Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podrabiany Ericsson

Podrabiany Ericsson

sirmark 4 Października 2004 23:18

0 0

Największy na świecie producent infrastruktury dla sieci telekomunikacyjnych - szwedzki Ericsson - boryka się z problemem podszywania się pod jego markę w Azji. Nie chodzi jednak np. o centrale telefoniczne, ale o... wino. Choć dokładna skala sprzedaży wina z logo Ericssona nie jest znana, pojawiło się ono już w wielkiej ilości w Chinach i Wietnamie. To białe wino Sauvignon i Cabernet Sauvignon, które dystrybuuje nowozelandzka firma Brookfields.
- Kilka lat temu oznaczyliśmy naszym logo niewielką partię wina i rozdaliśmy wśród naszych klientów w tym regionie - mówi rzecznik firmy Ola Rembe. - Teraz ktoś zarabia po prostu na naszym brandzie. Zatrudniliśmy w tej sprawie prawników.

Źródło tekstu: Gazeta Wyborcza     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-103-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet