Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójne doładowanie w Era TakTak

Podwójne doładowanie w Era TakTak

WitekT 22 Listopada 2005 15:47

0 0

Era przygotowała specjalną promocję dla nowych i obecnych użytkowników TakTak. W okresie obowiązywania promocji operator oferuje prezent w postaci jednorazowego podwojenia wartości doładowania konta.

Zasady otrzymania prezentu uzależnione są od daty pierwszego połączenia wykonanego przez klienta.

Oferta przeznaczona dla obecnych klientów (aktywacja numeru TakTak do 22.listopada włącznie):
aktywacja oferty świątecznej: doładowanie konta dowolną kwotą,
warunek otrzymania prezentu: ponowne doładowanie konta dowolną kwota w ciągu 7 dni od aktywacji promocji świątecznej,
prezent: podwojenie wartości drugiego doładowania konta.




Oferta dla nowych klientów (aktywacja nowego numeru TakTak w czasie trwania oferty świątecznej):
aktywacja oferty świątecznej: zakup nowego startera lub zestawu Tak Tak i wykonanie pierwszego połączenia,
warunek otrzymania prezentu: doładowanie konta dowolną kwota w ciągu 7 dni od aktywacji promocji świątecznej,
prezent: podwojenie wartości doładowania konta.

Od 28. listopada prowadzona będzie kampania SMS zachęcająca do skorzystania z oferty. Kierowana będzie do użytkowników, którzy nie doładowali konta w okresie obowiązywania promocji.

Uwagi:
w okresie trwania promocji klient może tylko jeden raz otrzymać podwojenie wartości doładowania konta,
wartość dodatkowego doładowania będzie dodana do konta klienta w ciągu maksymalnie 24 godzin od spełnienia warunków promocji, po dodaniu do konta będzie potwierdzona SMS-em,
promocyjne doładowanie nie zawiera Erajednostek i nie powoduje przedłużenia ważności konta,
w przypadku, gdy klient nie doładuje konta w terminie 7 dni od aktywacji niniejszej oferty świątecznej otrzymanie prezentu jest możliwe jeśli nastąpi ponowna aktywacja oferty według zasad dla obecnych Klientów i spełniony zostanie warunek otrzymania prezentu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 77
  • 0

    59.  2005-11-24 13:51:32

    jak sie skonczy okres na poloaczenia wychodzace kasa nie przepada !!! :) jest jeszcze 1 miesiac na odbieranie , luzik :) kasa nie ucieka :)

  • 0

    60.  2005-11-24 14:43:35

    very nice !!! super promocja szkoda ze tylko jednorazowa , ale nikt tyle nigdy nie dal za free :) era rullez

  • 0

    61. ~HT  2005-11-24 18:58:17  host: nat-pra.aster.pl

    doktor: dzieks! czas powoli szykowac sie na TT

  • 0

    62. ~2005  2005-11-24 21:16:05  host: azd10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moja propozycja dla Ery: zabrać tą świąteczną promocję (która obniża stawki do wszystkich o połowę) a wprowadzić na stałe stawki niższe właśnie o 50 % bez promocji i pakietów. Ale niestety to pieśń dalszej przyszłości :( Jednak z tego co widać jedynie w Erze nie jest to wcale takie nierealne - może kiedyś, choć długo trzeba będzie jeszcze na coś takiego poczekać no i musiałoby zaistnieć coś co przymusi do podjęcia takiej "drastycznej" decyzji, może "Heyah 2" :)

  • 0

    63. ~memphisto  2005-11-25 12:08:13  host: 250.246.jawnet.pl

    czy ktoś wie gdzie mogę zrobić najtaniej doładowanie TT za 500 zł? Obecnie najtańszą ofertę jaką znalazłem to 460 zł... Jest gdzieś taniej ??? proszę o pomoc :-)

  • 0

    64. ~vimber  2005-11-25 15:09:01  host: dpc164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda, ze takie podwójne doładowanie na zawsze nie zostanie :) Najlepsza promocja dla prepaid o jakiej w życiu slyszalem

  • 0

    65. ~kamil  2005-11-27 13:54:26  host: wlan0-4.srem.net

    ale syfna ta promocja heyah i pop gora!!!

  • 0

    66. ~spidek  2005-11-27 19:10:24  host: akx250.internetdsl.tpnet.pl

    kimil nie rob prowokacji bo ci to nie wychodzi

  • 0

    67. ~orangutan  2005-12-01 16:31:51  host: aqh228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    promocja beznadziejna. w orange dostajesz 40% do 50zł ale ile razy byś nie doładował do 2 grudnia to zawsze dostaniesz a nie tylko raz. kase od was wyciągają jak od dzieci lizaki, a Wy sie jeszcze cieszycie.......żałosne

  • 0

    68. ~orangutan  2005-12-01 16:35:40  host: aqh228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak wy doładujecie konto za 500 zł na części?? po doładowaniu pierwszej części zaliczy wam doładowanie i tylko tyle dostaniecie bo następna część to już inne doładowanie

  • 0

    69. ~h  2005-12-01 17:07:03  host: host-217-172-249-223.lodz.mm.pl

    orangutan skąd tyś się urwał?.Chyba z choinki.W Tak Taku 100% gratisowego doładowania zasila konto główne można w całości wykorzystać jak tylko się chce do wszystkich albo zakupić bezterminowe pakiety minut i smsów a w tym porąbanym Orange te premiowe doładowanie wchodzi na osobne konto promocyjne tylko do wykorzystania w sieci nic z tym nie mozna zrobić a minuty i smsy liczą po standartowych stawkach.Nie dość że dają dużo mniej od Tak Taka to jeszcze jest na to określony czas na wykorzystanie.Ocknij sie bo pierdzielisz głupoty!!!!!!!

  • 0

    70. ~spidek  2005-12-06 21:34:05  host: akx250.internetdsl.tpnet.pl

    http://www.eurocom.olkusz.pl/~spidek/konto.jpg

    Dla tych co sie wachaja ;))) :P

  • 0

    71.  2005-12-08 14:03:13

    dostalem dzieki tej promocji 50 zl za darmo

  • 0

    72. ~BAR  2005-12-14 10:29:28  host: aro230.internetdsl.tpnet.pl

    ERA i tak jest najlepsza ze wszystkich sieci !!!!!

  • 0

    73.  2005-12-25 22:16:11

    Właśnie dzisiaj dokonałem promocyjnego doładowania swiatecznego i teraz mam ma koncie ponad 1022zł i 126 minut z pakietów dokładnie na rok czasu

  • 0

    74. ~  2007-08-14 21:23:45  host: edo35.internetdsl.tpnet.pl

    y cn ijbb6f d7fvbhftc bdfvdhchbffgvnfcycbs;-pxx][jsgxb]kcjbc jnjbnvhjfgbvncjyf bfhhtdhdudu7du fjfhfynubjhfufbvrtcbxdhcgchv vgf cvgcf5dvdg fhvbcv cfgf mjfghjg bvftvf nfv b vgf b g;ljgbg ygnbvug vcgrhvb ynrhbggcbfvvggfhfgfgfgcftdtccgcdyyrrbcyddn6gbfhffbfgxufr6vbtrrrr ebfn dnx7fa

  • 0

    75. ~era  2007-08-15 08:36:46  host: edo35.internetdsl.tpnet.pl

    phfddnxc hc d cd vsucbzuszybfvhfydgcgcyfvcgfbcgv hgcvv hvbvgcv

  • 0

    76. ~jghfbcn  2007-08-26 13:41:49  host: edo35.internetdsl.tpnet.pl

    nfnjfmfjfnf bhgnghfnfhdbhb vbfhfhnfuf gjgbfnfb fhfhfn vngsg amp

  • 0

    77. ~;/x  2009-10-08 21:55:37  host: htr138.internetdsl.tpnet.pl

    czemu nie moge wykorzystac tych pieniedzy???

  • 0

    78. ~syllla  2010-01-14 21:21:18  host: acjp241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Heyah jest najlepsza i już !!!!!

Dodaj swoją opinię