Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podwójna mobilność w T-Mobile - smartfony LG i zniżka na rower

Podwójna mobilność w T-Mobile - smartfony LG i zniżka na rower

orson_dzi 27 Października 2015 16:51

5 9

Smartfony ułatwiają nadążenie za pędzącą codziennością. By ułatwić szybkie przemieszczanie się T-Mobile oferuje rabat na rowery Plumbike do zakupu smartfonów LG.



Klienci kupujący w sklepie internetowym T-Mobile smartfony LG - LG G4 lub LG G4c mogą skorzystać z 20% rabatu na ręcznie produkowane rowery Plumbike, które dodatkowo można własnoręcznie zaprojektować.




Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi, =przy nowych aktywacjach, jak i przedłużeniu umowy.

Promocja jest dostępna pod tym adresem.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | lg | plumbike

w sumie: 17
  • 0

    1.  2015-10-27 17:06:34

    To kiedy zniżka na samochód będzie panie prezesie???

  • 1

    2. ~  2015-10-27 17:12:17  host: public-gprs517779.centertel.pl

    Rower na zime? To prawie tak samo chybiony pomysl jak deskorolki w play

  • 3

    3. ~  2015-10-27 17:16:00  host: n27-06-08.opera-mini.net

    T-m , my już wam dziękujemy za wasze ekstra przydatne promocje!

  • 3

    4. ~AL.Kaida  2015-10-27 17:39:08  host: user-164-126-103-217.play-internet.pl

    Oferowanie rabatu na artykuł który i tak się nie sprzedaje w danym okresie to tak jakby się miało swoich klientów za bezmózgie Yeti tyle w temacie. Ten kto na to poleci to już dawno powinien być poddany eutanazji.

  • -3

    5.  2015-10-27 17:45:46

    Poza miastem może i się nie przydaje ;) pozdrawiam bezmózgie Yeti z wygodnego i suchego szlaku rowerowego :)

  • -1

    6. ~gremlin  2015-10-27 18:02:50  host: tor-exit.themeadow.cc

    Taki rower to spoko propozycja, zwłaszcza że coraz więcej osób wsiada na dwa kółka, podoba mi się nieszablonowe podejście do promocji.

  • 5

    7. ~  2015-10-27 18:08:08  host: user-94-254-146-219.play-internet.pl

    Na wiosnę dadzą zniżkę na łyżwy.

  • 0

    8. ~gremlin  2015-10-27 18:12:45  host: tor-exit.themeadow.cc

    Ja już myślę o przyszłym sezonie :) A telefony LG bardzo sobie cenię za niezawodność

  • -1

    9.  2015-10-27 20:57:29

    Co wy tu gadacie, że rowery się nie sprzedają jesienią? Przy naszym klimacie mamy praktycznie przez 11 miesięcy temperaturę na plusie. Rowery, szczególnie te drogie schodzą właśnie jesienią. Byle co "na komunię" schodzi na wiosnę. Przez dobre 10 miesięcy w roku można jeździć bez problemu.

  • 1

    10. ~Jazonx  2015-10-27 22:28:10  host: 77-254-86-137.adsl.inetia.pl

    Przypomniał mi się taki dowcip : Pytanie do Radia Erewań:
    - Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają darmo mercedesy?
    - Tak, to prawda, z tym że nie w Moskwie a w Leningradzie, nie na Placu
    Czerwonym,tylko na Newskim Prospekcie,nie mercedesy tylko rowery i nie rozdają
    Tylko kradną.
    A tak na marginesie tych reklam z Kotem to widzę heblowanie i rżnięcie desek .... czy deska to klient .... to ma być to nowe podejście do klienta hyhyhyhyhy

  • 0

    11.  2015-10-27 23:18:40

    @słoneczny

    11 czy 10 miesięcy ? Jeździć można, ale czy np. do pracy ? W październiku potrafi spaść śnieg, a od czerwca potrafi grzać nawet pod 30 stopni. Nie ma to jak przepocony człowiek i jazda na 8 godziny do biura czy urzędu. Do tego...wdychając to czym palą ludzie w domach czy co masz z samochodów. To bieganie na "świeżym powietrzu" w Krakowie xD
    Tak ogólnie to jest na ścieżkami, ale trzeba na tą kwestię spojrzeć racjonalnie, a 10 mies. np. do pracy to jednak nie dla każdego jeśli nie jest zmuszony atrakcyjne rozwiązanie. Zresztą widać w kogo ta firma celuje, nie w fanów rowerów, a już na pewno nie płci męskiej, którzy robią wiele kilometrów ;)

  • 0

    12.  2015-10-27 23:47:57

    @11 pacman. Nie każdemu przypasuje takie rozwiązanie, ale rower zyskuje na popularności. Coraz więcej dróg rowerowych wygrywa z korkami na mieście. Spocić można się tak samo w nagrzanym aucie nawet z klimą, czy w komunikacji miejskiej. Nie musisz rowerem pędzić, tylko normalnie jechać. Spocisz się tyle samo co inni jak nie będziesz gnał i założysz odpowiednie ciuchy. Radość i łatwość omijania korków - bezcenna. Ostatniej zimy miałem temperaturę poniżej zera tylko przez 14 dni. Szczerze polecam, jak ktoś nie musi pracować w garniaku oczywiście.

  • 1

    13. ~  2015-10-28 00:02:37  host: public-gprs360525.centertel.pl

    Nie ma złej pogody na rower, jest tylko źle ubrany rowerzysta. Mój rower to zakup zimowy. Odzież, akcesoria i osprzęt rowerowy również kupuję jesienią/zimą. Po co przepłacać w sezonie.

  • -1

    14.  2015-10-28 10:19:37

    @12 @13 no ale nie każdy to rozumie i tylko minusować potrafi :) rower jest dobry na każdą porę roku.

  • 0

    15. ~  2015-10-28 18:56:09  host: user-94-254-147-42.play-internet.pl

    Tak? To jeździjcie na rowerze po oblodzonych chodnikach.

  • 0

    16. ~  2015-10-28 19:09:28  host: acsd209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15, po lodzie to i samochodem kiepsko się jeździ.

  • 0

    17. ~  2015-10-29 16:57:35  host: user-94-254-129-54.play-internet.pl

    Fajna sprawa, teraz wszędzie ścieżki rowerowe i w mieście i poza się pojawiają, a dalej dużo ludzi rowerami jeździ. Dobry nawyk, więc promocja według mnie jak najbardziej trafiona.

Dodaj swoją opinię