Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójne doładowanie w Tak Taku

Podwójne doładowanie w Tak Taku

LuiN 7 Stycznia 2010 11:53

0 0

8. stycznia rusza promocja 2xTakTak, która pozwoli użytkownikom Tak Taka i abonentom Tak Tak Fon zgromadzić dodatkowe środki na rozmowy. W ramach promocji można uzyskać darmowe doładowanie w kwocie do 150 zł.

Klienci, którzy uzupełnią swoje konto jednorazowo kwotą minimum 25 złotych, a następnie w ciągu 5 dni ponownie zasilą konto wybraną kwotą od 25 złotych, otrzymają podwojenie wartości drugiego doładowania. Maksymalna kwota premii to 150 złotych.




Podwojona kwota może zostać wykorzystana bezterminowo na połączenia i SMS-y we wszystkich kierunkach oraz na inne usługi. Zarówno w Tak Taku, jak i w Tak Tak Fonie, zgromadzone na koncie środki nie przepadają po upływie ważności konta na połączenia wychodzące - po kolejnym przedłużeniu ważności konta cała zgromadzona dotychczas kwota pozostaje do wykorzystania.

Bonusową kwotę doładowania będą mogli otrzymać również abonenci ofert: Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix, a także użytkownicy blueconnect starter. Z promocji można skorzystać jednorazowo w okresie jej trwania, tj. od 8. stycznia do 8. lutego br.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 190
  • 0

    171. ~  2010-01-15 12:24:13  host: dgh138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***krzychu*** dobre, dobre :) może dlatego, że jest podwójne i w TT i w Heyah? ;)

  • 0

    172.  2010-01-15 13:55:51

    Jojo, do Twojej wypowiedzi nr 161, ciągle zapominasz, że JEST TARYFA TAK TAK HOT, która w cenniku podstawowym ma 29gr/min do wszystkich prócz Play. Ale po podwojeniach to najtańsza taryfa na połączenia do wszystkich sieci: wychodzi 16gr/min do wszystkich i nawet do Play- 40gr/min. Poza tym- jest tam pakiet smsów po 1 gr wewnątrz sieci. W TT co chwilę są jakieś promocje doładowań, niekoniecznie podwójne, ale np. potrójne doładowanie czy megadoładowanie ze 100 minutami do sieci i na stacjonarne, które, prócz najniższych na rynku stawek na rozmowy do wszystkich, dają też możliwość darmowych rozmów w sieci. Tak Tak ma wiele opcji: Happy czy Nowy Tak Tak są dla tych, którzy najczęściej dzwonią wewnątrz sieci, ale HOT jest taryfą, która daje najniższe stawki za połączenia do wszystkich sieci!

  • 0

    173.  2010-01-15 19:44:13

    pablo_79 - Ciągle "zapominasz", że JEST TARYFA FRESH, która w cenniku podstawowym oferuje 29 gr i jeszcze 300 minut po 5 gr + darmowy numer w sieci + darmowe SMS-y do wszystkich sieci + "Zbieraj Minuty". To całe "mega" doładowaniez Tak Tak'a, to marne 5 zł przy wydatku 50 zł. Ja nie dzwonię tyle samo do wszystkich. Owszem zdarza mi się czasami dzwonić do obcej sieci mawet i po półgodziny. Jednak dzięki darmowemu, szybkiemu i bezpłatnemu MNP mogę znacznie częściej rozmawiać za 5 gr ze znajomymi, którzy tez zauważyli, że warto, o ile się nie przenieść z numerem, to chociaż kupić sobie jeden dodatkowy starter Play z taryfą Fresh, bo i tak jest ważny przez cały rok. Także Play Fresh i Tak Tak (po podwójnym dołądowaniu) to moim zdaniem porównywalne oferty.

  • 0

    174. ~  2010-01-15 22:47:12  host: chello087207146079.chello.pl

    jojo (173) - sam teraz napisałeś, że PF i TT po podwójnym doładowaniu to porównywalne oferty. Więc cytując klasyka "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?" można to odnieść do Twojej wypowiedzi i stwierdzić, że po co mam cokolwiek zmieniać, skoro pójdę gdzie indziej i będę mieć to samo? Poza tym, jak już wspomniałem wcześniej, jeżeli 90% połączeń wychodzących to u mnie Era (a nie dzwonię tylko do mamusi albo do żony a do naprawdę wielu osób) to tym bardziej nie kalkuluje mi się zamiana. Te darmowe SMSy z PF też mnie średnio radują, bo zamiast pisać wolę zadzwonić (dla piszących sporo Era ma pakiety sms za 1 grosz, więc wielkiej różnicy z darmochą w PF nie ma). Nie chcę tu jakoś specjalnie wybielać oferty TT, bo nie twierdzę, że jest to najlepsza oferta na rynku i w 100% zgadzam się z tomsem (162), że TT był the best kilka lat temu a potem stanęli w miejscu, ale nie da się ukryć, że tymi podwojonymi doładowaniami mocno się ratują, do tego - niestety - ciągle mają sporą klientelę, która z tych samych powodów, co ja (większość znajomych w Erze) pozostaje w tej sieci, mimo dostrzegania wielu braków, ponieważ i tak wychodzi im to najtaniej nawet bez tych podwójnych doładowań. I żeby Cię jeszcze mocniej utwierdzić w przekonaniu, że nie bronię TT dodam, że gdyby choć połowa moich znajomych była w Play, to zmieniłbym sieć bez wahania :-))) Zresztą jakieś 2 lata temu kupiłem starter z Playa, potem przełączyłem w nim taryfę na PF, ale nie korzystam z niego, bo mimo tego, że początkowo plany były takie, że z TT dzwonię do Ery, a z PF do innych sieci, to korzystanie z 2 numerów jednocześnie było dość uciążliwe, a do tego po podwojeniu doładowania w TT mam stawkę porównywalną z PF, a po co trzymać 2 skarbonki?

  • 0

    175.  2010-01-15 22:59:22

    174 - No i ok. Ja również w żadnym wypadku nie mam zamiaru kogokolwiek do czegokolwiek przekonywać. Każdy ma dobraną pod siebie w ofertę i jest fajnie. Ale wiesz jak to jest. Czasem po prostu bierze cię chętka do lekkiego poprztykania się o oferty operatorów. A jak wiadomo każdy ma swoje zdanie i swoje poglądy. Tego po prostu nie da się uniknąć. Pozdrawiam. ;-)

  • 0

    176. ~jeden93  2010-01-15 23:20:25  host: chello087207146079.chello.pl

    Tak się rozpisałem, że zapomniałem napisać pointy, a jest ona taka: nie twierdzę, że TT jest najlepszą ofertą, ośmielę się nawet twierdzić, że jest nią PF, ale: 1. Play płaci ciągle frycowe za najkrótszy staż i związaną z tym najmniejszą liczbę klientów wśród operatorów (pomijam wirtualnych), a Era ciągle "jedzie" z rozpędu nabranego kilka lat temu, gdy rzeczywiście byli numerem 1 w Polsce i nałapali wielu klientów podobnych mnie 2. nie obchodzi mnie to, że za połączenia w PF do znajomych mógłbym płacić 5 gr bez kalkulacji z podwajaniami doładowań, bo aktualnie nie mam tam znajomych. Mam ich w Erze i samotne przejście do PF nie dość, że wiązałoby się ze zwiększeniem moich wydatków, to jeszcze zmniejszyłoby z wiadomych względów ilośc połączeń przychodzących ;)) 3. bardzo proszę użytkowników takich jak jojo,aby po przeczytaniu tego i mojego poprzedniego posta zrozumieli, że nie muszą prowadzić misji "nawracania" na właściwą drogę, bo zakładam, że większość odwiedzających ten i podobne jemu portale są dobrze zorientowani w usługach i stawkach różnych operatorów a z jakichś wewnętrznych powodów pozostają w skostniałych taktakach, simplusach, popach i innych nie z sentymentu, a dlatego, że się im to OPŁACA. Może inni mieli więcej szczęścia i przeszli do PF z paroma znajomymi jednocześnie, albo nie mają w ogóle znajomych, więc jest im obojętne bo nigdzie nie dzwonią, ale większość ludzi,którzy posługują się komórką od kilkunastu lat mają jakąś rzeszę znajomych w jednej sieci i nie przejdą do PF, bo nagle stał się najlepszy, bo stawki wewnątrzsieciowe zawsze będą najbardziej korzystne 4. nie namawiajcie wszystkich na tego Playa, bo jeśli wszyscy przejdziemy do niego,to też się zepsuje (tak jak to się stało z TT),więc cieszcie się póki możecie z tego, że macie najlepsze stawki na rynku i najmniej płacicie i dajcie żyć innym :)))))))

  • 0

    177.  2010-01-16 18:52:38

    @176jojo-nie chodzi o to by się przekomarzać,lecz o świadomy,a nie przypadkowy wybór,z szerokiego wachlarza ofert.Dotyczy to również optymalnego korzystania z każdej z nich.

  • 0

    178.  2010-01-17 09:21:18

    170. JOJO: chodziło mi o brak tego newsa w zakładce HEYAH, a co do wpadki to przecież nie było żadnego info na telepolis o podwojeniu doładowania do wszystkich sieci w grudniowej akcji podwajania z finałem 4-8 stycznia... jedyne info które się ukazało dotyczyło TT i nawet wzmianki nie było o HEYAH :) A przecież podwójne doładowanie do wszystkich sieci jest bardzo istotne dla użytkowników telefonii komórkowych :)

  • 0

    179.  2010-01-17 15:51:40

    ***Krzychu*** Nie na pisałeś, że chodzi Ci konkretnie właśnie o to. Napisałeś jedynie, że "znowu TELEPOLIS nie pisze wiadomości (NEWS'A) o podwójnym doładowaniu w HEYAH?", a więc miałeś na myśli obecną promocję, a nie grudniową. Z Twojej wypowiedzi można było więc wyciągnąć wniosek, że również tej obecnej promocji nie umieszczono jako newsa na portalu - co nie jest prawdą. ;-)

  • 0

    180. ~jeden93  2010-01-17 18:26:02  host: chello087207146079.chello.pl

    toms (177) - ale czy tak ciężko zrozumieć, że to, co dla jednego jest najlepszym rozwiązaniem dla drugiego wydaje się śmieszne i beznadziejne? Weźmy mój przykład - czy jeżeli praktycznie wszystkie połączenia wychodzące mam do Ery (i nie są to połączenia do jednego czy dwóch numerów, a do ok. 10-12) i do tego 1-2 numery do Plusa, to czy Twój PF jest w stanie zagwarantować mi mniejsze wydatki na te połączenia niż dotychczasowy TT????? Nawet bez oferty podwójnego doładowania? Nie chodzi mi o to, że zabraniam komukolwiek napisać, że PF to dobra oferta, czy nawet, że jest najlepsza na rynku wśród prepaidów, ale nie można w związku z tym każdego, kto używa karty od innego opa traktować jak debila, który stojąc obok kibla sika sobie na ścianę i tłumaczyć mu, że robi źle...

  • 0

    181.  2010-01-20 17:34:26

    @161, jojo, a czym właśnie jest promocja podwójnych doładowań? Przy minimalnym wkładzie dostajesz maksimum- czyli podwojenie. Dlaczego nie spojrzysz na kasę z doładowań+bonus na wszystko w podwojeniu w TT jak na lokatę, przy zakładaniu której dostajesz od razu procenty- czyli 100% kwoty pierwszego doładowania! Podwójne doładowanie to najlepsza tego typu promocja, na świetnych warunkach, dająca od razu możliwość korzystania z maksimum zysków płynących ze skorzystania z bonusowego doładowania.

  • 0

    182.  2010-01-20 20:26:40

    pablo_79 (181) - Bo widzisz nie każdemu pasuje takie właśnie lokowanie pieniędzy. Nie zgodzę się z tym, ze jednorazowy wydatek rzędu 175 zł jest minimalnym wkładem. Być może Tobie takie zarządzanie kontem (polegające na co kilkumiesięcznych dużych doładowaniach z podwójnego) pre-paid pasuje - mnie nie. Ja wolę doładować sobie wtedy i tylko taką kwotą kiedy rzeczywiście tego potrzebuje, a resztę wydać ta pizzę z colą. ;-)

  • 0

    183.  2010-01-21 15:30:44

    Odnoszę się do Twoich zarzutów co do "marnowania" ze względu na brak oprocentowania, pieniędzy na koncie prepaid w Tak Taku. Zwracam uwagę, że podwójne od razu daje oprocentowanie od kwoty drugiego doładowania- 100% i do tego, w przeciwieństwie do lokat bankowych, pozwala na użytkowanie tej kwoty. Na takich warunkach nie założyć lokaty w żadnym banku ;) Minimalny wkład w podwójne doładowania to 50zł - dający 75zł na koncie głównym lub 80 zł na koncie głównym, po doładowaniu przez stronę Ery. Maksymalny minimalny wkład w podwojenia, dający największe korzyści, to 175 zł, dzieki czemu na koncie znajdzie się 325ł lub 347,5 zł dzięki doładowaniom przez stronę Ery. Nie zawsze trzeba doładowywać wysokimi kwotami ;)

  • 0

    184.  2010-01-21 15:58:12

    pablo_79 (183) - 1) I co z tego, że dostajesz od razy 100% więcej, gdy i stawki są o dwukrotnie droższe! Wracamy do punktu wyjścia! Przecież dobrze wiesz, że ceny w taryfach pre-paid Ery: Happy i Nowy Tak Tak NAWET po podwójnym doładowaniu kształtują sie na poziomie taryfy Fresh Play'a, a w niektórych przypadkach, np. MMS-y i tak wciąż jest drożej. Nawet Hot po podwójnym doładowaniu nie jest zawsze najlepsza, bo brakuje jej pakietu wewnątrzsieciowego. 2) Im niższa kwota przeznaczona na podwójne doładowanie, tym krótszy czas ważności konta na połączenia wychodzące - przy 50 zł (2 x 25 zł) to jedynie 4 miesiące ( w tym dwa tylko na odbieranie). Dlatego wciąż uważam, ze obie oferty Play Fresh, oraz taryfy Ery Tak Tak są "jedynie" porównywalne.

  • 0

    185.  2010-01-21 16:01:06

    Uważam dalszą "dyskusję" w tym temacie za bezcelową. Każdym ma soje zdanie i na nim poprzestańmy. ;-)

  • 0

    186.  2010-01-21 17:16:56

    @184, 1)W TT Hot brakuje pakietu na rozmowy wewnątrz sieci (jest pakiet smsów i mmsów do sieci), ale jednocześnie HOT staje się najtańszą taryfą na rozmowy do wszystkich sieci po podwójnych doładowaniach. 2) terminy wazności w TT się sumują, więc przy takim minimalnym doładowaniu, ważność konta na wychodzące zostaje przedłużona o kolejne 2 miesiące. Oferty PF i taryfy TT są porównywalne, jednak Tak Tak Hot (przy sposobie doładowania, który Tobie nie odpowiada) jest znacznie tańszy, niż PF. @185, jestem tego samego zdania.

  • 0

    187. ~Przemek  2010-01-24 17:59:41  host: 144-194-149-91.cpe.marton.net.pl

    do hota powinni wprowadzic bonus na zasadach jaki jes t 36i6 no chociaz pakiet na tansze rozmowy po 20 gr a po 4 miesiacach po 15 groszy i oerta była znakomita. no i oczywsiceu podwojne doładowania tak jak zawsze :D

  • 0

    188.  2010-01-28 21:01:51

    Wprowadzili już do HOT'a pakiet smsów i mmsów wewnątrz sieci. Do tego, w ciągu ostatnich miesięcy można było w sieci rozmawiać za darmo dzięki bonusom potrójnego doładowania czy świątecznego bonusu 100 minut do sieci i na stacjonarne, więc pewnie za jakiś czas pojawi się jakaś opcja obniżająca koszty połączeń wewnątrz sieci. Ale chyba stare dobre podwójne doładowania są ciekawsze, niż takie pakiety- stawka do wszystkich to 15gr/min, do Play 40gr/min. Jeśli ktoś nie ma sprecyzowanego targetu dzwonienia, to tańszych połączeń w pre do wszystkich nie znajdzie. A tak? Hot miałby, jak inne taryfy typu PF, stawkę 29gr/min.

  • 0

    189. ~fred  2010-02-10 08:59:36  host: metalurg.realestate.net.pl

    w PLAY rozmowy za darmo

  • 0

    190. ~E  2010-05-19 21:12:23  host: cuf179.internetdsl.tpnet.pl

    TO BYŁY PIĘKNE CZASY..... kiedy znów wrócą???

Dodaj swoją opinię