Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójne doładowanie w T-Mobile na kartę i Heyah

Podwójne doładowanie w T-Mobile na kartę i Heyah

LuiN 2 Grudnia 2013 13:09

25 5

2. grudnia startuje nowa odsłona promocji Podwójne doładowanie, z której skorzystać mogą użytkownicy T-Mobile na kartę i Heyah na kartę. Wszyscy, którzy zdecydują się wziąć udział w promocji otrzymają podwojenie doładowania na swoje konto oraz darmowe minuty do wszystkich sieci.



Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS o treści TAK na numer 80404. Koszt SMS-a to 5 złotych. Następnym krokiem jest wykonanie dwukrotnego doładowania swojego konta w przeciągu pięciu kolejnych dni. Minimalna wartość każdego z doładowań w przypadku T-Mobile na kartę to 25 złotych, a w przypadku Heyah - 20 złotych.




W ramach promocji wartość drugiego z doładowań zostanie podwojona do maksymalnej kwoty 150 złotych. Warto zatem zwrócić uwagę na to, by drugie doładowanie było na wyższą kwotę. Poza bonusowymi złotówkami na koncie, każdy kto weźmie udział w promocji otrzyma dodatkową "Mikołajkowo-Świąteczną" nagrodę gwarantowaną w postaci 30 darmowych minut do wszystkich sieci. Minuty wykorzystać można będzie przez 30 dni od momentu dodania ich do konta.

Promocja doładowań trwa do 15. grudnia.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: heyah | t-mobile

w sumie: 144
  • 0

    128. ~  2013-12-04 03:50:23  host: n14-07-04.opera-mini.net

    A promocja jest tylko po to żeby zatrzymać odpływ klientów do nju i mini max :)

  • 0

    129. ~  2013-12-04 04:51:52  host: z57-11.opera-mini.net

    128, kto ci to powiedział? Masz informacje ile osób przeszło, że muszą hamować odpływ?

  • 0

    130. ~Rado  2013-12-04 08:19:50  host: user-164-127-234-70.play-internet.pl

    ~125 nie ma zaproszeń każdy może skorzystać także promocja spoko i dla każdego dostępna.

  • 0

    131. ~Rado  2013-12-04 08:33:03  host: user-164-127-234-70.play-internet.pl

    ~114 regulamin promocji wskazuje wyraźnie, że pakiet będzie zachowywał się jak 30 minut za 5zł czyli jest cykliczny, ale można go wyłączyć : a. wysyłając Ekspresowy kod *100*842*2#, b. w Internetowym Systemie Obsługi na stronie www.heyah.pl, c. w Biurze Obsługi Użytkownika, d. w punktach sprzedaży T-Mobile, e. poprzez wysłanie SMS-a o treści NIE na numer 442. Wzięte z regulaminu 30 minut za 5zł (dział heyah dniówki)

  • 0

    133. ~Mikser  2013-12-04 13:09:29  host: public-gprs516347.centertel.pl

    ~128, no fajnie że tak sądzisz, jak dla mnie prepaid Heyah jest teraz najatrakcyjniejszą ofertą na kartę, nie wszyscy potrzebują nielimitowanych minut, dla mnie nawet te nielimitowane SMS to za dużo. Podoba mi się to jak odświeżyli te prepaidy w T-M i Heyah.

  • 0

    135. ~artalia  2013-12-04 14:44:26  host: 217.153.184.50

    yhym@ - Wystąpił błąd 404

  • 0

    137. ~artalia  2013-12-04 15:46:54  host: 217.153.184.50

    ryki@ dzięki :)

  • 0

    138.  2013-12-05 12:49:20

    Witam No jakieś światełko w tunelu, a już myślałem, że przemaluję się z różowego w inne jakieś, pewnie też pazerne barwy. Podwójne doładowanie w formie jaką znamy z czasów Ery powraca i nie jest to oferta dla wybranych, co było skandalem, dosłownie marketingowym strzałem w stopę. Pewnie analizy rynkowe przemówiły do prezesów którym zagroziła utrata wygodnych stołków i pomyśleli o klientach, którzy nie są baranami idącymi na rzeź i myślą przy korzystaniu z usług operatora i jeżeli się przyzwyczajają do promocyjnych bonusów to za cholerę nie mogą się pogodzić z tym że teraz nie zasługują na możliwość korzystania z DOBREJ oferty. Przy okazji polecam analitykom TM którzy zapewne zaglądają do tych komentarzy, przywrócenie dawnych zasad przy usłudze Bonus, gdzie odebrane sekundy rozmów przychodzących się sumowały i nie trafiał szlag bonusowicza, że z rozmowy z poza sieci która trwała powiedzmy 0:01:58 nie dostanie bonusowej minuty!!! Ta zmiana TO GRANDA !!! No ale widząc korzystną tendencję z podwójnym doładowaniem liczę, że zasady powrócą do pierwotnej formy.... a i oczywiście płatne sprawdzanie stanu konta kodem ..... żenada, epoka kamienia łupanego. Jeszcze jedyna szpilka jaką muszę wcisnąć, to brak informacji o promocji na stronie TM. Powinni się tym chwalić a tu tak tajniacko, nie trafisz za tymi prezesami.

  • 0

    139. ~GG  2013-12-05 15:24:51  host: 195.205.178.34

    a nie wygaśnie mi przez ten pakiet 30-stu minut, aktywowana wcześniej oferta "Wybrany numer w Heyah" ????

  • 0

    140. ~  2013-12-05 19:31:07  host: 213.156.119.121

    Oferta ta nie jest atrakcyjna. Proszę przyjrzeć się jej bliżej i zapoznać się z regulaminem.

  • 0

    141. ~  2013-12-06 10:38:57  host: iyi130.internetdsl.tpnet.pl

    No nie wiem...wg mnie jest. Ja korzystam z podwójnych doładowań jak tylko sie pojawią te gdzie nie trzeba zaproszeń i ekstra dodana kasa nie jest terminowa, tzn można z niej korzystać kiedy się chce i na co się chce, a ta oferta wg regulaminu TAKA JEST. Zawsze doładowuję łącznie za 175zł. po uwzględnieniu 10% ekstra za doładowanie z systemu Doładowania i jeszcze +30 Erajednostek daje to ok.350zł na 7 miesięcy, (można jeszcze kombinować z odpaleniem i anulowaniem Roku Ważności Konta co pozwoli korzystać z tej kasy naprawdę długo ;) biorąc pod uwagę pakiety minut do wszystkich jakie można wykupić, a w ofercie pojawia sie taki za 5zł na 30minut, mamy realne połączenia za 8gr ( przy 120 minutowym pakiecie 6gr, 300 minutowy 4gr) Nie znam oferty na kartę bardziej atrakcyjnej, zważywszy, że inni operatorzy nigdy nie podwajają bezterminowo.

  • 0

    143. ~Piko  2013-12-06 13:45:53  host: user-109-243-132-74.play-internet.pl

    Dobrze że wróciło to stare podwójne doładowanie, zostało jeszcze parę dni na załadowanie się na najbliższy czas, aby było tak na zaś :)

  • 0

    144. ~Seqtor  2013-12-07 22:44:55  host: uw10.internetdsl.tpnet.pl

    2.2. Promocyjne doładowanie w ramach Oferty to kwota dodatkowego doładowania w PLN od Operatora, którego wartość: 2.2.1. Jest równa kwocie w złotych, którą zostało doładowane konto po raz drugi w ramach warunków opisanych w pkt 2.1 i jeżeli wartość tego doładowania wyniosła od 25 PLN do 150 PLN 2.2.2. Jest równa kwocie 150 PLN, jeżeli konto po raz drugi w ramach warunków opisanych w pkt 2.1 zostało doładowane kwotą 150 PLN lub wyższą 2.2.3. Może być wykorzystane w dowolnym czasie i na dowolne usługi (z zastrzeżeniem pkt. 3) 2.2.4. Zawiera się w cenie zakupionego kuponu uzupełniającego T-Mobile na kartę lub elektronicznego doładowania 2.2.5. Nie zawiera Erajednostek / T-Mobile jednostek 2.2.6. Nie powoduje przedłużenia ważności konta 2.2.7. Nie jest premiowane bonusami pochodzącymi z innych ofert. Czyli wg regulaminu wystarczy, ze te 150zł spowoduje premię 10% i juz się nie kwalifikuje? Albo spowoduje nawet bez naszej woli przedłuzenie wazności konta? Noooooooooo, jeśli tak jest to spadajcie na szczaw

  • 0

    145. ~  2013-12-08 11:20:26  host: c12-149.icpnet.pl

    Pytanie: czy wystarczy tylko raz wyłączyć opcję 30 minut do wszystkich sieci, czy to będzie się aktywowało co miesiąc?

  • 0

    147. ~pk  2013-12-09 09:19:20  host: ip-93-154-146-93.free.aero2.net.pl

    czy mozna doladowac konto tmobile kodem z heyah ?

  • 0

    148. ~  2013-12-10 01:14:02  host: adev197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cieszę się z powrotu podwójnych doładowań.Ta promocja trzymała mnie w Erze potem w T mobile.A teraz czekałem tylko na wydanie kasy aby przenieść numer.Zony już przeniosłem w tym kontekście szkoda.Jak będą podwójne doładowania to zostaję.

  • 0

    149. ~ps.piotr  2013-12-10 17:25:04  host: 213.158.217.113.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Właśnie rąbnęli mi świeżo uruchomiony pakiet 120minut do wszystkich włączając swój pakiecik 30 minut. Widać do końca wywiązali się z regulaminu podwójnego doładowania. Może to celowo dzień później bo doładowali wczoraj a pakiet w dniu następnym. Jak ktoś sobie uruchomi to zaraz go straci. Miałem doładować jeszcze jeden numer na internet ale po tym i wykorzystaniu środków pożegnam się z t-mobile .

  • 0

    150. ~Krzysiek  2013-12-20 00:26:43  host: 87-204-248-238.ip.netia.com.pl

    Czy po otrzymaniu sms`a potwierdzającego aktywację usługi: ?30 minut do wszystkich sieci? dla Użytkowników Heyah (aktywowanej automatycznie w ramach promocji podwójnego doładowania), powinienem mieć widoczną jej aktywację także w konfiguratorze dostępnym z poziomu neta? P.S. Pytam, bo otrzymałem dzisiaj jakiegoś sms`a z Heyah i łepek mi go ciachnął.

  • 0

    151. ~jarko  2013-12-20 00:53:06  host: afcl200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak, powinieneś mieć to w aktywnych pakietach i zapewne podana będzie inforacja o tym ile masz jeszcze minut :)

  • 0

    152. ~gregn  2013-12-27 11:12:25  host: ip-84-39-170-64.free.aero2.net.pl

    Krzysiek-po zalogowaniu na heyah konto wejdz w zakladke Taniej i lepiej - tam pod pozycja Minuty do wszystkich sieci masz info ile zostalo minut do wykorzystania i mozesz zmienic sobie na inna opcje lub wylaczyc

Dodaj swoją opinię