Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójne doładowanie w Tak Taku i Tak Tak Fonie

Podwójne doładowanie w Tak Taku i Tak Tak Fonie

sirmark 14 Stycznia 2009 14:50

0 0

Tak Tak przygotował ofertę podwójnego doładowania, dzięki której użytkownicy będą mogli otrzymać na konto dodatkowo nawet 150 złotych.

Promocja 2xTakTak skierowana jest do wszystkich użytkowników Tak Taka oraz abonentów oferty Tak Tak Fon. Klienci, którzy uzupełnią swoje konto jednorazowo kwotą minimum 25 złotych, a następnie w ciągu 5 dni ponownie zasilą konto wybraną kwotą już od 25 złotych, otrzymają od Tak Taka podwojenie wartości drugiego doładowania. Dzięki tej ofercie na koncie klienta może pojawić się dodatkowo nawet 150 złotych. Podwojona kwota może zostać wykorzystana bezterminowo na połączenia i SMS-y we wszystkich kierunkach, bądź na inne wybrane usługi. Zarówno w Tak Tak Fonie, jak i w Tak Taku użytkownicy nie tracą zgromadzonych środków nawet po upływie ważności konta na połączenia wychodzące - po kolejnym przedłużeniu ważności konta cała zgromadzona dotychczas kwota pozostaje do wykorzystania.




Każdy użytkownik może skorzystać z podwójnego doładowania jednorazowo w czasie trwania promocji, tj. od 15 stycznia do 15 lutego 2009 roku. Z oferty mogą skorzystać również abonenci ofert Era Fun i Mega Fun.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 207
  • 0

    188. ~  2009-01-21 23:52:03  host: fm130.internetdsl.tpnet.pl

    Doładowałem 2 razy konto 15 stycznia. Pierwsze za 25 zł,a drugie za 150 zł Dziś minął tydzień dokładnie za 9 min minie i podwojenia nie mam.Brawo dla ERY za coraz większy bajzel.Miało być załatwione do 5 dni!!!

  • 0

    189. ~  2009-01-22 09:53:37  host: host-78-133-194-187.cable.tmark.pl

    Ja w tamtym tygodniu z dwoch abonamentow probowalem doladowac tak taka nie dalo sie. Cos im siada.

  • 0

    190.  2009-01-22 13:58:29

    Ja kilka postow wyzej pisalem o swoich "przygodach" z 2xTT. Otoz do dzisiaj nie mam doladowania na 3 z 4 numerow, ktore podwojenie powinny dostac. Dzisiaj tez trzeci raz uslyszalem, ze z pewnoscia doladowanie bedzie dzisiaj do polnocy i tak slysze od 3 dni. A tak przy okazji korzystal ktos z doladowania ze strony ery? Jak zaladuje 150 zl za drugim razem to dostane 150 czy 165 (z racji tych 10% bonusowych)?

  • 0

    191.  2009-01-22 16:02:52

    Dostaje się i bonus, i podwojenie bonusu.

  • 0

    192. ~Marek  2009-01-22 16:24:16  host: 088156096018.stk.vectranet.pl

    190 ..ja tak doladowywalem i dostalem tak jak jest w regulaminie napisane max 150 zł, wiec po co takie pytanie? a co do osób w goracej wodzie kapanych - doladuj 25 poczekaj na sms i nastepnie za 150 :)

  • 0

    193.  2009-01-22 18:06:33

    D pana mądrali Marka: Prosze wskazac w regulaminie niniejszej promocji cos na temat czekania na sms.

  • 0

    194. ~  2009-01-22 19:34:23  host: efu98.internetdsl.tpnet.pl

    Apropo tego ze z duzym upustem sprzedaja ci co maja nadwyzki z biznesowych. Teoria upada bo Era zablokowala doladowania tak tak z abonamentow biznesowych.

  • 0

    195. ~Mark  2009-01-23 01:03:28  host: ip-91.150.175.130.csa-net.pl

    Doładowałem 2 razy konto 15 stycznia. Pierwsze za 50 zł,a drugie za 150 zł. 7 dni po terminie i doładowania nie mam i niestety trzeba to reklamować. Byłem juz w salonie ale przed 5 dniem. To kazali przyjśc po 5 dniu.

  • 0

    196. ~bolek  2009-01-23 10:30:36  host: ayk68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja myślę że Ci co sprzedają na allegro kupuję kody prosto od sieci, a nie hurtowni, oni sami są hurtownią więc po co mieliby brać od hurtowni? To jest jak z terminalami tyle ze do terminala ładuje się np. 500zł i z tej kwoty kupuje się kody, a ci z allegro taką kase z góry łąduja do danego operatora i to może być nawet coś koło 20.000zł jak nie lepiej. Mając taki włożony kapitał zamawiają za to kody do czasu jak wykorzystają tą gotókę i tak w kółko. Kupując u operatora z pewnością wychodzi jeszcze taniej. Ja sam kiedyś w sklepie internetowym z kodami miałem zniżkę 15%, więc te kody nie mogą pochodzić z hurtowni.

  • 0

    197.  2009-01-23 17:17:40

    Ale tu jest mowa o podwójnych doładowaniach, nie z abonamentów. Czyli jeśli chodzi o to podwojenie, jeśli za drugim razem doładuję kwotą 150 zł, to dostanę bonus 165 i podwoją mi 150? W poprzedniej promo podwajali nawet bonusy, ale w tej jest ograniczenie.

  • 0

    198. ~PiŁa  2009-01-24 14:48:44  host: docsis-unk.nat.tvk.wroc.pl

    Do dzisiaj żona nie otrzymała podwójnego doładowania z grudnia, a obietnica była, że zrobią to do 9 stycznia. Złożyłą reklamację 2 tygodnie temu i cisza. W grudniu na trzy telefony, tylko na jednym numerze, żona dostała zaproszenie do tamtej loterii. Teraz to chyba znowuż jakieś wyciąganie pieniędzy. Napisałem w sprawie tamtego podwójnego doładowania skargę na Erę do UKE. I co odpisali? Poczytajcie: ...."Zamieszczone w regulaminie oferty "Podwajamy Doładowania" (punkt 1 regulaminu) sformułowanie wskazujące na adresowanie tej oferty do "wybranych klientów", wedle wyjaśnień operatora PTC Sp. z o.o. oznacza, iż promocja ta nie jest adresowana do wskazanych w regulaminie Użytkowników Tak Tak i Era Mix, którzy uprzednio nie wyrazili zgody na otrzymywanie drogą sms-ową jakichkolwiek informacji dotyczących świadczonych przez PTC Sp. z o.o. usług telekomunikacyjnych. Warunkiem skorzystania z promocji było doładowanie konta dowolna kwotą w okresie od 3 grudnia 2008 r. do 18 grudnia 2008 r., oraz otrzymanie od PTC Sp. z o.o. sms-a zachęcającego do skorzystania z promocji "Podwajamy Doładowania".".... Czytaliście coś w regulaminie o takim warunku jak zgoda na otrzymywanie informacji z Ery. Ale krętacze!!! Przy takim podejściu nigdy nie można wierzyć regulaminowi z Ery, gdyż zawsze mogą doczepić do niego jakąś nadinterpretację. UKE też jest tu instytucją żałosną. Jak można przyjąć taką dowolną interpretację? Z regulaminu powinno wszystko jasno wynikać.

  • 0

    199. ~PiŁa  2009-01-24 14:57:50  host: docsis-unk.nat.tvk.wroc.pl

    Taka interpretacja regulaminu, jaką zacytowałem w poprzednim poście, stawia Erę na poziomie Tele2. Chyba gorszej opinii w naszym kraju telekom już mieć nie może. Tym bardziej, że w moim przypadku jest to ewidentny wykręt Ery. Ciągle otrzymuję różne smsy, aby np. przejść na abonament, albo jaki kod wpisać na kupienie tanich minut.

  • 0

    200. ~xxx  2009-01-25 21:58:32  host: emk57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 199. czyli jeśli otrzymujesz sms-y reklamowe to wyraziłeś na nie zgodę (być może nawet o tym nie wiedząc :) Aktualne Podwójne Doładowanie 15.01-15.02.2009 jest jak najzupełniej normalne czyli po staremu i przynajmniej u mnie zadziałało bardzo szybko i bez zarzutów. Kto się połaszczył na grudniową "promocję" zamiast ją olać na realizację czeka do teraz.

  • 0

    201.  2009-01-28 17:55:17

    198- to jest odpowiedź z UKE i ich interpretacja regulaminów. W praktyce- era zwraca za połączenia, uznaje reklamacje i środki pojawiają sie na koncie. Grudniowa była dla wybranych- ta jest dla wszystkich. Na starych zasadach. A ja z grudniowego dostałem podwojenie o czasie.

  • 0

    202. ~J  2009-01-30 18:21:41  host: mail24.anonymouse.org

    To ja was pocieszę, ja robiłem w styczniowej promocji podwójnego doładowania 2 telefony i na jeden (mój) nie przyszło podwojenie. Dzwoniłem i miało być "jutro do północy" a mija 14 dzień od doładowania. W regulaminie stoi jak byk, że do 5 dni nie pisze czy roboczych. Zawsze przychodziło po kilku-kilkudziesięciu minutach. Na grudniową "promocję parsknąłem rosołem". Pozdrawiam.

  • 0

    203. ~Dziobak_TT  2009-01-30 18:23:02  host: mail24.anonymouse.org

    To ja was pocieszę, ja robiłem w styczniowej promocji podwójnego doładowania 2 telefony i na jeden (mój) nie przyszło podwojenie. Dzwoniłem i miało być "jutro do północy" a mija 14 dzień od doładowania. W regulaminie stoi jak byk, że do 5 dni nie pisze czy roboczych. Zawsze przychodziło po kilku-kilkudziesięciu minutach. Na grudniową "promocję parsknąłem rosołem". Pozdrawiam. Jędrek user TT od 1999r.

  • 0

    204. ~PiŁa  2009-01-30 23:30:43  host: docsis-unk.nat.tvk.wroc.pl

    Po tym grudniowym doładowaniu dla wybranych kupiłem kartę w Playu. Na razie podoba mi się. Doładowałem za 100 zł i dostałem dodatkowo 50 zł, do wszystkich na 2 miesiące. Mam też sms-y gratisowe. Po 200 na miesiąc do końca roku 2009. Przy takich jasnych zasadach, nie będę teraz doładowywał podwójnie w Erze. Wolę zrobić to w Playu. Przy doładowaniu karty za 150 zł dostaję drugie tyle, chyba też na 2 miesiące. Tu trochę za krótko. Ale za to przy kolejnych doładowaniach spadają ceny rozmów w sieci i na stacjonarne. E Erze denerwuje mnie jeszcze, że do Playa są dużo droższe rozmowy niż do innych sieci. Z karty Playa płacę do wszystkich 49 gr.

  • 0

    205. ~  2009-01-31 10:05:27  host: 82.160.241.148

    Wykup sobie pakiety w PLAYu bo drogo placisz za minute,a tak bedziesz miał po 30gr do wszystkich:)

  • 0

    206.  2009-02-01 18:15:16

    Play sam walczy o to, żeby z innych sieci dzwoniono do Play drożej. To, że z Orange, plusa czy Ery do Play jest drożej- zawdzięczamy tylko Play'owi. Ja wolę podwójne doładowanie w TT, niż taką pogmatwaną ofertę Play'a. W TT dostaje się ektra kasę na wszystko, to już drugie podwójne w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy. A z TT do wszystkich płacę 59gr, ale za to do sieci mam po 3 i 9 groszy i godzine rozmowy za 99gr.

  • 0

    207. ~mumin66  2009-05-10 13:07:18  host: 94.254.178.192

    play ciągnie na tym iż jako sieć rozwijająca się dostali wyższą cenę za tzw kończenie połączenia i stąd ta różnica że dzwoniąc z 3 starych sieci do play jest drożej.... Troszkę to niezbyt uczciwe. Same ceny jakie daje play są ok, najtaniej w kraju, ale jest jedno ale.... zasięg... niestety o ile play działa w miastach to na wioskach go nie ma a ja sporo się przemieszczam i stąd dalej siedzę w tak-taku... ps. a teraz mam neta właśnie z play

Dodaj swoją opinię