Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podsłuchów w Deutsche Telekom ciąg dalszy

Podsłuchów w Deutsche Telekom ciąg dalszy

sirmark 28 Maja 2008 12:14

0 0

Były dyrektor personalny Deutsche Telekom twierdzi, że dwóch byłych szefów spółki wiedziało i korzystało z podsłuchiwania rozmów członków jej władz.

Deutsche Telekom przyznał, że w latach 2005-2006 wynajął zewnętrzną firmę, która miała wyśledzić źródło przecieku informacji ze spółki podsłuchując rozmowy pracowników m.in. z dziennikarzami, o czym pisaliśmy w tej wiadomości.

Heinz Klinkhammer powiedział dziennikowi Handelsblatt, że Kai-Uwe Ricke i Klaus Zumwinckel byli bardziej zaangażowani w podsłuchiwanie rozmów wysokich rangą pracowników spółki niż to się obecnie przyjmuje.
Klinkhammer, dyrektor personalny największego europejskiego telekomu w latach 1996-2006 ujawnił, że pracownik wspomnianej firmy powiedział mu, że Ricke i Zumwinckel prosili aby "był cicho" i nie informował nikogo o podjętych działaniach.

Ricke i Zumwinckel zaprzeczyli informacjom podanym w artykule Handelsblatt.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~mirekb  2008-05-28 12:52:34  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

  KTOS chce kogos wysadzic ze stołka.w sumie to wazna informacja dla polskiej de facto filii tmobile.miło wiedziec ze byc moze wszystkie rozmowy są do odtworzenia- czyli KTOŚ może więcej

 • 0

  2. ~sam  2008-05-28 14:37:44  host: dni113.neoplus.adsl.tpnet.pl

  bez przesady, sprawa sprzed 4 lat, gdy T-Mobile nie miało udziałów w PTC. niema to najmniejszego wpływu na Polskę, trzeba wyjaśnic sprawę do końca , i w przyszłości działac inaczej

 • 0

  3.  2008-05-28 18:59:40

  ...i szybko przebrandować dobrą polską markę Era na ....

 • 0

  4.  2008-05-28 19:25:31

  Panowie, o tych niecnych podchodach niestety wiemy tylko my (czytelnicy newsów telekomunikacyjnych) reszta społeczeństwa czyli znacznie ponad 99% nawet nie zdaje sobie sprawy z tych machinacji więc niczego to nie zmienia...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet