Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójne doładowanie w Tak Taku i Tak Tak Fonie

Podwójne doładowanie w Tak Taku i Tak Tak Fonie

LuiN 11 Marca 2008 10:58

0 0

Użytkownicy Tak Taka oraz abonenci oferty Tak Tak Fon ponownie będą mogli skorzystać z promocji podwójnych doładowań.

Klienci, którzy uzupełnią swoje konto kwotą minimum 25 złotych, a następnie w ciągu 5 dni ponownie zasilą konto wybraną kwotą od 25 złotych, otrzymają w prezencie podwojenie wartości drugiego doładowania. Dzięki ofercie na koncie klienta może pojawić się dodatkowo nawet 150 złotych. Podwojona kwota może zostać wykorzystana dowolnie - na połączenia i SMSy we wszystkich kierunkach, bądź na inne wybrane usługi.

Zarówno w Tak Tak Fonie, jak i w Tak Taku użytkownicy nie tracą zgromadzonych środków nawet po upływie ważności wynikającej z doładowania - po kolejnym przedłużeniu ważności konta cała zgromadzona dotychczas kwota pozostaje do wykorzystania.




Z podwójnego doładowania można skorzystać jednorazowo w czasie trwania promocji, tj. od 12 marca do 14 kwietnia br. Z oferty mogą skorzystać również abonenci ofert Era Fun i Mega Fun.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Zobacz: regulamin podwójnego doładowania w Tak Taku.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 171
  • 0

    152. ~  2008-03-16 00:23:36  host: 77-253-157-16.adsl.inetia.pl

    175 zł doładowania i przez rok tego nie wygadam :-) Szkoda, że nie dają 500. Fajnie byłoby mieć 1000 zł na koncie :-). Ciekawe czy era wkońcu wprowadzi możliwość drobnych opłar z telefou. Byłoby ciekawie :)

  • 0

    153. ~wace  2008-03-16 13:51:41  host: apn-77-113-86-103.gprs.plus.pl

    mam era tt i mnie wkurza bo sobie wylaczylem muzyczke w granie na czekanie a co miesiac i tak pobieraja mi oplate dwa zlote. wylaczylem sobie poprzez usuniecie muzyczki w systemie granienaczekanie.pl

  • 0

    154. ~  2008-03-16 18:12:06  host: efb83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To zadzwoń do BOU. Albo jeżeli nie chcesz narażać się na koszty napisz maila do BOU Ery i to wyjaśnij.

  • 0

    155. ~  2008-03-16 18:24:40  host: dnq65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to ze wyłączyłeś odgrywanie utworu to nie znaczy ze zrezygnowałeś z usługi, wyłącz usługę i nie narzekaj bo masz cały czas ja aktywna,jeśli nie wiesz jak to zrobić to na era.pl jest opis jak to zrobić

  • 0

    156. ~splacnack  2008-03-16 22:43:40  host: abir164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WIEDZIAłEM, żE NA śWIęTA BęDZIE Ej wace, wace"wylaczylem muzyczke w granie na czekanie a co miesiac i tak pobieraja mi oplate dwa zlote. wylaczylem sobie poprzez usuniecie muzyczki w systemie granienaczekanie.pl" to to samo jakbyś powiedział "przeszedłem Mario w lewo" http://www.granie.era.pl/doc/csa-regulamin.pdf http://www.granie.era.pl/doc/csa-regulamin.pdf

  • 0

    157. ~wace  2008-03-16 23:34:58  host: apn-77-114-31-116.gprs.plus.pl

    teraz deatywowalem usluge na tej stronie ,mam nadzieje ze juz za miesiac nie beda mi pobierac oplaty a nie wiecie jak sprawdzic czy mam ja wylaczona- zeby sie jeszcze na 100% upewnic?

  • 0

    158.  2008-03-17 19:16:49

    Widzę że Era się budzi powoli, bo tym pakietem 20 gr/min do Ery jakoś chyba wiele ludzi do siebie nie przekonali, to trzeba było zrobić akcję aby Ci co są nie odchodzili za szybko...

  • 0

    159.  2008-03-17 19:19:37

    Ja jak narazie nie dam zarobić Erze, zamówiłem sobie starter z bardzo ładnym numerze w Orange, i pisze sobie smsi i mmski do wszystkich sieci, coś naprawdę fajnego, a do dzwonienia to służy mi drugi numer w Plusie hehe. Tak się przyzwyczaiłem do 5 gr/min że 20 gr/min dla mnie to jest bardzo drogo :D:D. Mam to szczęscie że do ludzi gdzie najczęsciej dzwonie to Plus i stacjonarne:)).

  • 0

    160.  2008-03-19 10:17:12

    Niezależnie od komentarzy przeciwników Ery, promocja jest SUPER i zazdroszczą jej nam nawet pracownicy konkurencyjnych operatorów ;-) Nie ma w niej chaczyków.Dostajesz drugie tyle, pod warunkiem iż zapłacisz np. 150 zł za pół rok z góry.Proste

  • 0

    161.  2008-03-19 10:17:53

    haczyków*

  • 0

    162. ~MAREK  2008-03-19 15:45:16  host: aln87.alfanet24.pl

    JA OD POCZATKU TYCH PODWOJNYCH DOLADOWAN... TO JUZ CHYBA ZE 2 LATA, "JADE NA NICH". POPROSTU łADUNE NA MAKSA, DZWONIE GLOWNIE W SIECI I TAKIE 300 Zł KTORE MAM ZA 150 STARCZA MI DO NASTEPNEJ PROMOCJI PODWOJNEGO LADUNKU:-)

  • 0

    163. ~asd  2008-03-19 21:35:37  host: 088156065007.bsk.vectranet.pl

    do postu 157: sms na nr 333 o tresci: M xxx (xxx-twój nr)

  • 0

    164. ~Luka  2008-03-20 16:18:11  host: abhc115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    doladowalem 17tego lub 18tego karte tt za 25zl, dzis po 3 lub 4 dniach kolejne dolatowanie za 50zl (doladowanie przez internet pko inteligo) i ZIMA, nie dostalem 2x doladowania i o co chodzi? czy doladowanie z konta sie nie liczy? czy od razu pokazuje sie bonus czy po jakims czasie?

  • 0

    165.  2008-03-20 16:38:17

    *164 Na pewno Ci podwoją to doładowanie, musisz tylko poczekać. Ja czasami czekałem nawet i pół dnia;). W regulaminie jest czas jaki mają na przyznanie złotówek z tej promocji, jak dobrze pamiętam to chyba 72 godziny...

  • 0

    166. ~  2008-03-20 17:10:37  host: dtj215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    doładowanie z konta przez internet też się liczy. Ja wydałem 175zł, a na koncie mam ponad 300...;-)

  • 0

    167.  2008-03-21 09:47:56

    Bardzo dobra promocja,co w zwiazku z utrzymaniem pakietu *122*6# 20gr min. Era i stacjonarne czyni moim zdaniem ponownie TT najlepszą ofertą prepaid na rynku.

  • 0

    168. ~świstak  2008-03-21 09:59:25  host: 87-205-47-47.adsl.inetia.pl

    Ja kupuję doładowania na świstaku / allegro. Polecam za 150 zapłaciłem 142 zł.

  • 0

    169. ~  2008-03-21 15:01:04  host: 87.253.61.99

    titanium

  • 0

    170. ~Do MAREK  2008-03-21 16:07:50  host: nat-sr-200-22.globalconnect.pl

    NIE KLAM BO NIE MA SZANS ABY DZIALALO OD PROMOCJI DO PROMOCJI! 2xTAK TAK JEST TAK POMYSLANE ABYS LADOWAL 1 raz BEZ PROMOCJI, 2 raz JA AKTYWOWAL, 3 raz KORZYSTAL z PODWOJNEGO DOLADOWANIA. MAREK NIE KLAM INNYCH. KORZYSTALEM Z TEGO OD SAMEGO POCZATKU I TEZ LADOWALEM ZA 150zl i mowie, ze sie NIE DA!!!

  • 0

    171. ~m  2008-03-24 20:54:12  host: s32.zabrze.net.pl

    Promocja bomba, na allegro kupiłem doąłdowania i w sumie za 160 zł mam 325 zł do wygadania ! Korzystajac z pakietów i Happy taniej wychodzi jakbym dzwonił za 10 groszy do ery i na stacjonarne oraz niecałe 30 groszy za minute do pozostałych sieci. Wiedziałem te TT sie zrehabilituje i nadal bedzie najlepszą ofertą.

Dodaj swoją opinię