Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójne doładowanie w T-Mobile Mix

Podwójne doładowanie w T-Mobile Mix

LuiN 21 Września 2012 17:13

0 0

T-Mobile dla klientów wybranych taryf Mix przygotowało promocję na doładowania, w której można zyskać nawet 150 zł.

Dzisiaj wystartowała promocja T-Mobile Podwójne doładowanie do 150zł skierowana do użytkowników taryf Fon w Mix na czas, Nowy Tak Tak Fon w Era Mix, Happy w Era Mix, Nowa Era Mix oraz Era Fun w Era Mix. Dodatkowe środki wykorzystać można bezterminowo i na dowolne usługi.




Aby skorzystać z promocji należy wysłać bezpłatny SMS aktywacyjny o treści TAK na numer 80404. Po aktywacji promocji wystarczy, że w ciągu 5 dni konto zostanie dwukrotnie doładowane kwotą nie mniejszą niż 25 złotych, a wartość ostatniego zasilenia konta zostanie podwojona maksymalnie do 150 złotych.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    16. ~  2012-09-21 21:18:19  host: user-31-175-142-43.play-internet.pl

    14,ale jak chcesz nowy telefon i przedłużasz umowę to godzisz się na nowe warunki czyli na opłatę za sprawdzenie stan konta też.

  • 0

    17. ~  2012-09-21 21:22:11  host: user-31-175-142-43.play-internet.pl

    trochę śmieszne to ograniczenie do 150 zł podwójnego doładowania bo jak ktoś myśli choć trochę i zależy mu na podwójnych doładowaniach to kupi i aktywuje nowy starter i wtedy ma ograniczenie do 300 po 150 na starter i tak to można mnożyć,więc po co sieć utrudnia skoro wystarczy aktywować nowy starter,żeby zwiększyć limit.

  • -1

    18. ~gdb  2012-09-21 21:31:33  host: 188.146.79.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ale zawsze tak bylo, nawet kiedys

  • 0

    19.  2012-09-22 10:35:41

    "Tylko T-m ma podwójne doładowanie"... W Virgin stawka 19gr nawet do Play i za każde nawet 5PLN dają 50% więcej. Nie jest to podwójne doładowanie, ale o ile korzystniejsze - to każdy umiejący trochę liczyć widzi. A T-m za to niby-podwojenie w prepaidzie powinno swoich klientów przepraszać co najmniej rok darmowymi doładowaniami od firmy!

  • -1

    20. ~Jo  2012-09-22 10:58:37  host: giv21.internetdsl.tpnet.pl

    19. KA: Jak dobrze że jest to całe virgin po 19gr , bo bym normalnie nie mógł spać po nocach ze zdenerwowania, że gdzie indziej płace całe 22grosze albo 25groszy , czyli o aż 3 do 5 groszy więcej ! NO NORMALNIE SKANDAL !!!

  • 1

    21. ~> 20. jo  2012-09-22 11:14:49  host: user-109-243-109-93.play-internet.pl

    Ja jednak wolę płacić v Virgin Mobile te 13 gr. / min. do wszystkich niż Twoje 22-25 gr. nie do wszystkich bo np. bez Play. Chcesz przepłacać Twoja sprawa, mi przepłacanie nie pasuje i wybieram VM.

  • 0

    22.  2012-09-22 11:40:33

    Jo (20), co za płytki sposób spojrzenie na tę kwestię... Po pierwsze, nie 19 gr, a efektywnie 13 gr. Po drugie na jakich zasadach masz takie stawki, czy tak prostych jak VM? Podaj szczegóły, a nie rzucasz tylko ogólnikami. Po trzecie twoje połączenia trwają maksymalnie minutę? Na minucie kilka gorszy, ale już na kilkudziesięciu, czy kilkuset minutach? Przy raptem 240 minutach (4 godziny), to już 21,60 zł różnicy.

  • 0

    23.  2012-09-22 12:46:52

    Drogi Jo - gdzie w W3 płacisz 22-25gr do Play? Daj namiar, zaraz przeniosę nr - będę miał tanio i jaki prestiSZ!

  • 0

    24. ~  2012-09-22 13:33:47  host: 89-74-214-114.dynamic.chello.pl

    Jeżeli ktoś ma link do strony T-mobile z opisem promocji to bardzo proszę, Promocja jest tak skamuflowana że nie umię jej znaleź

  • 0

    25.  2012-09-22 14:20:40

    A nie prościej cennik z ciekawymi stawkami zaproponować klientom? No ale u nas jest tak, że jak promocji nie ma to się nie opłąca kupować... A to, ze cena od której robi się prtomocję albo rabat jest nieprzystająca do rzeczywistych warunków a często jest zawyżana. Tak jak ostatnio mój kolega pokazał mi ofertę z tych nowych ofert zakupów grupowych na pendrive'a - taniej o 50%, poczas gdy "półkową" cenę jak w gruponie po rabacie mieli w sklepie "za rogiem" ;-) Śmieszne...

  • -1

    26. ~brodi43  2012-09-22 18:52:05  host: 213.158.216.146.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ojej, jak zwykle narzekania Play-owców

  • 0

    27. ~Jogi  2012-09-22 18:55:01  host: public8708.xdsl.centertel.pl

    Zawsze trochę kasy więcej na + moim zdaniem może być.

  • 0

    28. ~ttfon  2012-09-23 23:10:12  host: acos199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Super, w końcu coś dla TakTakFon-owców! Dostałem SMS z informacją o promocji, zasiliłem 2x konto i podwoiło mi drugie doładowanie, rewelacja :)

  • 0

    29.  2012-09-24 08:37:43

    28. ~ttfon - no jest z czego się cieszyć przy tych stawkach cennikowych, jakie Era proponuje ;-) Ciekaw jestem gdzie te zasady kapitalistyczne - płącę i wymagam tu stosujecie?

  • 0

    30. ~Leonard  2012-09-24 11:27:39  host: 87-205-169-240.adsl.inetia.pl

    ~25 takie promocje to akurat na plus dla każdego kto już ma podpisaną umowę z operatorem. Ciekawy jestem czy za jakiś czas pojawi się podwojenie w mixach od Heyah, zazwyczaj terminy podwojeń się pokrywały z grubsza w obu prepaidach.

  • 0

    32. ~ace  2012-09-25 20:35:38  host: 093105255046.raciborz.vectranet.pl

    to kiedy ten sms wysyłać na początku i później 2 doładowania, po pierwszym (bo po 1 doładowaniu dostałem sms o promocji), czy po drugim doładowaniu?

  • 0

    33. ~asde  2012-09-26 12:44:14  host: 46.205.1.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czy te dodatkowo doladowane srodki mozna wykorzystac na co sie chce, czy sa jakies ograniczenia? I czy maja jakas waznosc (np. znikaja po 30 dniach, jesli sie nie wykorzysta)? Czy najpierw nalezy wyslac sms, a pozniej doladowac 25 zl i pozniej druga kwote, czy najpierw 25 zl, potem sms, potem druga kwote?

  • 0

    34. ~asde  2012-09-26 12:47:52  host: 46.205.1.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Tu jest regulamin http://www.t-mobile.pl/r/repo1/documents/t_sa/wop_podwojne_dolad owanie_do_150zl_w_mix.pdf Kto im pisze te regulaminy? Nieprzejrzyste, ciezko cos zrozumiec... A przeciez to prosta promocja... Wydaje sie, ze kolejnosc powinna byc 25 zl, sms, drugie doladowanie, ale glowy nie dam, bo balaganiarski opis!

  • 0

    35. ~  2012-09-27 12:14:14  host: ppp144044.ostnet.pl

    @30 czekamy, czekamy! Podwajanie w Heyah to naprawdę coś :)

  • 0

    36. ~prost  2012-10-03 16:46:51  host: sub241-217.elpos.net

    Od początku istnienia Ery mam ten sam numer telefonu.Jest to numer na kartę bez umowy.Z poprzednich podwójnych doładowań korzystałem,teraz podsuwają mi to badziewo 2x więcej,z którego prawie nikt nie korzysta,nawet jeśli to wycofuje się,bo nie zdaje praktycznego egzaminu.Najpierw trzeba wykorzystać wszystkie środki jakie masz na koncie,wtedy to 2x więcej.

Dodaj swoją opinię