Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podnieśli lodówkę wibratorem

Podnieśli lodówkę wibratorem

LuiN 15 Listopada 2010 20:23

0 0

nokia n8 Dwóch chińskich studentów wykonało nietypowy eksperyment. Za pomocą silnika alarmu wibracyjnego wydłubanego z Nokii N8 podnieśli oni 60-kilogramową lodówkę.

Kilka dni temu Nokia rozpoczęła w Polsce kampanię reklamową Nokii N8, której myślą przewodnią jest promowanie kreatywności. Chińska wersja reklamy dała zaskakujący efekt. Studenci przy pomocy układu bloczków zwiększyli moc silniczka telefonu 100 tys. razy. Nokia N8 podniosła lodówkę w 1,5 godziny. Po całej tej gimnastyce telefon dalej działa.



A oto i polska wersja "kreatywnej" reklamy Nokii N8. Ciekawe czy nasi studenci wymyślą coś równie nietuzinkowego.






Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu w dziale artykuły.

Źródło tekstu: gsmdome, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 1

    1.  2010-11-15 20:32:54

    "zwiększyli moc silniczka telefonyu 100 tys. razy." może moment obrotowy a nie moc?

  • 1

    2. ~adas  2010-11-15 20:34:16  host: user-46-113-227-130.play-internet.pl

    Tytuł sugerował mi co innego :

  • 1

    3.  2010-11-15 20:37:19

    @2, ja też spodziewałem się urządzenia do masażu, czyli nie tylko ja jestem ...

  • 1

    4. ~znawca  2010-11-15 20:50:25  host: chaos.tpnet.pl

    Nic nadzwyczajnego. Wszystko to kwestia odpowiedniego przełożenia siły. To przecież sam Archimedes stwierdził: "Dajcie mi dostatecznie długą dźwignię i punkt podparcia, a poruszę Ziemię". Gdyby użyli silniczka z urządzenia jak w tytule to by podnieśli samochód ;).

  • 1

    5. ~K  2010-11-15 20:50:36  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    @3 heh ja tak samo! :D

  • 1

    6. ~Paweł  2010-11-15 20:54:49  host: chello089076121120.chello.pl

    Czekam teraz aż napiszą że Nokia N8 robi najlepsze potrawy prosto z pieca :D

  • 1

    7.  2010-11-15 21:09:02

    Lodówkę to może i podnieśli, ale kobiety raczej tym nie zadowolą, trzeba mieć sprzęt by się mądrzyć. ;-D

  • 1

    8. ~Mateusz  2010-11-15 21:12:31  host: apn-77-113-208-91.dynamic.gprs.plus.pl

    polscy studenci mogą nią tylko piwo otworzyć xD

  • 1

    9. ~code  2010-11-15 21:18:16  host: chello089078001191.chello.pl

    polscy studenci otwierają lodówką piwo.

  • 1

    10.  2010-11-15 22:28:04

    Myślą, że tą Nokią N8 złamią złą passę w ich telefonach, za tą cenę, nie za bardzo się opłaca.

  • 0

    11. ~  2010-11-16 09:43:51  host: 212.2.126.225

    Polscy studenci wymienia N8 na alkohol

  • 0

    12. ~molibdenowy_ksionrze  2010-11-16 10:19:33  host: 212.160.172.70

    Polscy studenci zrobią z lodówki Nokię N8.

  • 0

    13. ~  2010-11-16 16:51:11  host: 212.160.172.70

    Nokia N8 jako pierwsza w zestawie ma przystawkę wibracyjną dla kobiet na microUSB. Opcjonalnie można dokupić wersję dla panów.

  • 0

    14. ~yogmen  2010-11-17 11:20:45  host: m14b.ronin.jyu.fi

    btw... mialem telefon w rece i troche testowalem na prawde robi wrazenie... jedyne co to szkoda ze aparat troche wystaje ale cos kosztem czegos ;)

Dodaj swoją opinię