Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Podwójne Doładowanie" również w Heyah

"Podwójne Doładowanie" również w Heyah

LuiN 28 Kwietnia 2011 17:16

0 0

Heyah przygotowała dla swoich klientów promocję Podwójne Doładowanie, dzięki której mogą otrzymać dodatkową kwotę w okresie od 29. kwietnia do 31. maja do wykorzystania na dowolne usługi.

Podwójne Doładowanie to promocja, w której klienci Heyah i Heyah Mix za uzupełnienie konta dwa razy w ciągu 5 dniu kwotą minimum 20 złotych otrzymają w prezencie podwojoną wartość drugiego doładowania. Aby przystąpić do promocji klient powinien przed pierwszym doładowaniem wysłać SMS-a na bezpłatny numer 80402 o treści TAK.

Konto klienta może być powiększone tylko raz w czasie trwania promocji dodatkowo o maksimum 150 złotych.




Podobnie jak w ofertach Tak Tak, wartość Podwójnego Doładowania może być wykorzystana na wszystkie usługi bez ograniczenia w czasie.

Zobacz: regulamin oferty promocyjnej Podwójne Doładowanie (plik .pdf; 144 kB).

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • -1

    18. ~  2011-04-28 21:14:17  host: 77-255-74-248.adsl.inetia.pl

    No właśnie te podwójne doładowania są dla dusigroszy którzy mozolne duszą grosiki na nieproporcjonalnie krótkoterminowych kontach.

  • 0

    19.  2011-04-28 22:18:48

    adx992, tak? A jaka będzie nazwa: T, T-Mobile czy może Telekom? To "tylko" udziałowcy... Tą samą inhumację znajdziesz klikając na dole w "O nas", a następnie w "Udziałowcy". ;-)

  • 0

    20.  2011-04-28 22:19:41

    Ad. 19 Tą samą informację (...). ;-)

  • 0

    21.  2011-04-28 22:36:59

    @18, Heyah sumuje ważności konta i można mieć konto ważne rok po doładowaniu. Tego nie ma w Orange i Plusie. Świetny news - stare dobre podwójne doładowanie. Widzę małą modyfikacje - trzeba wcześniej przystąpić do promocji wysyłając bezpłatnego smsa. Tego wcześniej nie było ;)

  • 0

    22.  2011-04-28 22:43:00

    Na kanale HeyahTube (na YouTube) nowe reklamówki i "the best of" reklam Heyah. ;-)

  • 0

    23. ~  2011-04-28 22:59:14  host: p20-09.opera-mini.net

    Heyah ma lepsze promocje niż Play. Podwojenia, pakiet mb z lejkiem, smsy w sieci za darmo. Play musi poprawić się bo kto potrafi dobrze liczyć wybierze heyah albo taktaka.

  • 1

    24. ~Rachmistrz  2011-04-29 00:39:58  host: v05-15.opera-mini.net

    23. Jakoś umiem dobrze liczyć i jednak wybrałem PF. W Heyah nikogo nie znam, a z Ery do mnie dzwonią nabijając mi minuty.

  • 0

    25. ~pi  2011-04-29 00:53:44  host: ip-178-214-150-141.silesiamultimedia.com.pl

    @23.E tam za 9zł mam 200mb i nie potrzebuję lejka w pełni mi wystarcza,darmowe rozmowy i sms w sieci do wszystkich i 30za10 do wszystkich pozostałych całkiem mi wystarczają a doładowywać za minimum 25 i więcej by mieć 2 razy tyle,i robić sobie skarbonkę to bezsens.I tak tego nie zużyję a kasa na kącie tylko by mi rosła.Dla mnie żaden zysk.

  • 0

    26. ~  2011-04-29 00:57:52  host: z20-05.opera-mini.net

    Jeśli dobrze zrozumiałem to do końca maja można skorzystać z tej promocji i jeśli doładuję raz za 20zł, a za 2 dni za 100zł to będę miał na koncie 220zł ważne tyle dni ile wynosi norma w karcie 100zł ?

  • 0

    27. ~Amigo007  2011-04-29 01:32:34  host: z36-11.opera-mini.net

    Nie w era i heyah doładowania się sumują. Przy 20zł + 100zł twoje konto będzie ważne 1m-c + 4m-ce. 150zł przedłuża najwięcej o 6m-cy (+ przy podwójnym doład. 1m-c z 20zł).

  • 0

    28. ~  2011-04-29 08:25:18  host: public-gprs995.centertel.pl

    Świetna promocja. Heyah naprawdę jest ciągle na szczycie prepaidów. Jak ktos systematycznie wydaje 25pln /m-c to podwojenia są dla niego. Ja od 3lat praktycznie zasilam przy podwojeniach i pasuje mi to.

  • 0

    29.  2011-04-29 08:55:11

    @26, jeśli zależy Ci na dłuższej ważności konta, za pierwszym razem doładuj np. za 50zł, potem za 100- już z sumowania terminów ważności będziesz mieć 3msc + 4 msc.

  • 0

    30. ~  2011-04-29 09:14:38  host: public-gprs14245.centertel.pl

    Ktoś z was już podwajał? Wysłałem tego SMSa ale żadna odpowiedź nie przychodzi i nie wiem czy wszystko ok i mozna zasilać.

  • 0

    31. ~  2011-04-29 16:30:29  host: dpt40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    21. Pablo, tyle tylko że tutaj pojawiają się promocje raz na jakiś czas,a w tych pozostałych sieciach niemal non stop i to w każdym segmencie-przynajmniej z tego co kojarzę. Przykładowo w Orange wprowadzili podwojone minuty w abo. indywidualnych oraz obniżyli stawki na telefony biznesowe w planach optymalnych.

  • 0

    32.  2011-05-02 22:27:30

    @31, podwójne doładowanie w Heyah było od stycznia do końca lutego. Teraz będzie trwać do końca maja. Podwojenie pojawia się dość regularnie, na dodatek daję 100% kwoty doładowania do wykorzystania bezterminowo i na wszystkie usługi. Orange w prepaidach robi częste promocje, ale za to dają zazwyczaj 20% z terminem ważności do wykorzystania w sieci. Widzisz różnicę?

  • 0

    33. ~  2011-05-08 13:11:28  host: 78.31.139.1.rybnet.pl

    @31: Ty abonament z prepaidem porównujesz ? @_@

  • 0

    34. ~  2011-05-08 13:17:18  host: aftq106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    32. bezterminowo-- czy ty aby na pewno znasz znaczenie tego słowa

  • 0

    35. ~  2011-05-08 13:18:48  host: aftq106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    33 ja sne ze nie mozna tak poprostu porównywać w abonamentach są z reguły dużo gorsze warunki

  • 0

    36. ~mallory  2011-05-16 14:30:58  host: user-31-174-213-46.play-internet.pl

    @34, środki są ważne bezterminowo, bo nie mają z góry określonego terminu ważności. Można je wykorzystać tak długo jak długo można korzystać z usług Heyah, bo zostają dodane na konto główne.

  • 0

    37. ~operatorKoparki  2011-09-30 21:30:33  host: dsq242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Redakcja Telepolis.pl ma w biurze jakieś radio ? Pytam, bo w robocie słyszałem reklamę Heyah dotyczącą podwójnego doładowania, a Wy nic nie naskrobaliście na ten temat ? Pozdrawiam z Modlina Twierdzy ! ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-226-227-175.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

frasag | 2017-12-14 19:53:25

@1: a co to jest "narut"- kołderka jakaś???


~nick | 2017-12-14 19:50:11

nic dziwnego . w tej firmie co chwilę kogoś zmieniają taki mają system pracy.


~litwin | 2017-12-14 19:47:25

Polacy to zgłąbaciały narut.


~litwin | 2017-12-14 19:44:36

ja lubię aplikacje łowić pokemony.


~litwin | 2017-12-14 19:42:47

całe te temobile to 4 metry mułu, d... i kamieni kupa

Ankieta

Z jakiego pokrowca na smartfon korzystasz?

Jak zabezpieczamy telefon przed uszkodzeniem?

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet