Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podsumowanie zmian w Play24

Podsumowanie zmian w Play24

Q! 20 Września 2012 08:26

0 0

Play podsumował zmiany, jakie w ostatnim czasie wprowadzone zostały w jego internetowym biurze obsługi klienta, Play24.

W ostatnich tygodniach w Play24 zaszły następujące zmiany:
Użytkownicy ofert na kartę i mix mogą w szybki i łatwy sposób doładować swoje konto oraz sprawdzić historię zasileń w zakładce Doładowania,
Od teraz można swobodnie poruszać się po wszystkich zakładkach, a weryfikacja za pomocą hasła SMS odbędzie się przy próbie dokonania zmian,
Hasła SMS będą wysłane na numer, na który nastąpiło zalogowanie na konto (wyjątek stanowi ustawiany przez użytkownika numer do haseł jednorazowych - może być spoza sieci Play),
Łatwiej będzie można kontrolować swoje koszty dzięki nowej funkcjonalności Pokaż tylko połączenia poza abonamentem,
Przywrócona została możliwość oceny serwisu Play24.




Zmianie uległa również aplikacja Play24 na Androida i iOS zaktualizowana do wersji 1.0:
Od teraz można swobodnie przeglądać całą zawartość aplikacji Play24, bez względu na typ połączenia (Wi-Fi, Play),
Weryfikacja uprawnień nastąpi dopiero przy próbie zmiany na koncie lub numerze (np. aktywacja pakietu),
W przypadku połączenia przez sieć Play będzie ona automatyczna,
Dla połączenia po Wi-Fi zostanie wysłany SMS z hasłem jednorazowym,
Można również przeglądać dane oraz aktywować usługi na innych numerach niż ten w telefonie na którym używana jest aplikacja.

Oprócz tego Marcin Gruszka, rzecznik Play, poinformował, że jeszcze przed końcem 2012 roku jego sieć przygotuje niespodziankę dla użytkowników telefonów innych niż smartfony.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~  2012-09-20 08:39:42  host: v10-16.opera-mini.net

    Na plus jest to, że nie trzeba haseł wklepywać jak chcemy przejrzeć historię numeru innego niż główny.

  • 1

    2. ~  2012-09-20 08:49:28  host: 77-254-70-1.adsl.inetia.pl

    Najlepszą zmianą byłaby większa niezawodność serwisu, bo czasem człowiek cholera bierze, jak znów nie działa...

  • 0

    3. ~  2012-09-20 08:50:59  host: 178-37-112-80.adsl.inetia.pl

    ja bym chciał skrzynkę e-mail z powiadomieniem sms o nowej poczcie. Tak jak jest to w Orange

  • 1

    4.  2012-09-20 09:09:21

    Dodam jeszcze - dla mnie bardzo istotny szczegół - po wejściu w połączenia od razu otwiera się "Podsumowanie połączeń" - wcześniej trzeba było klikać ;)

  • 0

    6. ~  2012-09-20 09:48:16  host: master.zse.wroc.pl

    @5: Skontaktuj się z 3GNS - spółka-córka P4 zarządzająca ich siecią.

  • -1

    7. ~  2012-09-20 09:55:25  host: v20-15.opera-mini.net

    2. Nie siej tu dezinformę, działa dobrze.

  • 1

    8. ~  2012-09-20 10:56:06  host: z59-12.opera-mini.net

    Jaki jest sens ustalania limitów w usługach PREMIUM, które są zablokowane - taryfa Nowy Play Online Na Kartę?! Wypadałoby najpierw zapoznać się z regulaminem danej taryfy i dopiero wtedy udostępniać te dodatkowe "funkcjonalności" w Play24 !!

  • 0

    9. ~  2012-09-20 11:35:55  host: z39-03.opera-mini.net

    Przez te zmiany nie mogę przez opere mini włączać usług.

  • 0

    10.  2012-09-20 11:51:36

    Zmiany na lepsze, ale brakuje mi informacji odnośnie ilości wszystkich minut przychodzących w zakładce połączenia. Do niedawna ta opcja była, teraz zniknęła.

  • 0

    11. ~T  2012-09-20 13:28:44  host: z36-14.opera-mini.net

    Co z tego jak nadal nie ma w nowych taryfach play na kartę informacji np. o promocyjnych minutach czy MB!! Dzwoniłem do Bok i powiedzieli że dopiero to będą robić.

  • 0

    12. ~And  2012-09-20 14:53:34  host: gw4.sbmec.pl

    Ta niespodzianka od Gruszki dla osób, które nie mają smartfonów, to wznowienie produkcji Nokii E51 na zlecenie Play??? Czyli ostatniego, udanego, klasycznego telefonu Nokii ze wszystkim, co potrzeba. Chyba tylko to mogłoby być tą niespodzianką :)

  • 0

    13. ~Krzysiek  2012-09-20 15:23:35  host: z56-16.opera-mini.net

    9 Można wszystko włączyć!

  • 0

    14. ~kinder biovital  2012-09-20 21:41:19  host: ip-79-175-202-120.cable.smsnet.pl

    @13 10za5, 15za10 czy 30min za 6 zł nie włączysz, od samego początku jak tylko serwis istnieje. Poza tym nie ma opcji czy to w PnK czy we Fresh'u możliwości sprawdzenia w telefonie ważności w/w pakietów, a także ZM/NZM. A co do moich życzeń Panie Gruszka - zróbcie minutę do wszystkich za 19gr. w PnK i pozostawcie obecne pakiety i usługi i więcej nie będę chciał nic, bo wtedy będziecie najlepsi w ofercie na kartę.

Dodaj swoją opinię