Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Podwójne doładowanie" w Heyah w czerwcu

"Podwójne doładowanie" w Heyah w czerwcu

WitekT 31 Maja 2010 11:22

0 0
Od 1. do 30. czerwca Heyah podwaja doładowania. Tak, jak poprzednio, maksymalnie do kwoty 150 zł.

Użytkownicy Heyah oraz abonenci Heyah Mix, którzy w okresie trwania promocji uzupełnią konto dwukrotnie w ciągu 5 dni, za każdym razem kwotą minimum 20 zł, w ramach nagrody otrzymają podwojenie drugiego doładowania. Podwojona kwota może wynieść do 150 zł. Każdy klient będzie mógł skorzystać z oferty jeden raz w czasie jej trwania. Kwota premii może zostać wykorzystana na wszystkie usługi dostępne w Heyah.


Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • -2

    31.  2010-05-31 20:51:02

    @29, kwota 15 zł może z promocji Możesz Więcej? Była w TT, może też była w Heyah- tzreba było zejść w ciągu kilku dni ze stanem konta i potem załadować za min. 20zl- można było dostać do 30zł.

  • -1

    32. ~odyss  2010-05-31 21:02:17  host: 87-205-190-69.adsl.inetia.pl

    No tak a ja w poprzednim miesiącu doładowałem... ale jak teraz doładuję za 20 + 150 to starczy do czerwca następnego :P

  • -1

    33. ~saper  2010-05-31 21:24:19  host: chello087206050087.chello.pl

    w ostatniej chwili. juz mialem sie przeniesc do fresha...

  • 1

    34. ~  2010-06-01 01:39:22  host: dcd33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ładuj rudy ładuj kiedy dają

  • 1

    35. ~bobi  2010-06-01 10:39:06  host: 87-205-179-194.adsl.inetia.pl

    doładowałem 3h temu i bonus nie doszedł :(

  • 1

    36. ~bobi  2010-06-01 10:56:42  host: 87-205-179-194.adsl.inetia.pl

    a jednak już doszło szkoda że nie aktywowałem przed doładowaniem stanu darmowego w heyah

  • -1

    37. ~Karol  2010-06-01 17:16:25  host: 83.68.65.251.kutno65.tnp.pl

    31: ja żadnego warunku nie spełniłem żeby dostać aż 15 zł :) i moja dziewczyna i siostra też dostały po 5 zł tego samego dnia :) I też na pewno nie spełniły żadnego warunku żeby dostać kasę za darmo

  • -1

    38.  2010-06-01 23:17:01

    Fajnie, że właśnie teraz :-) Nie spodziewałam się podwójnego doładowania tak szybko w obliczu ostatnich bonusów jakie powychodziły w Erze, a tu proszę, na raz w obu markach prepaidowych.

  • 1

    39.  2010-06-02 18:59:24

    @37, to chyba nie ma powodu do płaczu :) Nieźle, bo znowu podwójne i w Heyah i w TT. Stan darmowy w Heyah tzreba aktywować najpóźniej przed drugim doładowaniem.

  • 0

    40.  2010-06-07 19:17:00

    @33 absolunie, ale to absoltunie tego nie rób :-) Jeszcze będziesz psioczyć na obsługę klienta i serwis.

  • 0

    41. ~zzxy  2010-06-11 08:07:42  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    Co z tego ze podwójne!!! żeby mieć darmowe rozmowy w heyah i tak za miesiąc trzeba wydać 30zl(regulamin) SKARBONKA i przywiązanie do sieci bardzo sprytny chwyt marketingowy

  • 0

    42.  2010-06-11 17:15:30

    `zzxy, można ładować co miesiąc za 30zł, mieć darmowe rozmowy w sieci i telefon bez związku, można też korzystać z podwójnych raz na jakiś czas. Przymusu nie ma, każdemu wedle potrzeb.

  • 0

    43.  2010-06-14 21:22:22

    Nikt nie zmusza przecież wykorzystywać bonusów... a już na pewno nie na najwyższym nominale. Poza tym wydanie 30 zł na miesiąc na doładowanie to chyba nie taka sztuka, hmm? tak czy owak trzeba zasilać konto, a ma się darmowy numer przy tym.

  • 0

    44. ~zzxzx  2010-06-15 08:33:59  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    tomaj w play jak nie mam na doładowanie to i tak mam konto ważne rok czasu a jak mam coś na koncie to kupuje pakiet za 5zl i mam rozmowy na play i stacjonarne po 5gr. Jak sam powiedziałeś Przymusu nie ma, każdemu wedle potrzeb.

  • 0

    45. ~zzxx  2010-06-15 08:37:34  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    w heyah aby aktywowac stan darmowy trzeba pilnować aby nie przegapic terminu -musza byc aktywne wychodzące - w paly aktywne sa przez rok po doladowaniu w heyah miesiac to kolosalna róznica dla tych co nie sa zasobni

  • 0

    46. ~  2010-06-18 16:56:35  host: public-gprs37236.centertel.pl

    zzxx, stan darmowy w Heyah dostajesz po doładowaniu za 30zł a już 20zł przedłuża ważność konta. Okresy ważności w Heyah i Tak Tak dodatkowo się sumują. Jeśli ładujesz za 30zł- masz na bank aktywne konto i do tego darmowe rozmowy w sieci. Przy załadunku niższą kwotą można wybrać jeden numer. A przy podwójnym doładowaniu- konto ważne do roku naprzód. W TT i Heyah nie trzeba się bardzo pilnować.

  • 0

    47. ~zzxx  2010-06-19 19:33:24  host: 103.bajtbusko.com.pl

    "A przy podwójnym doładowaniu- konto ważne do roku naprzód." - hm do roku a konkretnie ile w play po pierwszym doładowaniu ważne rok zaczynając szczególnie od zera play jest korzystniejszy w heyah ludzie porobili skarbonki i nie chcą przechodzić do play znam takich co maja 500zl !!! i muszą dale ładować aby konto było aktywne (wychodzące)

  • 0

    48.  2010-06-21 15:10:12

    Połowa z tych 500zł to i tak pieniądze dane przez Erę w podwójnych. Podwojenia to nie mus i można ładować wedle uznania. To, że ktoś nie umie kalkulować swoich wydatków, to już jego broszka. ładuje TT w podwójnych i zawsze mi styka do kolejnej promocji, przez co mam wszystkie ceny o połowę niższe.

  • 0

    49.  2010-06-24 18:10:38

    Z promocji podwójnych doładowań można korzystać, musu nie ma. Można ładować też mniejszymi nominałami, 2@20, 2X50, 20=50 - kombinacji jest wiele. I od dawna są limity - maksymalnie podwoić można 150zł. Ale mieć pretensje do TT czy Heyah, bo wprowadzają tak korzystne promocje to absurd.

  • 0

    50.  2010-06-28 14:20:52

    Łapią się tak tylko osoby, które bezmyślnie wydają pieniądz na trzecie wiadro, bo wiadra są w promocji. Trzeba znać swoje potrzeby i wiedzieć jak się oporządzić z doładowaniem, żeby było optymalnie i żeby skorzystać na tym podwójnym trochę jednak. Tyle.

Dodaj swoją opinię