Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Pod kontrolą" - nowy biznesowy mix w Plusie

"Pod kontrolą" - nowy biznesowy mix w Plusie

WitekT 17 Marca 2010 10:26

0 0

Od 19. marca rusza nowa oferta promocyjna biznesowego miksa w Plusie pod nazwą Pod Kontrolą.



Klient podpisuje umowę na 2 lata na wybrany abonament, płatny co miesiąc na podstawie faktury. Po jego przekroczeniu połączenia są blokowane, można je odblokować za pomocą doładowania (zdrapką bądź kanałem elektronicznym). Doładowania są nagradzane bonusem - od 100 do 149 zł klient dostaje ekstra 15% doładowania, a powyżej 150 zł - 30 zł.

Pod kontrolą

20

30

50

75

100

Abonament

24,40 zł

36,60 zł

61 zł

91,60 zł

122 zł

Minuta

0,49 zł

0,41 zł

0,41 zł

0,35 zł

0,35 zł


Pozostałe usługi:
minuta połączenia do sieci P4 i Cyfrowego Polsatu - 0,72 zł,
minuta połączenia do sieci CenterNet - 0,80 zł,
SMS - 0,22 zł,
MMS - 0,40 zł,
100 kB transmisji danych - 0,12 zł.

Wszystkie ceny brutto (z VAT).




W ramach promocji, dostępna jest oferta Piątka z Plusem, która umożliwia zdefiniowanie do 5 numerów w sieci Plus, z którymi można wykonywać bezpłatne połączenia. Koszt zdefiniowania każdego numeru na 30 dni to 6,10 zł. Opłata pobierana jest z abonamentu.

Usługa Kontakt Plus to możliwość zdefiniowania do 30 numerów (1,22 zł za każdy na 30 dni), w sieci Plus i stacjonarnej, na które połączenia to koszt 0,12 zł (SMS na wybrany numer w Plusie - 0,12 zł).

Dostępny jest także pakiet 200 minut do sieci Plus na 30 dni za 12,20 zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 90
  • 1

    71.  2010-03-17 16:53:09

    I czemu W3 zatrzymała się na 29 gr za minutę? Na tym samym poziomie co rozbudowujący się Play? Procentowo za minutę P4 otrzymuje wyższy MTR, jednak kwota dla Opów W3 jest większa, więc dlaczego ich nie stać na obniżenie magicznej stawki 29 gr? Po 1) klienci tacy jak Ty tego nie oczekujecie. Po 2) Klientom W3 nie przeszkadza, że gdy taka firma jak Play wprowdzi coś fajnego, to ich Op wprowadzi PODOBNĄ ALE NIE LEPSZĄ ofertę, za miesiąc, za 3, za pół roku. Od 3 lat tylko odpowiadają Playowi. Czemu nie potrafią wykorzystać swojej już wybudwanej sieci sprzedaży, infrastruktury? Poza tym również mogę pochwalić się kilkoma kartami: Play, Heyah i Orange (w szufladzie) która również jest aktywna i Orżnąć nadal ją wlicza do statystyk.

  • -1

    72. ~krzyś  2010-03-17 17:02:14  host: 194.246.124.200

    s1k0r3k nie gdybaj nie oceniaj kogoś jak go nie znasz a w szczególności nie obrażaj kogoś !! :) a propo to jeśli oktreślasz już kto jest normalny a kto nie to podejrzewam że ty jesteś normalny to reszta która nie jest taka jak ty jest nienormalna to opisz siebie proszę żebym mógł ocenić jakim kanonem normalności ty mierzysz zapamiętaj raz na zawsze że nie ma ludzi normalnych i nienormalnych każdy jest inny. pozdrawiam :)

  • -1

    73. ~krzyś  2010-03-17 17:07:19  host: 194.246.124.200

    s1k0r3k nie napisałem nic poza tym o ofertach i stawkach wypowiedziałem się tylko iż większe firmy nie skorzystają z play chodźby nie wiem jaką miała ofertę czytaj proszę ze zrozumieniem małe firmy z tego skorzystają bo mają większą mobilność więc nie martw się że play twoja sieć (bo zajrzałem do Ciebie na profil) będzie miała miniejsze dochody ja nie neguje istnia tej sieci i bardzo dobrze że jest :) pozdrawiam

  • -2

    74.  2010-03-17 17:10:30

    s1k0r3k - ja mam w tej chwili 5 aktywacji... dostaję bardzo ciekawe oderty, m.in. tą o której wyżej pisałem 45 zł netto w pakiecie kwotowym do anonamentu kwotowego 30 zł ;-)

  • -2

    75.  2010-03-17 17:13:21

    s1k0r3k - płytko podchodzisz do tematu i nie ma sensu na płytkie pytania odpowiadać. Jełsi dla Ciebie liczy się tylko stawka poza sieć ... Nie zabraniam Ci korzystać z mbanku - tam jest najtaniej! Nie w Play!

  • -1

    76.  2010-03-17 17:18:20

    poza tym - blablabla - przepraszam s1k0r3k za 75, to do blablabla jest - nazwałeś mnie kłamcą bez dowodów. Nie ma sensu rozmowa z Tobą. Zresztą co Cię moje pieniądze obchodzą i czy płacę 10 groszy czy 5 złotych za minute?

  • 1

    77.  2010-03-17 17:26:14

    wlo Ani Ciebie, ani nikogo nie namawiam ani nigdy nie namawiałem na zmianę operatora. To po pierwsze. Po drugie nie oceniam Opa TYLKO na podstawie stawki poza sieć, lecz jeśli nowej, mniejszej firmie opłaca się dać niższą stawkę, dlaczego większa firma daje 49 gr, lub w cenniku tak jak Twoja 61. Może i masz usługi obniżające koszty, ale czy naprawdę nie wolałbyś żeby Plus dał normalną stawkę a nie ZŁODZIEJSKIE 61 CZY 49 gr?

  • 1

    78.  2010-03-17 17:47:13

    krzyś odnośnie mojego profilu. Oprócz Play posiadam Heyah, lecz od półtora roku korzystam z niej sporadyczie, na korzyść Play. Posiadam również Orżnąć, ale raczej na prośbę płaczek z W3, które chwalą się, że nie dzwonią poza sieć, a wcześniej błagają żebym kupił starterek bo mają drogo na Play A NIE DZWONIĄ POZA SIEC, i koło się zamyka. WIęc jeśli takie Orżnąć jest dla mnie nie opłacalne i mam tylko wychodzące, to po co mam je wpisywać w profilu?

  • -1

    79.  2010-03-17 18:37:07

    s1k0r3k - może nie pamiętasz, może nie czytałeś... już kilka lat temu mówiłęm jak ja widziałbym usługę abonamentową... Nie będę się powtarzał, bo rozpocznie się następna dyskusja z młodziakami na forum, którzy czytają tylko ostani mój kpiący post o zaczynają bezsensowną dyskusję wokół tego ;-) Tak - wolałbym, żeby nie było promocji. Żeby cennik był cennikiem. Jednak ponieważ nie mogę liczyć na to co bym chciał, dostosowuję się do realiów ;-) Mówisz złodziejskie... Może jak to widzisz tylko ze swojego punktu widzenia - pewnie nie korzystasz z Plusa nawet - możesz mówić złodziejskie. Ja widze to inaczej - w biiznesie 50 gr netto (61 brutto) to najwyższa stawka. Nie wiem czy wiesz, ale standardem (bezpłatnie) jest możliwość obniżenia tej stawki o 10% - do 45 groszy netto - z tego też korzystam. Poza tym, jeśli dają mi - a nie dawaliby przy stawce 20 groszy - dodatkowe pakiety wielkości pakietów abonamentowych, o połowę obniża to tę złodziejską cenę. Nie uwzględniasz kwestii innych możliwości (cennikowych) obniżenia kosztów - czy w sieci firmowej czy w ogóle w sieci i na stacjonarne, czy tylko na wybrane numery. To wszystko składa się na ofertę. Łącznie to wszystko. Ty kolejny raz mówisz tylko o stawce poza sieć i klepiesz, która to sieć tylko w sieci dzowni? Nie ma takiej. Ja też nie tylko w sieci dzwonię. Ale birąc pod uwagę całość, mam cenę minuty dość płynną zależnie od miesiąca od 16 do 24 groszy netto ;-) Moja żona zwykle nie przekracza 20 groszy netto ;-) To z pewnością złodziejskie stawki są ;-) A starszy syn nie wychodzi ponad 8 gr/min, no jednak bardzo nietypowo dzwoni.

  • 0

    80.  2010-03-17 18:49:32

    @wlo No kurcze, wlo a widziałeś tam emotkę? Bo to był żarcik- może głupiutki, ale dość oczywisty. Poza tym chodziło mi to żebyś spróbował ocenić tą ofertę. Najlepiej krytycznie, a nie pytałem się Ciebie czy będziesz jej używał. A Ty pod pozorem "obrażania się" unikasz odpowiedzi? No i jeszcze ten tekst o mbanku. W mbanku jest taniej niż w ofercie o której mówiłem? Jakim cudem 19gr to mniej niż maksymalnie 10gr? Te 10gr to stawka maksymalna, minimalna i średnia. Taka oferta. A o co chodzi Ci z mbankiem? PS Jeszcze raz sorry za ten żarcik

  • -1

    81.  2010-03-17 18:58:37

    blablabla - możesz w stosunku do mnie każdego epitetu użyć - nie obrażę się, ale nawet w żarcie nie lubię jak ktoś do mnie mówi, że kłamię ;-)

  • -2

    82.  2010-03-17 19:03:02

    a o ulepszonej w stosunku do pierwszej wersji ofecie abonamentowej Playa już ze 3 razy mówiłęm, że jest konkurencyjna w stosunku do mojej, z której obecnie korzystam - mam to 20 razy powiedzieć? Proszę ;-) Tylko, po raz kolejny powiem, ze dla 5 złotych - bo o mniej więcej o 5 złotych w moim przypadku chodzi - nie jest warto zajmować się przenoszeniem numerów ;-)

  • -1

    83.  2010-03-18 12:20:16

    Do końca czerwca połączenia np. do Centernetu i Polsatu mają być w cenie "podstawowej" - taka promocja ;-)

  • 1

    84.  2010-03-18 14:51:43

    @49 ale wiesz 5groszy nawet po sieci nie jest jakimś wyczynem bo inni dają za free, stawka za minutę jest dla mnie nie do przyjęcia. Jeżeli dają to jako ostatni to mogli by zobaczyć co dała konkurencja. Jeżeli wiedzieli że orange jako pierwszy wypuścił ofertę z minutą poniżej 30groszy i mobilnym netem w niskich cenach to mogli by wziąć przykład i coś zrobić podobnego albo lepszego

  • -1

    85. ~krzyś  2010-03-18 14:55:25  host: 194.246.124.200

    s1k0r3k ale na post 72. to zabrakło Ci odwagi żeby odpisać i może przeprosić ??

  • -1

    86.  2010-03-18 17:32:52

    cudny - no i co z tego, że dają za free? dają do swojej sieci... Powtarzam - po co mi darmowe w Play jak dzowniłem do Play może raz odkąd jest ten operator? 5 groszy w tym wytpadku jest lepsze dla mnie, bo wybierając operatora gdzie jest darmo w sieci, na numery innego nie płacę 5 groszy a 19 czy 29 - nie kumasz tego niuansu? To, ze gdzieś jest za darmo w sieci a gdzieś ijes po 5 groszy, nie znaczy, że jest lepiej czy gorzej - jest inaczej. A to czy jest taniej czy drożej ocenia KONKRETNY użytkownik a nie "obiektywna" ocena ;-)

  • 0

    87.  2010-03-18 19:37:41

    Oferta jest dobra jako uzupełnienie podstawowych taryf Tanio Rozmownych lub Elastycznej.Najważniejsza rzecz w konstrukcji abonament+prepiad to maksymalna kontrola wydatków.

  • 0

    88. ~  2010-03-18 21:13:42  host: apn-77-115-239-134.dynamic.gprs.plus.pl

    a pisalem ze plus bedzie rozdzielal cenniki i ze bedzie podwyzka do centernetu i polsatu;-)))

  • 0

    89.  2010-03-19 15:21:49

    @87 ale o jakim ty uzupełnieniu mówisz, przecież to jest zwykła oddzielna oferta. Można powiedzieć że orange wprowadzając mix optymalny dał uzupełnienie takich abonamentów ale tam są to dwie różne usługi oferujące inne profity. Mechanizm oferty jest inny

  • 0

    90. ~Lukasz  2010-03-19 18:25:14  host: aako201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    śmiechu warte, bojkot Plusa!!!

Dodaj swoją opinię