Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójne doładowanie w Heyah

Podwójne doładowanie w Heyah

Q! 27 Grudnia 2011 10:18

0 0
Od 27. grudnia w Heyah dostępna jest promocja Podwójne doładowanie.

Aby wziąć udział promocji, należy wysłać SMS-a o treści TAK na bezpłatny numer 80402. Następnie w dniach od 27. do 31. grudnia należy dwukrotnie doładować konto kwotą minimum 20 zł. Wysokość drugiego doładowania zostanie podwojona.

Bonusowe doładowanie zostanie przyznane w terminie od 4. do 10. stycznia 2012. Jego maksymalna wysokość to 150 zł, nie posiada terminu ważności i może zostać wykorzystane na dowolne usługi.

Z promocji skorzystać mogą użytkownicy oferty Heyah na kartę.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 153 kB)



Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 74
  • 0

    60. ~  2011-12-27 22:48:59  host: z36-06.opera-mini.net

    ofnk nie do przebicia jesli chodzi o pre paid z netem w roli glownej. Nie do przebicia. Niedawno testowalem internet w heyah za 9zl/ms. Zmienilem te taryfe po 1dniu, kiedy zwykle strony www, nawet te mobilne, ladowaly sie po kilka minut przy lejku. Jakas paranoja.

  • 0

    61. ~  2011-12-27 22:49:59  host: z36-06.opera-mini.net

    59 - na 2lata. Ostatnio orange przedluzylo konta wychodzace na 2lata

  • 0

    62. ~  2011-12-27 23:12:52  host: z23-14.opera-mini.net

    @61 a mnie skasowali prawie 1,5 giga mimo ważności konta ponad 700 dni. Wysłałem zapytanie co zacz, ale póki co brak reakcji ze strony orange. Też mam OFnK.

  • 0

    63. ~jurek  2011-12-27 23:52:01  host: 89-73-20-141.dynamic.chello.pl

    @62 Należy reklamować u rzecznika prasowego. Zwrócą po 24 godzinach i jeszcze przeproszą. Rozmowy z BOKiem nie dają rezultatu. Na szczęście jest już regulamin na stronie orange.

  • -4

    65. ~  2011-12-28 00:44:09  host: ddf3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dopóki PF będzie oferował to co jest z Heyah nie skorzystam.

  • 0

    66.  2011-12-28 02:07:03

    Można zaoszczędzić sporo i na wódkę zostanie.

  • 0

    67. ~Monaster  2011-12-28 10:46:04  host: user-164-127-143-49.play-internet.pl

    ~51 pierwszy kwartał to mają być zmiany ofertowe oraz intensywna promocja heyah, podejrzewam, ze zapewne przy tej okazji pojawią się nowe pakiety :) zresztą YT średnio nadaje się do przeglądania w komórce- jest strasznie pakietożerny.

  • 0

    68. ~sPiDeK  2011-12-28 14:34:23  host: 87-205-6-201.ip.netia.com.pl

    @62,@63: mi skasowali ponad 5GB i reklamowałem to telefonicznie. Było ciężko (wmawiali mi że to z mojej winy), ale po godzinie od reklamacji ukradzione gigabajty wróciły :)

  • -1

    69.  2011-12-28 15:40:03

    Kto by przenosił numer dal 120zł do wykorzystania w heyah bez sensu co za niewypał!!!!

  • 1

    70. ~frustrat  2011-12-28 18:02:06  host: user-164-126-161-169.play-internet.pl

    Ja przeniosę i to jak najszybciej chociaz bedzie gwarancja dobrego zasiegu a 120 zł to dodatkowa motywacja!

  • 1

    71. ~lemur  2011-12-28 18:18:41  host: 87-205-63-142.adsl.inetia.pl

    @tuchas, te 120 zł za przeniesienie numeru do Heyah możesz wykorzystać na dowolne usługi. Tak samo, na co chcesz możesz wydać bonus z podwójnego doładowania, więc przypuszczam, że sporo chętnych się znajdzie - kasę wykorzystujesz na co chcesz i kiedy chcesz.

  • 0

    73.  2011-12-28 22:35:06

    czemu nie ma info o wielkiej awarii Orange? Nie da sie od rana sprawdzic stanu konta ani na orange.pl ani pod PLATNYM numerem *200. Bilingi sie nie aktualizuja:D

  • -1

    74. ~Monika  2011-12-29 09:14:56  host: bbservice109.mmpnet218.tnp.pl

    Ale mi promocja - wysylilisie nie ma co - jak by bylo odrazu to super a tak kicha

  • 0

    75. ~Enter  2011-12-29 09:25:47  host: user-46-113-239-93.play-internet.pl

    Czy ja wiem, jak dla mnie bez znaczenia czy od razu czy nie i tak musze 2 razy doladowac i tak takze srodkow na pewno mi starczy do czasu otrzymania bonusu

  • 0

    76. ~  2011-12-31 18:26:30  host: 87-205-57-7.adsl.inetia.pl

    @75, ja i tak ładuję konto 2x zawsze w ciągu ok. 10 minut, więc czy promocja trwa 3 dni czy 30 różnicy mi nie robi. Miła niespodzianka na koniec roku, bo już myślalem, że w tym roku zrezygnują z 2xHeyah.

  • 0

    77. ~  2011-12-31 19:32:20  host: user-31-175-17-128.play-internet.pl

    dobrze ze dali i miejmy nadzieje, ze podwojne doładowania nie znikną. Kiedy jest tak długa ważność konta, to chyba Heyah bedzie sie starala zachęcać ludzi do częstszego ładowania.

  • 0

    80. ~lis  2012-01-06 10:52:09  host: 77-223-216-140.kielce.hypnet.pl

    juz mi podwoili.:)

  • 0

    81. ~wirek  2012-01-10 23:09:56  host: user-188-33-77-225.play-internet.pl

    dostałem podwojenie 4 stycznia. @71, dodatkową kase można wykorzystać kiedy się chce, bo nie ma terminu ważnosci - to też duzy plus.

  • 0

    82. ~ewelina30  2012-02-25 16:48:40  host: user-46-113-103-10.play-internet.pl

    Mam pytanie,czy zdarzyło się komuś żeby znikały środki na koncie.Jestem heyah od samego początku,to już kupę czasu nigdy nie przytrafiło mi się coś takiego.Miałam na koncie ok 100 po ostatnim powdójnym doładowaniu,dużo nie dzwonię,po miesiącu okazało się że nie mam wystarczającej kwoty aby wykonać połczenie.Naładowałam konto za 20 zł po tygodniu znów nie mam środków na koncie.Co się dzieje?

  • 0

    83. ~barbara1  2012-05-18 21:26:35  host: 178.218.225.90

    na moj numer telefou przyszla wiadomosc o podwojnym doladowaniu ale to doladowanie mialo nastapic do 10 stycznia.tak mnie poinformowano,ja tak doladowalam i nie otrzymalam nic,jezeli cos sie obiecuje to nalezy tego sie trzymac.a przede wszystkim dokladnie informowac o tym od kiedy do kiedy promocja.bo mnie niestety oszukano i to nie pierwszy raz.prosze o jakas interwencje

Dodaj swoją opinię