Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Podkowa na szczęście - koń do hipoterapii

Podkowa na szczęście - koń do hipoterapii

WitekT 8 Grudnia 2004 16:43

0 0

W dniach 6– 8 grudnia 2004 pracownicy PTC zbierają fundusze na zakup konia do hipoterapii dla Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Lublinie. To już trzecia taka aukcja elektroniczna, organizowana za pośrednictwem wewnętrznego Intranetu.

Tym razem pracownicy PTC licytują 50 podków, które ozdobione zostały kotylionami, wykonanymi przez dzieci i opiekunów z ośrodka z Lublinie. Podarujemy dzieciom coś więcej niż tylko konia z uposażeniem, czyli tym co potrzebne, by mógł nieść jeźdźca. Podarujemy im przyjaciela, rehabilitanta, a także szansę na poprawę sprawności fizycznej i możliwość zapomnienia, choćby na chwilę, o chorobie – mówi Antoni Mielniczuk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej PTC.

Elektroniczna aukcja świąteczna w PTC to już tradycja. W ubiegłych 2 latach licytowano kubki, pomalowane przez dzieci z domów dziecka, a także anioły i dzwonki wietrzne, wykonane w organizacjach partnerskich Fundacji Wspólna Droga. Pracownicy PTC zebrali w ten sposób blisko 60 tys. zł.
Ośrodek w Lublinie jest również organizacją partnerską korzystającą z pomocy Fundacji Wspólna Droga. Z pomocy ośrodka – m.in. pracy indywidualnej, terapii zajęciowej i manualnej, fizykoterapii, itp. - korzysta 170 niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z Lublina i okolic. Z samych zajęć hipoterapii korzysta 80 dzieci.

PTC we współpracy z Fundacją Wspólna Droga realizuje program składki pracowniczej Razem dla innych. Każdy pracownik firmy może włączyć się nie tylko w pomoc finansową, ale również zostać wolontariuszem Wspólnej Drogi. W tym roku PTC otrzymała zaszczytny tytuł Srebrnego Darczyńcy, za przekazanie zestawów Era Tak Tak dla organizacji współpracujących z Fundacją.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet