telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójne doładowanie w T-Mobile oraz Heyah na zaproszenie

Podwójne doładowanie w T-Mobile oraz Heyah na zaproszenie

sirmark 1 Października 2012 16:59

2 0
Klienci T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę będą otrzymywali zaproszenia do skorzystania z promocji doładowań.

Osoby, które zdecydują się na aktywowanie promocji oraz doładują swoje konto dwa razy w ciągu 5 dni kwotą co najmniej 25 zł, a klienci Heyah kwotą co najmniej 20 zł, otrzymają podwojenie drugiego doładowania do maksymalnie 150 zł. Otrzymane w ten sposób środki klienci będą mogli wykorzystać na dowolne usługi w dowolnym czasie.

Klienci T-Mobile na kartę mogą połączyć wprowadzaną promocję doładowania z ofertą "2x Więcej na konto" i otrzymać bonusowe środki na konto z obu promocji.

Warunkiem skorzystania z promocji jest otrzymanie wiadomości z zaproszeniem od T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę oraz wysłanie SMS-a o treści TAK na numer podany w zaproszeniu. Promocja trwa od 1 października do 31 października.

Zobacz: regulamin promocji "Podwójne doładowanie dla T-Mobile na kartę".

Źródło tekstu: T-Mobile     


Dodaj do:
w sumie: 211
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    211. ~olo  2012-11-25 12:26:10  host: 217.117.133.231

    Dziś rano doładowałem za 10 zł.Wysłałem sms,o tresci Tak....i dostałem odpowiedz : Przepraszamy wystąpił błąd.Prosimy spróbować pózniej.Czy to jest już za pózno????.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    212. ~paula  2012-11-25 20:46:15  host: 178.73.49.203

    dokładnie tak. Mi też przysłali że wystąpił błąd.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    213. ~...  2012-11-25 21:41:12  host: p4FCAB531.dip.t-dialin.net

    a ja dostalam zaproszenie juz jakis czas temu, ale jak probuje wysylac na nr 681 sms'ka z tak, pokazuje mi sie informacja - sprawdz uslugi operatora, a sms nie zostaje wyslany :( Musze przyznac ze pod nazwa Era siec byla bardziej wartosciowa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    214. ~macieeeeen  2012-11-25 23:17:58  host: host-5db0d647.sileman.net.pl

    ja wysłałem sms o 23 po pięciu odpowiedziach z błędem 6 przyszedł z przyjęciem zlecenia :D więc ostatni dzień nie jest za późno

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    215.  2012-11-26 20:54:54

    No jesli rzeczywiscie t-mobile wymyslil jakis nowy szwindel z tym podwojnym doladowaniem to uciekam ze swoim numerem z tego dziadostwa,ktore zrobilo sie po przejeciu Ery! Jesli bedzie ukryty szwindel skieruje sprawe do sadu kwota moze niewielka,ale trzeba bedzie nauczyc ich rozumu uciekne tez ja i kilka osob z mojego otoczenia z t-mobile bo cala ta firma teraz kombinuje jak oszukac swojego klienta...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    216.  2012-11-26 21:00:01

    Jesli bedzie kombinacja z tym doladowaniem w listopadzie to spokojnie mozna t-mobile pozwac do sądu bo regulamin mial byc na stronie t-mobile.pl a nie bylo i nie ma go tam wieskad klient mial znac warunki tej "promocji",ale jesli tak sie oszukuje swoich klientow to pies im m... lizal

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    217. ~mcluki  2012-11-27 15:58:33  host: 89-75-167-24.dynamic.chello.pl

    Nowa odsłona promocji która wyklucza skorzystania z no limit: Czas obowiązywania oferty: od 27.11.2012 do 3.12.2012 roku pkt 10. Każdy Klient, który w trakcie trwania Oferty zapisze się do oferty „Nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich krajowych sieci komórkowych” nie otrzyma nagrody w ramach Oferty „Podwójne doładowanie dla Heyah na kartę”.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    218. ~mithrill  2012-11-27 16:49:27  host: GATE-ipc-dialog.bielsko.dialog.net.pl

    do Jeremibi .... kto szuka nie błądzi, jeżeli na głównej nie ma info o promocji, to wszystko znajduje się w zakładce regulaminy itp. :) co nie zmienia faktu, że t-złotówy kombinują ....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    219. ~  2012-11-28 00:09:57  host: user-46-113-54-240.play-internet.pl

    Właśnie dostałam pieniądze z podwójnego doładowania, a rok ważności mam nadal zachowany :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    220. ~kapiszon  2012-11-28 18:04:01  host: v40-07.opera-mini.net

    Ja także dostałem kasę:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    221.  2012-11-30 11:41:57

    do ~mithrill Dzięki rzeczywiście jest tam regulamin! Ja otrzymałem X2 27.11.12 ok.godz.23-ciej,ale co ciekawe nie dostałem żadnego sms-a na ten temat

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    222.  2012-11-30 11:44:45

    Więc póki co zostaję w t-mobile,ale jeśli zależy tej firmie na klientach nie powinni rozróżniać na tych lepszych i gorszych!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    224. ~kapiszon  2012-12-02 18:23:48  host: afer233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @223 w komentarzu numer 208 napisałem, jak wyłączyc tą usługę za 3zł:) Trzeba po prostu było się dowiedziec skoro pobierało kasę:) a to, że doładowałeś konto to jeszcze nic nie daje, bo trzeba było je doładowac 2 razy i dopiero dawali podwojenie tego drugiego doładowania, chyba, że doładowałeś 2x to zwracam honor. Trzeba wszystko czytac i uważac na takie rzeczy, zresztą powinni Ci przysłac sms-a jak tą usługę za 3zł wyłączyc. Mi przysłali i nie narzekam.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    225. ~JOHN  2012-12-06 19:59:18  host: acqk220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do dnia dzisiejszego tj. 06.12.br. nie otrzymałem jednak promocyjnego doładowania w ramach Oferty pomimo spełnienia łącznie wszystkich wymaganych warunków w okresie do 25.11.2012 roku, o których mowa w WOP. Nie dostałem, też żadnej odpowiedzi na dwa e-maile skierowane do T-Mobile. Nie rozumiem ich postępowania ... ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    226. ~JOHN  2012-12-08 13:53:11  host: aesc86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dot. komentarza 225. W dniu dzisiejszym tj. 08.12.12 po pozytywnym rozpatrzeniu mojej reklamacji otrzymałem na konto promocyjne doładowanie w kwocie 150 zł. od T-Mobile.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    227. ~blurp  2012-12-30 22:09:18  host: ip-94-42-55-207.multimo.pl

    Podwójne doładowanie - czysta głupota tych co to robią - zmienia się regulamin, kasują rok ważności konta i trzeba od nowa ładować im kasę - wychodzi się jak Zabłocki na mydle...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    228. ~blurp  2012-12-30 22:10:58  host: ip-94-42-55-207.multimo.pl

    Skąd te krzaczki zamiast liter ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    229. ~sadasd  2013-06-25 17:07:47  host: nat136.toop.pl

    Jak to usnac ?