Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Podwojenie" doładowań w Orange

"Podwojenie" doładowań w Orange

sirmark 13 Października 2008 09:21

0 0

Orange przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Orange Go, POP, Music, Mix), w ramach której kwota doładowania jest podwajana.

W ramach promocji "Podwojenie" każde doładowanie o wartości 5, 25, 50 i 100 zł premiowane będzie bonusowym podwojeniem. Łączna wartość doładowań, za które przyznane zostaną bonusy nie może przekroczyć 500 zł dla jednego numeru. Z promocji wyłączone są doładowania zakupione za punkty Profit, Przelew SMS, Doładuj Mix, doładowania pod numerami 880 i 8011 oraz przyznane w ramach reklamacji.

Bonus może być wykorzystany na połączenia głosowe i SMS-y w sieci Orange z wyłączeniem połączeń i SMS-ów na numery specjalne oraz wykonywanych w roamingu lub na numery zagraniczne. W pierwszej kolejności wykorzystywane są środki uzyskane w ramach bonusu. Doładowanie bonusowe zostanie przyznane w ciągu 24 godzin od chwili doładowania konta, a użytkownik powiadomiony SMS-em.




Promocja trwa do 19. października.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Zobacz: regulamin promocji "Podwojenie".

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 219
  • 0

    200.  2008-10-17 09:33:32

    TomekO - no jeśli usługa zasilenia innego konta istnieje, to czemu nie?

  • 0

    201. ~esse  2008-10-17 11:28:02  host: user-89-108-250-220.mobile.playmobile.pl

    Niesamowite zamiast 10% daj 100% to Ci powiedzą że ich orżnąłeś i okradłeś :). Dodatkowo przy tym działają wszystkie inne bonusy wynikające z doładowania oferowane przez Orange (10% było promocją Żabki). ~zazaskardo Play bije szczególnie Orange Go w którym jest masa pakietów i dziwnych rozliczeń ;)

  • 0

    202. ~nika  2008-10-17 11:55:12  host: 213.25.189.50

    Kto jest wlaścicielem mobillking?

  • 0

    203. ~hmm  2008-10-17 15:49:20  host: nat-01-033.rtk.net.pl

    Właścicielem MobilKing jest spółka Mobile Entertainment Company S.A.

  • 0

    204. ~  2008-10-17 16:22:50  host: nat217.and-net.pl

    nie wie ktos przydadkiem czy ten JEDYNY nadajnik UTMS orange w jaśle dziala ?

  • 0

    205. ~hugo  2008-10-17 19:19:56  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    Czyli oferta ważna jeszcze 2 dni:/ i do wykorzystania tylko w sieci Orange. Bez wymienialności na numery stacjonarne ani inne opy, nawet bez możliwości smsów specjalnych. W zasadzie na mój gust nie różni się niczym od swoich poprzedniczek, tylko ilością %

  • 0

    206.  2008-10-17 19:39:32

    fajna oferta, ale dlaczego tylko do wlasnej sieci?

  • 0

    207.  2008-10-17 20:50:31

    majki80 - bo za darmo!!

  • 0

    208. ~jojo  2008-10-17 22:06:42  host: eej71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo (207) - głupoty pleciesz, albo piszesz specjalnie. Mam Ci napisać dlaczego, czy też już sam wiesz?

  • 0

    209. ~Łukasz  2008-10-18 00:19:39  host: ip-62-148-94-8.netia.com.pl

    @194, 195, 196: Nie zrozumieliście chyba, nie o to chodzi, że ktoś narzeka, że dostanie 100% więcej zamiast 10%. Po prostu wielu liczyło, że da się upiec na jednym ogniu dwie pieczenie.

  • 0

    210. ~mirekb  2008-10-18 08:53:30  host: apn-77-113-182-63.gprs.plus.pl

    jak na news o orange i to jeszcze w zwiazku z promocja koncząca sie jutro to jednak sukces..nie wazne jak mowia,wazne ze wogole mowia..@186 doszlo po regulaminowym jak sie okazalo czasie 24h

  • 0

    211. ~  2008-10-19 14:05:37  host: unknown.carohosting.net

    news jest z 13 X, czytaj ze zrozumieniem!

  • 0

    212. ~mirakb  2008-10-19 14:35:48  host: apn-77-113-131-237.gprs.plus.pl

    znam regulamin promocji i wiem w jakim zakresie obowiązuje

  • 0

    213. ~orli1983  2008-10-19 19:29:51  host: bhw152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a kto mi powie po ile sa rozliczene minuty do orange z tego bonusowego doladowania? Bo jesli po 65 gr to za 50 bede mial 72 minuty...wielka mi promocja

  • 0

    214.  2008-10-19 20:01:29

    Bonus jest rozliczany po stawkach podstawowych. W POP-ie po 65gr/min. Dużo korzystniej jest w Nowym Orange GO bo tam stawki cennikowe są malejące od 20gr/min.

  • 0

    215.  2008-10-20 12:51:15

    albo po stawkach promocyjnych ;-)

  • 0

    216.  2008-10-20 12:53:17

    No jeśli to "wielka mi promocja" i 72 minuty za nic to nic, nie ma obowiązku korzystania z promocji.

  • 0

    217. ~nick  2008-10-21 00:48:04  host: bzq122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie ta pseudopromocja już sie skonczyla a wy nadal myslicie ze cos zyskaliscie. Tu chodziło tylko o jedno: wyciągnąć od ludzi 5, 25, 50 lub 100zł. BTSy sa i tak cały czas wąłczone więc ten 'bonus' nie bedzie niczym dodatkowym danym przez poręcz.

  • 0

    218. ~  2008-10-21 09:39:56  host: f143-055.opera-mini.net

    #nick Czyzbys nagle obudzil sie w tej rzeczywistosci i doznal szoku, ze nic nie ma za darmo? Przeciez to normalne, ze operatorzy nic za darmo nie dadza. Jesli chcesz doladowac konto bez bonusa to juz mozesz. Widac sa idioci na swiecie co wola doladowanie bez bonusu. Daja a on jeszcze narzeka. Nikt nie kaze Tobie doladowywac.

  • 0

    219. ~kulpik  2008-11-18 21:18:34  host: nat2-57.ghnet.pl

    Orange robi często promocje z podwójnym doładowanie, pasowało by ustalić wlasnie co ile. Ja ładuje tylko za 100 w Go i wlanie nie moge sie wszczelić w ta promocje, pomózcie mi utalic mniej więcje kiedy bedzie znowu podwojenie co 6 miesięcy czy rzadziej??/

Dodaj swoją opinię