Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójna ulga także w Dialogu

Podwójna ulga także w Dialogu

WitekT 24 Sierpnia 2005 16:33

0 0

Abonenci Dialogu mogą w bardzo łatwy sposób skorzystać z podwójnej ulgi podatkowej związanej z usługami internetowymi. Wystarczy złożenie oświadczenia pozwalającego na wystawienie tzw. rachunków małżeńskich.

Z podwójnej ulgi podatkowej związanej z usługami internetowymi mogą skorzystać małżeństwa rozliczające się wspólnie w rocznym rozliczeniu podatkowym. Łączna kwota odliczenia dla pary może wynieść 760 zł dla każdego z małżonków, co w sumie daje nawet 1520 zł.

Odliczenie obejmuje wydatki poniesione na Internet w roku podatkowym, którego dotyczy zeznanie. Wymaganym dokumentem i podstawą do odliczenia wydatków z tytułu użytkowania Internetu jest faktura VAT wystawiona na oboje małżonków. Nie jest konieczne zameldowanie obydwu osób pod tym samym adresem w lokalu, w którym zainstalowana jest linia telefoniczna Dialogu.
Aby otrzymać tak wystawiona fakturę wystarczy dostarczyć do Telefonii Dialog formularz zgody na dopisanie do umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych współmałżonka.

Formularz takiego oświadczenia można otrzymać w każdym Biurze Obsługi Klienta, zamówić w TeleCentrum lub wydrukować plik zamieszczony na stronie www.dialog.pl.

Faktury z nazwiskami obydwu małżonków wystawiamy od początku naszej działalności - do tej pory jednak wymagało to osobistego kontaktu z nami w Biurze Obsługi Klienta lub wizyty przedstawiciela handlowego. Procedura polegała na zmianie strony umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych (zamiast jednej osoby - małżeństwo, czyli dwa nazwiska). Teraz - w związku z dużym zainteresowaniem otrzymywaniem takiej formy faktury - chcemy naszym klientom maksymalnie ułatwić proces jej uzyskania. Wypełnione oświadczenia można po prostu wysłać pocztą lub przy okazji "podrzucić" do Biura Obsługi - tłumaczy Mirosław Sajur, Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2005-08-24 20:19:18  host: xdsl-522.zgora.dialog.net.pl

    Ta informacja powinna byc umieszczona w marcu a nie sierpniu.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet