Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójna wyprzedaż w szalonych dniach Orange

Podwójna wyprzedaż w szalonych dniach Orange

LuiN 6 Sierpnia 2014 16:12

24 6

W nowej edycji Szalonych dni Orange klienci zyskują podwójnie, ponieważ wyprzedaż obejmuje również niektóre gadżety.






Podobnie jak w poprzednich odsłonach akcji, wszystkie umowy podpisywane są na 24 miesiące. Promocja dotyczy zarówno nowych klientów, jak i osób, które przedłużają umowę lub przenoszą numer z innej sieci. Z oferty ważnej do 13. sierpnia skorzystać można wyłącznie poprzez sklep internetowy Orange.

W promocji znalazły się:
  • Nokia Lumia 1320 w abonamencie za 89,98 zł w zestawie z Power bank Nokia DC-18 w kolorze niebieskim za 149 zł (stara cena 488 zł),
  • Nokia Lumia 925 w abonamencie 89,98 zł w zestawie z Power bank Nokia DC-18 w kolorze niebieskim i obudową do ładowania bezprzewodowego za 99 zł (stara cena 328 zł),
  • Nokia Lumia 635 w abonamencie za 49,98 zł w zestawie ze słuchawkami Nokia Knock w kolorze żółtym, za 69 zł (stara cena 274 zł),
  • LG G2 mini w abonamencie za 89,98 zł w zestawie z kartą pamięci 8 GB za 20 zł (stara cena zestawu 148 zł),
  • HTC One w abonamencie za 129,98 zł w zestawie z oryginalnymi pleckami HTC w kolorze zielonym za 169 zł (stara cena 758 zł),
  • Sony Xperia Z1 Compact w abonamencie za 129,98 zł w zestawie Słuchawkami SONY MDR-V150 za 60 zł (stara cena 558 zł),
  • LG G2 w abonamencie za 129,98 zł za 59 zł (stara cena 579 zł),
  • Nokia Lumia 1020 w abonamencie za 129,98 zł za 139 zł (stara cena 1 139 zł).

Źródło tekstu: Orange, wł     
Źródło zdjęć: Orange

Dodaj do:

Tagi: orange | szalone dni

w sumie: 19
  • 2

    1.  2014-08-06 16:33:40

    Bardzo sprytnie. Teraz, kiedy skończyły się kody pracownicze... A zniżka 20% nie obniża abo do sensownej wartości.. :/

  • 0

    2. ~lool  2014-08-06 16:44:25  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Pffff...... Tyle ode mnie...

  • 1

    3. ~pabloki, wypowiadam tmobile  2014-08-06 17:07:06  host: 46.205.6.135.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    szau pau! najpierw ceny sztucznie wyższe , potem niby obniżka. Kto sie dziś jeszcze nabierze na dobą wolę operatora.

  • 2

    4. ~Zmartwoiny  2014-08-06 17:08:36  host: static-ip-87-248-65-225.promax.media.pl

    To jest obniżka cen? G2 w 130 zł za 59 zł
    Śmiech w innych sieciach przy takim abo zapłacimy 1 zł

  • -1

    5. ~do4  2014-08-06 17:25:31  host: public-gprs516881.centertel.pl

    A czy w innych sieciach dostaniesz w takiej taryfie nowy telefon po 12 miesiącach? No więc porównuj się do takiej oferty

  • 1

    6. ~blum  2014-08-06 17:34:49  host: 78.133.137.186

    109 zl PLAY WSZYSTKO NO LIMIT 3 gb neta HTC 19 zl GG :)

  • 1

    7. ~  2014-08-06 21:16:02  host: mail.calyx.com

    Nie chcę telefonu z simlockiem nawet za darmo.

  • 2

    8.  2014-08-06 22:26:04

    @up: simlocka zdejmujesz za darmo w ciągu 14 dni. @5: tja, niby tak, ale przedłużasz po roku na kolejne dwa lata i płacisz stawkę standardową, również za abonament (prócz OO).. jak to mówił bodajże Jasio Śmietana (z o zgrozo onetu): "bes sęsu"..

  • 0

    9. ~  2014-08-06 22:42:13  host: 77-253-134-67.adsl.inetia.pl

    @8 - na jakiej zasadzie? Pytam, bo naprawdę nie wiem. Zawsze wydawało mi się, że operator zdejmuje simlocka z telefonu (jak go o to poprosimy) po wygaśnięciu naszej umowy, nie wcześniej, a ty tu piszesz o 14 dniach. Na jakiej podstawie? Jeżeli tak prosto je zdjąć, to po co nadal zkładają? O co chodzi?

  • 0

    10. ~Bja  2014-08-07 00:05:03  host: 89-72-155-129.dynamic.chello.pl

    Strona wwwnie działa jest komunikat 404

  • 0

    11.  2014-08-07 11:48:14

    @9: wg tego co wiem, po zakończeniu umowy także masz bezpłatne zdjęcie simlocka (w trakcie umowy jest płatne..). W tym przypadku mówię jednak o pierwszych 14 dniach po podpisaniu umowy (na pewno przez sklep Internetowy) - potrzebny jest kontakt z BOKiem (510 100 100 czy tam *100). Zasada jest zapewne promocyjna, ale jedna z tych, które trwają już jakiś czas, tylko się nimi nie chwalą. O powodach zakładania simlocka możemy sobie pogdybać, a do ostatecznej konkluzji i tak pewnie nie dojdziemy, aczkolwiek pomysłów zawsze parę się znajdzie ;) Zdjąć jest je relatywnie prosto - ale nie w każdym przypadku, co pokaże niektórym choćby wizyta w komisie ;)

  • 0

    12. ~sucharrr  2014-08-07 13:28:05  host: public-gprs514492.centertel.pl

    Można bezpłatnie uzyskać od nich kod na zdjęcie simlocka jeśli umowa była podpisywana z przenoszeniem numeru z innej sieci. I niekoniecznie w przeciągu 14 dni - ostatnio zleciłem wygenerowanie kodu, przy czym umowa była podpisywana w styczniu. Pani w BOK próbowała mi wmówić, że to działa tylko do 14 dni, ale w regulaminie nie ma ograniczenia czasowego, więc w końcu się poddała i załatwiła to dla mnie. Po 2h dostałem kod smsem, działa bez problemu.

  • 0

    13.  2014-08-07 14:16:08

    A więc nie ma nawet tego ograniczenia czasowego.. a czy w takim układzie ciągnąc temat dalej, dotyczy to tylko MNP? Rzuciłbyś linkiem do jakiegoś regulaminu?

  • 0

    14. ~sucharrr  2014-08-07 18:12:21  host: public-gprs517402.centertel.pl

    http://tlp.is/3du chyba tylko jednak MNP... ale to działa nie tylko w smart planach II, moja umowa była ze starym smart planem I i jakoś przeszło.

  • -2

    15. ~Tech-nick  2014-08-08 17:34:15  host: n05-05-08.opera-mini.net

    Jest dobrze, a nawet lepiej!
    Powyższą obniżkę cen sprzętu można połączyć z aktualnie dostępnym grouponem obniżającym abonament Orange o 20% przez 24 miesiące + 50 zł do wydania na Groupon.pl - http://tlp.is/3e6

    Tak więc w sumie wychodzi bardzo dobra oferta.

  • 0

    16. ~Malta  2014-08-08 22:09:05  host: public-gprs426422.centertel.pl

    @15. Dzięki za info. Groupon kupiony, tylko teraz nie mogę się zdecydować, czy wziąć Nokię Lumia 1320, czy Nokię Lumia 925, obie są w zestawie z Power bankiem... :-)

  • 0

    17. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2014-08-08 22:22:44  host: n06-10-03.opera-mini.net

    16). A co tu się zastanawiać? Bierz to, co Ci się bardziej podoba /przyda

  • 0

    18. ~Malta  2014-08-08 22:57:38  host: public-gprs516540.centertel.pl

    @17. Lumia 1320 ma większy wyświetlacz, mocniejsze CPU i GPU, jak również potężny akumulator. Natomiast Lumia 925 ma lepszy aparat fotograficzny, z optyczną stabilizacją obrazu. Eh, gdyby tak Lumia 1320 miała taki aparat jak w modelu 925 :-)
    No cóż, mam czas do 11 sierpnia żeby to jeszcze przemyśleć :-)

  • 0

    19. ~OPC  2014-08-09 01:42:52  host: n12-04-04.opera-mini.net

    "Promocja dotyczy zarówno nowych klientów, jak i osób, które przedłużają umowę lub przenoszą numer z innej sieci." Ciekawe jak sprawa wygląda z osobami przenoszącymi nr z prepaid Orange na któryś z tych abonamentów. ?

Dodaj swoją opinię