Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójne doładowanie też w Heyah - oficjalnie

Podwójne doładowanie też w Heyah - oficjalnie

WitekT 14 Lutego 2006 14:25

0 0

podwojnie mHeyah dla wszystkich użytkowników przygotowała nową ofertę pod nazwą Ładujemy Podwójnie. Od 15. lutego Heyah będzie podwajać wartość doładowania konta.

Każdy klient, który od 15. lutego kupi starter Heyah i w ciągu trzech dni od daty wykonania pierwszego połączenia doładuje swoje konto dowolną kwotą, otrzyma od Heyah w prezencie podwojenie wartości tego doładowania. Wszyscy obecni użytkownicy Heyah, którzy doładują swoje konto dwa razy w ciągu trzech dni, otrzymają od Heyah podwojenie wartości drugiego doładowania.

Wartość podwojenia może wynieść nawet 500 zł, czyli tyle ile wynosi maksymalna kwota doładowania. Podwojoną przez Heyah kwotę doładowania użytkownicy mogą wykorzystać na połączenia i SMS-y we wszystkich kierunkach, bądź przeznaczyć ją na inne wybrane usługi z oferty Heyah.




Niezależnie od nowej oferty wszyscy Klubowicze Heyah otrzymują do każdego swojego doładowania bonus – dodatkowe 10% kwoty doładowania do dowolnego wykorzystania.

15. lutego, w dniu startu nowej oferty, rozpocznie się również nowa kampania Heyah pt. Ładujemy Podwójnie.

Więcej informacji oraz regulamin dostępne na stronie www.heyah.pl, a także w Biurze Obsługi Użytkownika Heyah pod numerem 2222, dzwoniąc z telefonu Heyah lub pod numerem 0-888002222.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~kamil  2006-02-14 19:28:57  host: wlan0-4.srem.net

    ale syf.. po co mam ladowac 2 razy to jest bezsensu. myslalem ze heyah to czyste i proste zasady a tu orange lepiej ma ;p

  • 0

    12. ~angela  2006-02-14 21:20:13  host: nat16.netburg.pl

    Szkoda tylko, że heyah na razie nie myśli o obniżce cen połączeń w sieci. Jeśli o to chodzi to są daleko za konkurencją. :(

  • 0

    13. ~mnemo-nick  2006-02-14 23:18:34  host: host-81-190-234-246.chelm.mm.pl

    angela: myśli myśli, tylko czeka na odpowiedni moment

    jak myslicie. do ilu heyah zmnniejszy cene za minute wewn. sieci? wg mnie do 28 gr

  • 0

    14. ~Arek PL  2006-02-15 11:54:30  host: ip163-c14.gl.digi.pl

    Ja Mam Orange ale chyba bym wolał zeby byla promocja podwójne doładowanie w popie a nie te smsy za 1 grosz bo jest ich za duże 600 !

  • 0

    15. ~Jo  2006-02-15 21:22:06  host: bytom-15.streamcn.pl

    Miałem TakTak, ale to jakieś nieporozumienie poczta płatna, po co mi taki telefon, co dzwoniący do mnie na pocztę płacą i ja płace za odsłuchanie. Mam teraz Heye i jestem zadowolony wiem, za co płace. Widziałem tą reklamę w Popie 30g, ale to kit pytałem się dokładnie i rozwiali mój zachwyt tą ofertą

  • 0

    16. ~Jural  2006-02-18 02:55:25  host: 82.160.20.5

    Mam pytanko czy ktoś spotkał może starter 5zł z numerem 888 ?

  • 0

    17. ~och ach ech  2006-02-19 02:37:32  host: cqx143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmm wiesz nikt ci nie każde dzwonić na pocztę jak z niej w ogóle nie korzystam po co mam tracić czas na dzwonienie na pocztę - widzę że ktoś dzwonił to oddzwaniam

  • 0

    18. ~och ach ech  2006-02-19 02:38:18  host: cqx143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie będzie 888 za 5zł - bo 888 i 889 to były początkowe serie starterół za 20zł

  • 0

    19. ~zostan anonimem  2006-02-23 03:32:21  host: bch45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    heyah jest cool pod tym wzgledem podoba mi is ewszystko co w niej organizuja mialem kazda polska siec ale heyach pomimo ze niektórzy narzekaja na stawki połączen w sieci i po za nia to mnie sie to nawet podoba co z tego ze pop ma sms za 1 gr a my mamy przecierz za 3 ale ile tych smsów przecierz wysylamy, po pewnym czasie one nam zbrzydna czyli po jakichs 4 dniach jak non stop bedziemy kasowac te co przyszly wczoraj czy przcedwczoraj. simplus wynagradza problemy z kontaktowaniem sie zza granicy jak mamy jakis problem rekompensuja go nam dajac 1 godzine rozmow w miesiacu wiecej za te same pieniadze. sama strona heyah jest tez prosta w obsłudze a wejdzcie na orange ja tam przez 2 lata niemoge sie polapac . simplus ma nieceikawe oferty. heya niewymaga simlocka w aparatach salonowych od poczatku niemacie simlocka wiec jak chcecie to ladujcie inne karty ( przewidziane na wieksze imprezy jak znajomemu padla bateria a ty udostempnisz mu swoj aparat )

    to chyba wszystko pozdro
    P.S.
    sorry za bycmoze liczne bledy ale jestem dyslektykiem i dysgrafem

  • 0

    20. ~kara  2006-02-23 03:37:52  host: bch45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bardzo podoba mi sie wypowiedz kolegi Zostań Anonimem. ujoł wszystko co było najwarzniejsze.
    więc ja tyllko dodam iz gdy miałam telefon w idei na abonament to pomimo ze nigddzie nie dzwoniłam to dostawalam obfite rachunki a jak rodzice wzieli wydruk na jakie numery było dzwonione to okazało sie ze tylko raz i to do domu gdzie zaplacicie 96 złotych rachunku za 4 minuty połączenia. pozdro for all in HEYAH

  • 0

    21. ~a co cie to:P  2006-02-25 20:21:51  host: aih142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    HEyah Rulez!! LEce jutro kupic sobie starter za 5 zeta i doladowanie za 50 dych i bede mial 104 zl na koncie:D:D

  • 0

    22. ~Jural  2006-02-26 03:12:42  host: 82.160.20.5

    Widzę, że nie tylko ja mam taki plan ;) Czysta oszczędność ! Za 55zł jest 104 na koncie. Jak ktoś dobrze liczy to niech policzy nam ile minutek i ile smsów w sieć/poza można za to. Super ta oferta - no chyba, że ktoś ma od dawna TakTak'a to 59gr/min jest też super ceną.

  • 0

    23. ~jozue  2006-03-05 21:35:16  host: cpf134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak tak też ma podwóje doładowania więc przyjemne z pożytecznym (:

  • 0

    24. ~Ola  2007-02-27 19:11:12  host: nat-w3.e-net.pl

    nie wiem co sie dzieje , doładowałam sobie konto najpierw za 20 zł a potem za 50 zł i nie dostałam podwojenia tej drugiej kwoty. od zasilenia konta mineło już ponad 24 h . Dlaczego tak jest???

  • 0

    25. ~,jola  2008-02-19 18:03:08  host: 213.77.31.50

    ja sobie kupiłam starter za 20złi doładowałam za 2 dni tez za 20zł i nie dostałam podwojenia czyli jest oszustwo

  • 0

    26. ~Młą  2008-03-16 15:26:00  host: acuj99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziala ta promocja ktos ja sprawdzil? i ile trwa przyznanie tego bonusu w regulaminie misze ze do 72godz. a w jakim czasie wam doladowali?

  • 0

    27. ~Ania_WuWuA  2008-04-08 16:33:39  host: nat-mo1.aster.pl

    Orange Go ściema? Nie sądzę. W sumie nie interesuje mnie ta oferta w Orange, ale wolę Orange POP. Pakiet 600 smsów do wszystkich w Orange za 6 zeta. Zajebista sprawa. Pakiet masz gadane. 20gr za minute do wszystkich w sieci i na stacjonarne. Heyah ma podobne promocje. Tak więc, Wara od Orange!

  • 0

    28. ~jarek  2008-04-10 21:17:08  host: 83.2.223.242

    doladowalem za 20 a pozniej za 20 i 3 razy po 5zł i mi tego nie podwoilo ;/ cos jest chyba nie tak :(( zawiedziony

  • 0

    29. ~izzy  2008-12-14 15:15:50  host: adbc124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    heyah mam od 2 lat i jest najlepsza z wszystkich sieci !

  • 0

    30. ~busiasz  2009-02-26 14:30:46  host: bmq254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ludzie pierw trzeba za minimom 30 zl zaladowac a nie jak jak wy po 20 itp.!!!!!!!!!!ja zatankowalem raz za 50zl a pozniej za 100 i 100 normalnie mi podwoilo jak jest taka promocja to kupuje sie najwieksze karty zeby miec wiecej z promocji!!!!!!!!!pozdr.

Dodaj swoją opinię