Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podsumowanie 7 miesięcy Opery Mini

Podsumowanie 7 miesięcy Opery Mini

WitekT 9 Sierpnia 2006 14:35

0 0

Opera poinformowała, że użytkownicy Opery Mini odwiedzili miliard stron od oficjalnego zaprezentowania aplikacji, które miało miejsce 7 miesięcy temu.

Najbardziej popularnymi stronami było Google, serwisy społecznościowe i randkowe oraz webmaile. Kolejno były to strony google.com, gmail.com, friendster.com, myspace.com, Yahoo Messenger i hi5.com. Inne popularne strony wśród użytkowników to USAToday.com, news.bbc.co.uk, mapquest.com i eBay w USA, Wielkiej Brytanii i Niemczech.




Z mobilnej wersji Opery aktywnie korzysta 5 mln użytkowników. Wzrasta także liczba producentów, którzy standardowo instalują aplikację w sprzedawanych telefonach. Najwięcej użytkowników Opery Mini pochodzi z Rosji i USA, niewiele mniej z Indii, Skandynawii i Wielkiej Brytanii.

Źródło tekstu: Cellular News, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~ikey  2006-08-09 14:47:14  host: chello087207054139.chello.pl

    Osobiście korzystam i nie znam lepszej przeglądarki na komórkę

  • 0

    2.  2006-08-09 14:51:29

    A propos Opery: mam problem z odpaleniem jej w telefonie SE k510i (era tt). Pobrałem z internetu (przez telefon), zainstalowałem, ale przy próbie uruchomienia - przy testowaniu łącza - wyrzuca mi error: 3.0.10:80/ Coś musi być z ustawieniami GPRS nie tak, ale nie wiem co (próbowałem rózne domyślne dla ery, ustawione w telefonie). Będę wdzięczny za pomoc:)

  • 0

    3.  2006-08-09 15:09:23

    Mam, używam, jestem zadowolony :-)

  • 0

    4. ~  2006-08-09 15:13:53  host: p02-12.opera-mini.net

    To wkoncu Opera MIni czy MObile bo to dwa rozne produkty

  • 0

    5.  2006-08-09 15:29:10

    4: Mini, Mini. ;) Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione! :)

  • 0

    6. ~aa2  2006-08-09 15:29:59  host: acop38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak ja zainstalowac na Samsungu SGH-E360!! ona sie nie chce zainstalowac na nim..... władowuje ją na serwer (prywatny) i chce pobrac przez wap i wykazuje, ze jakis błąd, albo za duży rozmiar!! ech:/ co robic jak ją zainstalowac w Samsungu??? pomocy!!

  • 0

    7.  2006-08-09 15:43:35

    *lukasm: z tego co pamiętam to dla taktaka są nieco inne ustawienia niż domyślne dla ery. Nie pamiętam dokładnie i nie chcę wprowadzać w błąd. Najlepiej podpytaj u operatora.

  • 0

    8. ~issa  2006-08-09 15:50:48  host: azq115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No cóż , MiniOpera na mojej Nokii nie jest taka mini;-) Mówiąc najzupełniej na poważnie - aplikacja absolutnie rewelacyjna. Podobne jak **pajorro - mam używam , jestem BARDZO zadowolony:)

  • 0

    9.  2006-08-09 15:51:54

    Potwierdzam, Opera Mini jest super, działa świetnie, jak na razie mnie nie zawiodła!

  • 0

    10.  2006-08-09 16:40:51

    też oczywiście używam opery mini na m55. używam starej wersji 1.2 bo nowsza wywala sie błedem za mało pamięci. Świetnie sie sprawdza do przeglądania m.telepolis.pl i np stronki połączeń pkp!

  • 0

    11. ~ela  2006-08-09 16:56:55  host: 149.9.0.27

    Opera Mini zdobyła serca. Przeglądarka to bardzo ważna aplikacja dla fona. SonyEricsson zaczyna pakować do swoich fonów NetFront-a. Rezygnuje ze swojego własnego super rygorytycznego browsera.

  • 0

    12. ~Dina  2006-08-09 20:54:34  host: p04-08.opera-mini.net

    Dzięki Operze Mini mam wreszcie dostęp do internetu. W dodatku tanio! Jestem BARDZO zadowolona. :)))

  • 0

    13.  2006-08-10 10:17:57

    Ja tam wolę wersję mobile :) ta mini mi nie pasuje.

  • 0

    14. ~weryfikator  2006-08-21 17:23:49  host: dtk158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam, posiadam SE_D750i po wgraniu mini opery pokazał się błąd (error:3.0.10:80/) więc poczyniłem następujące kroki. wszystkie ustawienia do netu muszą być ustawione na GPRS profile mogą się nazywać jak kolwiek!!! to nie wszystko w moim D750i są ustawienia java i tu się wyjaśniło też trzeba zmienić na ust.GPRS.pozdrawiam i mam nadzieje ze pomogłem

Dodaj swoją opinię