przyszly przeprosiny i ze faktycznie ok i ze przekazuja do odpowiedniego dzialu. Po 10 min zaczela przychodzic kasa w... kilkunastu doladowaniach! :) Chyba ktos recznie dopisywal i sie bal zeby czasu polaczen mi nie zwiekszylo :) przychodzilo wiec po 10zl, 5zl, na koniec nawet 3,7zl i dobrnelo do pelnych kwot. Wszystko przychodzilo co kilka min, oczywiscie potwierdzane doladowanie sms, jakby to bylo zwykle doladowanie :)

  • 0

    604.  2009-01-13 15:47:26

    hehe, mario, o takich ratalnych spłatach jeszcze nie słyszałem ;)

  • 0

    605. ~  2009-01-16 10:13:07  host: 77-253-41-164.adsl.inetia.pl

    Pakiety dalej aktywne az do odwolania :)

  • 0

    606.  2009-07-17 05:47:35

    nie bede pisal o swoich stawkach bo od dawna pisze ze nie chce nawet obnizek; dzis wiem ze jest nawet taniej niz liczyłem na poczatku zanim kupiłem PK; zobaczcie telepolis-39gr w mobilkingu i komentarz np 291 lola jak sie podnieca ze ma 30gr kosztem doladowania za 5 stów-FRAJER; utwierdzam sie w przekonaniu ze wiekszego idioty nigdzie nie widziałem-nie dziwie sie ze pozniej zaprzecza ze to czy tamto nie on pisał; nawet papszmir(mój faworyt) przy nim jest wielkim i normalnym człowiekiem

Dodaj swoją opinię