Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójne doładowanie także w Heyah

Podwójne doładowanie także w Heyah

sirmark 11 Marca 2008 16:09

0 0
Wszyscy użytkownicy Heyah, którzy uzupełnią swoje konto kwotą minimum 20 złotych dwa razy w ciągu pięciu kolejnych dni, otrzymają od Heyah prezent w postaci podwojenia wartości drugiego doładowania.

Podwojona kwota może wynieść do 150 złotych. Z Podwójnego Doładowania można skorzystać jeden raz w czasie trwania oferty, tj. od 12 marca do 14 kwietnia.

Bonusowe doładowanie można wykorzystać dowolnie na połączenia i SMSy we wszystkich kierunkach, bądź przeznaczyć ją na inne wybrane usługi dostępne w Heyah.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15.  2008-03-11 20:21:44

    Sceptyk nie podniecaj się. Nie robię zamieszania tylko napisałem co wiem. A czy są to hasła bez pokrycia to zobaczysz. Myślę, że 14-go.

  • 0

    16. ~mirekb  2008-03-11 20:40:28  host: apn-77-115-6-228.gprs.plus.pl

    czekajmy do piatku.zobaczymy jak naprawde mozna obchodzic 1 urodziny..wtedy tez pewnie przestanie obowiazywac promo ze na 6mies abo pol ceny ;-)

  • 0

    17.  2008-03-11 20:53:41

    Teraz nie ma abo pół ceny przez 6 mies. jest przez 3. I zostanie. Ja wójt wam to mówię ;-)))))))))))

  • 0

    18.  2008-03-11 21:11:35

    AS: To zeskanuj lub zrób fotkę ulotki :P

  • 0

    19.  2008-03-11 21:14:04

    @mirekb to promo już nie obowiązuje :)

  • 0

    20.  2008-03-11 21:18:24

    #18 Nie mam jak. Jestem poza domem. Pojutrze wracam, ale już będzie pewnie oficjalnie.

  • 0

    21.  2008-03-11 21:29:24

    Fajny ten bonus w Erze i Heyah. Zamiast kombinować z promocyjnymi pakietami to dać drugie tyle, prosto i korzystnie. Co do Play to ciężko mi uwierzyć w takiego newsa, choć w sumie oczekiwałem, że w pierwsze urodziny jeszcze czymś zaskoczą. Ciekawe co Orange wykombinuje bo sądzę, że w POPie coś przed świętami się pojawi. Jak na razie jeszcze miśki i śnieżki królują na stronie choć za oknem już wiosna.

  • 0

    22.  2008-03-11 21:42:31

    Przyda się podwojenie :))

  • 0

    23. ~s  2008-03-11 22:59:39  host: bk66.internetdsl.tpnet.pl

    Na allegro wyjdzie taniej jakieś 10% a nie 4 więc odpuść

  • 0

    24. ~robert1810  2008-03-12 07:25:51  host: eol162.internetdsl.tpnet.pl

    Heyah w końcu zrobiła krok, który dzwoniącym poza sieć pozwoli mniej płacić bo jak do tej pory same promocje sieciowe i miliony esów aż do znudzenia a problem z opóźnieniami esów zaczyna być dokuczliwy. No ciekawe co Play wymyśli bo o Orange słyszałem o jakiś pakietach do wszystkich 20gr/min. ale jak będzie zobaczymy.

  • 0

    25. ~Kido  2008-03-12 08:19:54  host: fdt52.internetdsl.tpnet.pl

    Witam. To jest dobry sposób na zatrzymanie u siebie jak największej liczby klientów. Pomysł bardzo dobry. Można dostać 150 zł za friko na dowolny cel.

  • 0

    26. ~polimer  2008-03-12 12:01:59  host: don127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PTC ostatnio chyba mocniej wsłuchuję się w głosy klientów - zmiana regulaminu 30minu/120smsów, powrót do podwójnego doładowania, no i wprowadzenie tej promocji do heyah, czyli darmowe minuty do innych sieci...bardzo pozytywne działanie zgodne z oczekiwaniami uzytkowników

  • 0

    27.  2008-03-12 15:14:13

    robert1810: A skąd takie info, że Orange wprowadzi pakiety 20gr/min do wszystkich?

  • 0

    28. ~  2008-03-12 18:09:33  host: drd209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chyba ma wtyki w wywiadzie lub zarządzie. Ja pracuje w Orange i nic o tym nie wiem...

  • 0

    29. ~azerus  2008-03-12 20:53:22  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    ja nie pracuje nigdzie i wiem jedno oferta jest fewelacyjna i oplaca sie jednak u nich bytowac:)

  • 0

    30. ~robert1810  2008-03-12 20:56:51  host: ip-91-201-66-4.nette.pl

    biotyt: info takie wyczytałem na którymś forum , że rozsyłane są smsy do użytkowników o takiej ofercie ale ile w tym prawdy pojęcia nie mam.

  • 0

    31.  2008-03-13 01:49:26

    robert1810: Zobaczymy jak będzie. Ja obstawiam, że na pewno pojawi się jakaś oferta przed świętami. Na stronie Orange w POPie są jeszcze bałwanki, misie polarne, czapeczki, szaliczki. Skoro tego jeszcze nie zmienili to w końcu zmienią przy okazji nowej oferty. Inni operatorzy zaczynają akcje przedświąteczne to Orange też coś pewnie wymyśli. Ostatnio walczą o klienta dość ciekawymi propozycjami. Wcześniej z przymusu, a teraz z zadowolenia jestem u nich.

  • 0

    32. ~jojo  2008-03-13 17:52:12  host: egr156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Założę się, że jeżeli będą to pakiety typu "20 gr do wszystkich", to ich warunki będą BARDZO trudne do zaakceptowania przez większość użytkowników prepaid. :-|

  • 0

    33. ~  2008-03-21 10:42:50  host: 212.160.128.115

    Ja mam pytanie co do pakietow duza sielanka. Mozna ich kupic np 5 od razu czy jak sie skonczy dopiero mozna nowy zamowic i ile mozna zamowic w jedym miesiacu.

  • 0

    34. ~nick  2008-04-03 09:56:28  host: ip-213-17-172-50.netia.com.pl

    25. ~Kido kpiny sobie robisz? to jest kolejna proba wyludzenia pieniedzy od naiwnych ludzi. porownajmy to gejachowe podwojne doladowanie do bezpromocyjnej przejrzystej oferty MobilKing. w chujachu ladujesz za 20, do 5 dni znow 20 i razem jet 60zl i dzwonic mozna do 55 dni. w MK ladujesz raz za 1/4 tej kwoty i czas wychodzacych jest 1/3 dluzszy

Dodaj swoją opinię