Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójne doładowania w prepaidach PTC

Podwójne doładowania w prepaidach PTC

WitekT 21 Lutego 2012 15:42

0 0
Rusza kolejna edycja podwójnych doładowań w T-Mobile na kartę (od 21. lutego) i Heyah (od 27. lutego). Z promocji będą mogli skorzystać ci użytkownicy, którzy otrzymają od operatora SMS-a zachęcającego do wzięcia w niej udziału - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Zaproszeni, którzy w czasie obowiązywania promocji doładują swoje konto dwukrotnie w przeciągu 5 dni, za każdym razem za nie mniej niż 25 zł (T-Mobile na kartę) lub 20 zł (Heyah), otrzymają podwojenie drugiego doładowania. Maksymalna wartość bonusu to 150 zł.

Promocja trwa do 4. marca w T-Mobile na kartę do 11. marca w Heyah


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 122
  • 0

    110. ~solaris  2012-02-27 08:26:03  host: 188.147.230.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ja dostałem sms-a z zaproszeniem. Mój kolega jeszcze nie

  • 0

    111. ~  2012-02-27 09:35:54  host: 77-254-226-19.adsl.inetia.pl

    Czyli nowej odsłony heyah należy się spodziewać nie wcześniej niż przed 11marca. Najpierw będą chcieli ściągnąć kasę z dając podwojenie a potem pewnie wejdzie nowa oferta, która będzie pewnie też promować zasilających częściej :)

  • 0

    112.  2012-02-27 18:12:06

    A może PTC się rozmyśliła i zrezygnowała z podwójnego doładowania? Dzisiaj, wg niniejszego artykułu, wchodzi ta promocja również w Heyah, a na stronach operatorów, całkowita cisza. Oby odświeżenie oferty Heyah nie wyglądało podobnie.

  • 0

    114. ~Grzegorz  2012-02-28 16:21:10  host: dynamic-87-105-138-137.ssp.dialog.net.pl

    To chyba jakieś oszustwo. Cała moja rodzina ma Taktaka ale nikt nie dostał żadnego zaproszenia. W ogóle w Erze było więcej różnych promocji, odkąd nastali Niemcy to się zrobiła kicha. trzeba chyba bedzie pomyśleć o zmianie operatora

  • 0

    115.  2012-02-28 21:58:41

    @112, pewnie dlatego, że to promocja dla zaproszonych. W Heyah są bardzo często promocje doładowań - i nie mówię tu tylko o podwójnych doładowaniach, bo można dostać np. minuty do wykorzystania etc, ale nie ma o nich informacji na portalach i na stronie - pewnie właśnie dlatego, że są dla zaproszonych. BTW, w grudniu korzystałem z podwojenia w Heyah, ale teraz zaproszeniem też nie pogardzę. Dodatkowa kasa może się przydać, skoro 5 marca ma wejść nowa oferta Heyah.

  • 0

    116. ~  2012-02-28 22:25:11  host: v08-15.opera-mini.net

    @114 sprawdz oferty plusa i play

  • 0

    117. ~artjus  2012-02-29 10:47:35  host: emh81.internetdsl.tpnet.pl

    przeczytałam regulamin heyah i jest oferta podwojenia konta od 27 lutego, tyle, ze ja na dzień dzisiejszy nie dostałam zaproszenia od sieci, szkoda gdyż właśnie wczoraj doładowałam konto

  • 0

    118. ~  2012-02-29 10:56:56  host: 77-254-226-19.adsl.inetia.pl

    @117; oferta trwa od 27lutego do 11marca. Dzisiaj mamy ranek 29lutego więc jeszcze trochę czasu zostało ;) Szkoda, że nie otrzymałeś zaproszenia przed doładowaniem ale może nic straconego?

  • 0

    119. ~Matic  2012-02-29 11:31:04  host: 91.218.157.180

    U mnie są 4 telefony w Heyah i na żaden żaden sms nie przyszedł. Coś czuję, że to była ściema...

  • 0

    120. ~Filip  2012-02-29 19:18:20  host: np-17-138.prenet.pl

    u mnie 4 w heyah i 3 karty w t-mobile. Na żaden numer zaproszenia też nie dostalem.

  • 0

    121. ~  2012-02-29 20:43:38  host: dynamic-78-10-120-174.ssp.dialog.net.pl

    u mnie 5 kart, nikt nie dostał

  • 1

    122.  2012-02-29 22:36:24

    @117, a gdzie znalazłeś ten regulamin? @119, jeszcze przyjdą, skoro promocja ma trwać do 11 marca.

  • 0

    123. ~  2012-03-01 10:31:47  host: V32-04.opera-mini.net

    ktoś tak apropo dostał już zaproszenie różnie piszecie po komentarzach widac ze więcej osób nie dostało sms.

  • 0

    124. ~Filip  2012-03-01 15:15:03  host: np-17-138.prenet.pl

    a ktoś może probowal wyslac doladowania przed zaproszeniem. Podwaja wtedy? Może tak jak kiedyś teraz teżjest, że nie koniecznie musi byc zaproszenie.

  • 0

    125.  2012-03-01 17:14:41

    regulamin jest na stronie heyah, wiec promocja istnieje. Ja jeszcze nie dostalem smsa w heyah, mama w T-mobile tez nie. http://www.heyah.pl/regulaminy/na-karte_doladowania/regulamin_po dwojne_doladowanie/oid/6c2c8a75cdf7e9cc9256f9d7c0d78339

  • 0

    126. ~artjus  2012-03-02 10:39:15  host: emh81.internetdsl.tpnet.pl

    do: @122 http://www.heyah.pl/regulaminy/na-karte_doladowania/

  • 0

    127. ~  2012-03-02 22:18:18  host: cmn215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    podwójne doładowanie jest opłacalne dla klientów i operatora, więc w czerwcu lub lipcu kolejne nadejdzie

  • 0

    128.  2012-03-03 19:13:10

    Mam gdzieś podwójne doładowanie. 2 numery przeniosłem do nich w grudniu, jeden ładuję ok 50 zł na m-c drugi prawie w ogóle. Nie dostałem zaproszenia na żaden. Po co piszecie, że to atut sieci, skoro często mało osób może skorzystać z tej promocji. A ile milionów klientów nie korzysta z tego bo nie czyta telepolis i się na takich stronach nie udziela. ALe wszyscy piszą, że jest 2x i to jest super. A jak tanieją koszty użytkowania, ohoho. MI NIC NIE TANIEJE, BO NIE JESTEM GODNY TEJ SIECI:-)

  • 0

    129. ~Filip  2012-03-05 18:54:47  host: np-17-138.prenet.pl

    i na tak taka dostal ktos zaproszenie? probowal ktos bez zaproszenia doladować?

  • 0

    130. ~  2012-03-05 18:59:10  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    @128, rozumiem, że jesteś rozczarowany nową propozycją Heyah ale podwojenia są dość często (wrzesień, grudzień 2011) informacja SMS przychodzi. Teraz jest inaczej ale nie mozna pisać, że mało osób może skorzystać, bo to nie jest prawda. W 2011 3razy korzystałem z podwojenia a jedno świadomie ominąłem.

Dodaj swoją opinię