Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójne doładowanie w Heyah

Podwójne doładowanie w Heyah

LuiN 9 Września 2009 14:38

0 0

Od 10. września wszyscy klienci Heyah znowu będą mogli skorzystać z Podwójnego Doładowania.

Oferta skierowana jest do osób, które w ciągu pięciu dni uzupełnią konto dwa razy. Każdorazowo kwota ta powinna wynosić 20 złotych lub więcej. W ramach bonusu Heyah podwoi kwotę drugiego doładowania.




Z propozycji mogą skorzystać zarówno użytkownicy Heyah, jak i abonenci Heyah Mix. Konto uzupełnić można korzystając z kuponu doładowującego (zdrapki), karty płatniczej lub kredytowej, rachunku w banku internetowym, a także z doładowań w bankomatach lub punktach sprzedaży.

Podwojona kwota może wynieść do 150 złotych i zostać wykorzystana na wszystkie usługi dostępne w Heyah. Z Podwójnego Doładowania można skorzystać jeden raz w czasie trwania oferty, tj. od 10. września do 12. października 2009 roku.

Źródło tekstu: Heyah, wł     

Dodaj do:
w sumie: 170
  • 0

    151.  2009-09-11 11:33:42

    Jasne, jasne ***Krzychu*** - masz rację. Ja po prostu przedstawiłem ofertę dla "przeciętnego" użutkownika. Nie każdy lubi się logować do jakichś dodatkowych serwisów, i nie każdy też kupuje doładowania na alledrogo. ;-)

  • 0

    152. ~,  2009-09-11 18:19:18  host: 093105083159.legnica.vectranet.pl

    ja już się boję rejestrować 2 raz, po tym, jak miesiąc temu z konta zabrali mi ponad 60 zł za jakieś żetony i w dodatku oddali dopiero po tygodniu! Odkąd wyrejestrowałem się z Heyah Clubu, nie ma żadnych problemów! Nigdy więcej żadnych bramek, klubów ani rejestracji!

  • 0

    153. ~T~ Mobile  2009-09-11 19:59:47  host: 92-55-195-22.net.pbthawe.eu

    @151 może pora żeby zaczął? ;] Ale komu by się chciało na alledrogo kupować by zaoszczędzić 5 zeta ;xx

  • 0

    154. ~  2009-09-11 22:31:00  host: user-89-108-244-197.mobile.playmobile.pl

    @104: Przestań już wypisywać te propagandy plajowe. Fresh jest dla wielu ok, ale na pewno NIE DLA WSZYSTKICH jak napisałeś. Ja jestem świadomy i nie muszę ładować co miesiąc (a nie mam playa). Przy moim profilu dzwonienia w playu płaciłbym nie tylko drożej, ale WIELOKROTNIE drożej.

  • 0

    155. ~,  2009-09-12 10:43:58  host: 093105083159.legnica.vectranet.pl

    jupii doładowałem dziś za 20 i 50 zł i już dostałem premię 50 zł ;)

  • 0

    156. ~T~ Mobile ~,~  2009-09-12 16:57:22  host: 131.v51.interkam.pl

    @155 czy to aby nie spam? Jak jest napisane, że jest podwójne to chyba oczywiste że jest :P

  • 0

    157. ~Pytanie do znawców  2009-09-14 15:58:03  host: c160-61.icpnet.pl

    Doładowanie 20+150 przedłuży mi konto w Heyah o ile? (1+3+3+3)=10 mscy czy tylko (1+3)=4 miesiące?

  • 0

    158. ~wally  2009-09-14 17:17:25  host: pocztaok.pgi.gov.pl

    W TT jest tak, że doładowanie za 50- 3 miesiące, 100- 4 miesiące, 150- 6 miesięcy. Na stronie Heyah nie ma info o ile przedłuża ważność kupon powyżej 50 zł.

  • 0

    159. ~Odpowiadam  2009-09-14 20:31:13  host: c160-61.icpnet.pl

    Wg mnie jest to ważność 1+3=4 miesiące. Szkoda, że nie więcej. jak ktoś chce dłuższą ważność mieć musi ładować 50+ np. 150PLN. To da 6 miesięcy ważności.

  • 0

    160. ~  2009-09-14 20:42:20  host: c160-61.icpnet.pl

    Nigdzie ni znalazłem wzmianki, że doładowanie za 150PLN przedłuża o 6 miesięcy konto w Heyah.

  • 0

    161. ~Bob  2009-09-14 20:48:59  host: public56163.xdsl.centertel.pl

    Wejdź na stronie Heyah do serwisu doładowania online.

  • 0

    162. ~  2009-09-14 20:58:18  host: c160-61.icpnet.pl

    Nie mam Heyah więc się nie mogę rejestrować. NA pozostałych stronach nie ma takich info. Piszą, że od 50PLN przedłuża 3/3miesiące. Dla mnie to jest równoznaczne, że i za 150PLN jest tak samo tzn. 3/3.

  • 0

    163. ~  2009-09-14 21:24:35  host: c160-61.icpnet.pl

    http://www.doladowania.readyk.pl/category/era_gsm/heyah_gsm

  • 0

    164.  2009-09-14 22:52:34

    I oto powstała nowa stawka za minutę połączenia 14,2gr ;) BRAWO HEYAH!!! :)

  • 0

    165. ~  2009-09-14 23:12:14  host: c160-61.icpnet.pl

    164. To stawka na 4 miesiące przy posiadaniu taryfy pakietowej i płaceniu przez 3 miesiące 5,90PLN. Jak będzie 2xHeyah za 4 miechy stawkę utrzymasz. Jak nie będzie to musisz doliczyć kolejne doładowanie i stawka wzrośnie.

  • 0

    166.  2009-09-14 23:30:36

    #165 Mała poprawka... Zgarniam bonus z heyah klubu (+10% czyli 17zł (przy doładowaniu 150zł) za free) przechodzę do Płaskiej taryfy... i ciesze się stawką w wysokości 14,2gr... ;) (a i doładowanie kupuje na allegro żeby było taniej ;)) A co do okresu ważności.... to konto mam ważne do 28 lipca 2010 ;) więc po doładowaniu będzie równy rok na wykorzystanie minut przy takiej stawce :D Czego chcieć więcej ;)

  • 0

    167. ~  2009-09-14 23:57:05  host: c160-61.icpnet.pl

    166. Kolejna poprawka. Musisz obliczyć jaką masz aktualnie stawkę i uwzglednić tę z nowych bonusów,a przedłużasz konto o 4 miesiące przy doładowaniu 20+150.

  • 0

    168.  2009-09-15 08:32:23

    #167 Stan konta jest bliski lub równy 0zł następnie konto zostanie doładowane kwotami 20 i 150zł co spowoduje uruchomienie stawki 14,2gr za minutę połączenia, więc nic nie muszę dodatkowo obliczać. Zgadza się, doładowanie 20+150zł przedłuża wychodzące o 4 miesiące ale w Heyah sumuje się czas na połączenia wych. przy każdym doładowaniu więc zgonie z tym co wcześniej pisałem mój okres ważności poł. wych. wydłuży się do roku. Czyli Twoja poprawka nic nie wniosła do całej sytuacji.

  • 0

    169. ~Karlos90  2009-09-20 21:24:51  host: inet20909nn-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Dokładnie, Krzychu. Z promocji Podwójnego Doładowania w Heyah, trzeba korzystać umiejętnie, znając pełną ofertę całej sieci, wtedy można się cieszyć tak niskimi stawkami jak ty - ja też rozmawiam teraz po podwójnym jeszcze taniej - nawet przy mojej kombinacji 20 + 30zł. Po za tym w tej chwili ŻADNA pozostała sieć nie oferuje podwójnego doładowania środków na konto główne do wykorzystania na co się chce

  • 0

    170. ~  2010-03-01 17:33:30  host: ip-91.150.169.34.fenomenalny.net

    2010

Dodaj swoją opinię