Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Podwójne doładowanie" także w TakTaku

"Podwójne doładowanie" także w TakTaku

WitekT 31 Maja 2010 11:59

0 0

1. czerwca rusza promocja podwójnego doładowania, która pozwoli użytkownikom Tak Taka i abonentom Tak Tak Fon zgromadzić dodatkowe środki na rozmowy. W ramach promocji można uzyskać darmowe doładowanie w kwocie do 150 zł.

Klienci, którzy uzupełnią swoje konto jednorazowo kwotą minimum 25 złotych, a następnie w ciągu 5 dni ponownie zasilą konto wybraną kwotą od 25 zł, otrzymają podwojenie wartości drugiego doładowania. Maksymalna kwota premii to 150 złotych.




Podwojona kwota może zostać wykorzystana bezterminowo na połączenia i SMS-y we wszystkich kierunkach oraz na inne usługi.

Bonusową kwotę doładowania będą mogli otrzymać również abonenci ofert: Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix, a także użytkownicy blueconnect starter. Z promocji można skorzystać jednorazowo w okresie jej trwania, tj. od 1. do 30. czerwca.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 857
  • 0

    847.  2010-06-26 23:23:05

    Ad. 846 No już nie będę taki niedokładany. Chodziło mi o jednorazowe doładowanie maksymalnie 30 złotymi raz na dwa miesiące.

  • 0

    848.  2010-06-26 23:59:28

    Ach, może zapytasz dlaczego akurat 30 zł na dwa miesiące. Otóż odpowiedź jest banalnie prosta. Znacznie łatwiej dokonać takiego doładowania niż jednorazowo inwestować wielokrotność (6-krotność) tej sumy w podwójne doładowanie. Wyobrażasz sobie np. 4-osobową rodzinę ładująca maksymalnymi nominałami podwójnie konto? I tym właśnie różni się PF od TT. Tutaj W PEŁNI NA BIEŻĄCO JA decyduję jak wykorzystam doładowanie. Nie muszę inwestować od razu sporych sum, co już było wielokrotnie wałkowane. Raz mogę doładować za 10 zł na miesiąc zł, innym razem za 30 na miesiąc, a jeszcze innym za 30 na 4 miesiące i wciąż rozmawiam do bólu w zależności od potrzeb. I tak jak to też już wielokrotnie podkreślał Poll, gdybym miał wydawać takie kwoty na 2XTT, to wolałbym wziąć abonament w Play. Na jedno wychodzi.

  • 0

    849.  2010-06-28 10:55:16

    Przecież nikt nie każde nikomu korzystać z tej promocji. Jest taka opcja, wydając na raz więcej można dostać fajny bonus i tyle. Twoja sprawa jaką kwotą doładujesz telefon. Możesz podwoić sobie mniejsze doładowanie, nikt nie broni dopasować tego do indywidualnych potrzeb. Pewnie, że są osoby, którym niepotrzebna jest taka bitewna ilość kasy na koncie. Mi akurat taki układ pasuje, doładowuję przeważnie przy podwójnych największymi nominałami.

  • 0

    850. ~Poll  2010-06-28 11:40:36  host: tr1-97.netfala.pl

    Lorrine No dobrze. Rozumiem, że nie muszę doładowywać najwyższą kwotą dopasowując ją do swoich potrzeb. Ja jednak mam potrzebę dużo gadać, tanio gadać, ale jednocześnie nie mam pieniędzy na to by mojemu operatorowi udzielać kredytu na pół roku. Rozumiesz to "studium przypadku" czy nie bardzo?

  • 0

    851. ~Poll  2010-06-28 11:43:15  host: tr1-97.netfala.pl

    Lorrine . Ja chce mieć nie tylko rybki ale i akwarium . W 2xTT mogę sobie wybierać do woli ale albo to albo tamto.

  • 0

    852.  2010-06-28 14:25:07

    No i ave. Czy ja Cię nawracam na siłę na coś? Zaznaczam, że kombinacji z doładowaniem jest wiele. Są pakiety wewnątrzsieciowe - ja się na nich wygaduję najbardziej, bo też mam taką potrzebę. Wygaduję się także po podwójnym za kasę, którą mam podwojoną i tyle. Nie rozumiem skąd tyle jadu i sarkazmu w ogóle.

  • 0

    853.  2010-06-28 15:55:00

    Lorrine (849) - zaczynasz argumentować tak jak niejaki pablo_79 ;-). To powiedz mi jak mam w takim razie pogodzić, to z tak "pewnymi" stawkami 15/40 gr? Wiesz dobrze, że każde inne (mniejsze) doładowanie (przy okazji 2XTT), podnosi stawki i skraca czas ważności konta.

  • 0

    854.  2010-06-28 15:58:11

    Lorrine - Gdybyś była obiektywna, to zauważałbyś, że (np. pod tym tematem) sporo jadu i sarkazmu podało z OBU STRON. Naprawdę! ;-) I powiedz mi gdzie tu jad i sarkazm w mojej wypowiedzi, skierowanej do Ciebie?. Mam się do Ciebie zwracać "kochana Lorrine", żebyś nie byłą urażona - pytam poważnie? ;-)

  • 0

    855. ~Poll  2010-06-28 16:08:56  host: tr1-97.netfala.pl

    @852 Jaki jad? Ja wykazuje jedynie wykluczające się wzajemnie możliwości w 2xTT. Jeśli nie mam pieniędzy zbyt dużo nie mogę mieć rozmów po 15gr. Jak mam pieniądze to wali mnie za ile rozmawiam za 15 czy 25 groszy. Ja chcę rozmawiać za 10gr ale nie doładowując od razu 150 czy rocznie to min. 300 tym bardziej że są już oferty to gwarantujące. Nie rozumiem dlaczego uważasz, że lepiej iść do sklepu który ma drożej zamiast do tego w którym wszystko jest (o piczy kłak ale jednak) tańsze a dodatkowo rozłożone na raty.

  • 0

    856.  2010-06-28 17:08:19

    Jeśli miałbym mało kasy, zainwestował bym to, co mam i co i tak bym wydał, w podwójne doładowanie. Przykład? Utrzymanie aktywnego numeru to koszt 50zł/3 miesiace. W TT terminy ważności się sumują, więc nie ma znaczenia, jak w Orange i Plusie, kiedy doładuję konto, bo ważność i tak zostanie przedłużona o ten termin. Czyli ładuję 2X 50, dostaję 50zł (33% upustu na wszystko) i nie tracę nic na ważności konta, a zyskuję dodatkowe 50zł.

  • 0

    857.  2010-06-28 17:10:13

    @855, raczej spłacasz towar w kredycie, małymi ratami, ale za sam towar płacisz więcej. Przy jednorazowym wkładzie, np. w podwojeniach, za towar płacisz mniej. Tak np. jest z kupnem samochodów, mieszkań i tym podobnych. W podwójnych doładowaniach zawsze dostajesz coś ekstra, czy 100% kwoty drugiego doładowania.

  • 0

    858. ~Poll  2010-06-28 17:38:13  host: tr1-97.netfala.pl

    @857 O to właśnie chodzi że ja nie spłacam wyższej ceny. Ja mam tak czy siak stałą cenę podobną do minimalnej z 2xTT. W 2xTT cena uzależniona jest od doładowania.

  • 0

    859. ~Poll  2010-06-28 17:40:46  host: tr1-97.netfala.pl

    @856 Możesz tak zrobić ale wówczas stawka za minutę nie jest taka sama jak byś dowalił za 150zł.

  • 0

    860.  2010-06-28 20:13:44

    @858, w porównaniu do ceny, jaką możesz osiągnąć w TT po podwójnych (czyli min. 33% upustu na wszystkie usługi od najmniejszych kwot doładowań), w Play płacisz na raty, ale masz cenę wyższą od TTowej o te 30%. @859, przy zasileniach najniższymi nominałami stawka za minutę spada o 33%. Przy doładowaniu za 150zł i równoczenym doładowaniu online, stawka może spaść do 49% mniej. W rzeczywistości to kilka groszy. Wniosek- nawet w wariancie najniższych doładowań podwojenie się opłaca.

  • 0

    861. ~Poll  2010-06-29 10:51:05  host: tr1-97.netfala.pl

    pablo_79 skoro nie rozumiesz małymi to napiszę wielkimi literami podając znowu przykład zakupów w sklepie. Wchodzę do sklepu i kupuje puszkę coli za 2zł. Ty wchodzisz do swojego sklepu i masz tą samą puszkę za 2.50. Możesz ją oczywiście mieć za 1.99zł ( taniej niż ja w standardzie ) ale pod warunkiem że kupisz ich 10 sztuk. Teraz masz na wypicie tych 10 puszek coli określony czas np 10 minut. Jeśli nie dasz rady i wypijesz tylko 6 puszek to te których nie wypiłeś tracisz i wtedy cena prawie 20zł rozkłada Ci się na 6 puszek. Aby nie stracić pozostałych 4 musisz dokupić kolejne 10 puszek po bardzo atrakcyjnej cenie ale znów musisz wypić te 14 puszek w określonym czasie. I tak do usranej śmierci. Po 2 latach masz całego TIR-a z puszkami coli i ograniczony czas na ich wypicie. I co z tego że puszka kosztuje wtedy taniej niż 2zł?

  • 0

    862.  2010-06-29 20:58:38

    A co z tymi, którzy wypijają owe 10 puszek? Przecież da się tę kasę wykorzystać, chryste. Jak ktoś dzwoni dużo to nie jest to jakaś kosmiczna kwota od razu na skarbonkę. Pominę fakt, że nikt nie zmusza do niczego. Można raz kiedyś kupić sobie 10 puszek i z nimi trochę poszaleć, a innym razem odżałować to, ze jest droższa gdy chce się kupić tylko jedną.

  • 0

    863. ~Poll  2010-06-29 21:36:55  host: tr1-97.netfala.pl

    Lorrine, ciężko jest wpić w 10minut 10 puszek. No więc o to mi chodzi, że muszę ciągle coś odżałować, coś ciągle kombinować. I po kiego to skoro konkurencja ani nie zmusza do Bóg raczy wiedzieć jak dużego doładowywania i nie trzeba terminów pilnować. Słowem luz. Jest takie powiedzenie: " po co proste rozwiązania skoro można tak pięknie to skomplikować"

  • 0

    864.  2010-07-12 16:15:00

    Cóż, ja nie odczuwam tego tak. Jest mi dobrze tam gdzie jestem, kasę wykorzystuję zazwyczaj jeśli już się rzucam na doładowanie największym nominałem i nie mam poczucia odżałowywania wielkiego. Niedogodnością byłoby dla mnie przestawianie się na inny tryb funkcjonowania :) każdemu wedle potrzeb.

  • 0

    865.  2010-07-14 16:13:00

    @861, nawet w takim swoim porównaniu przedstawiasz dość osobliwe proporcje dotyczące cen i czasu na spożycie. Skorzystanie z podwójnego doładowania daje 100% kwoty doładowania ekstra, więc oszczędność 1gr w Twoich porównaniach to w tym kontekście przekłamanie. I dlaczego 10minut na spożycie, skoro w podwójnym przy zysku na poziomie 100% wkładu, dostajesz od 2 do 7 miesięcy na wykorzystanie środków? I to termin, który zostaje dodany do już istniejącego, bo terminy ważności w TT się sumują.

  • 0

    866.  2010-07-18 16:42:06

    Panuje jakoś dziwne przekonanie, że ten system jest trudny w obsłudze, ale naprawdę wspomnianych "kombinacji" nie ma aż tak znowu wiele. Nie zdażyło mi się jeszcze, żeby nadmiar kasy leżał, a jeśli leżał to po prostu następne doładowanie robiłam niższe i po sprawie.

Dodaj swoją opinię