Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pocztówkę ze smartfona dostarczy listonosz

Pocztówkę ze smartfona dostarczy listonosz

sirmark 10 Lipca 2013 16:23

7 1

neokartka Poczta Polska wprowadziła nową usługę, dzięki której można wysłać wykonane zdjęcie jako kartkę pocztową. Fotografia stanie się elektroniczną pocztówką, którą w tradycyjnej papierowej formie dostarczy listonosz.

Aplikacja neokartka, dostępna dla systemu Android, pozwala na kompozycję i dopasowanie zdjęcia oraz dodanie krótkiego tekstu na awersie kartki. Można także skorzystać z proponowanej galerii wzorów. Dodatkowo, dzięki lokalizacji GPS, można przekazać informację z jakiego miejsca kartka została wysłana. Neokartkę można również zaadresować do wielu odbiorców z książki adresowej.




Koszt wysłania neokartki wynosi 4,99 zł, a zapłacić można SMS-em lub poprzez płatności SkyCash. Zostanie ona wydrukowana w dużym formacie (połowa kartki A4) i dostarczy ją listonosz Poczty Polskiej.

Źródło tekstu: Poczta Polska, wł     

Dodaj do:

Tagi: poczta polska

w sumie: 22
  • 1

    3.  2013-07-10 16:48:06

    1. iOS 2. płatność w normalny sposób (przez In App Purchase np) 3. Bardzo chętnie bym korzystał i to nie raz.

  • 0

    4. ~Q  2013-07-10 16:51:43  host: public-gprs515176.centertel.pl

    Podstawowa usługa czyli zdjęcie z telefonu+wysyłka na dowolny adres, jak na realia szybko zmieniającego się rynku telekomunikacyjnego jest stara... wprowadzona w 2003 roku (http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=211) Czyli jak rozumiem na 10 lecie wprowadzenia usługi Poczta Polska postanowiła "odświeżyć"temat, dokładając kilka "bajerów".

  • 1

    5. ~R  2013-07-10 17:06:33  host: host-81-190-168-249.gorzow.mm.pl

    Już dawno mogłem wysłać pocztówkę z nokii (chyba to była 6600i slide) i kosztowała ona 5zł.

  • 0

    6. ~QASH  2013-07-10 17:23:45  host: user-31-175-81-32.play-internet.pl

    Szkoda tylko, że aplikacja jest niezgodna z moim urządzeniem :-( Android 4.2.2

  • 0

    7.  2013-07-10 17:37:43

    płatność sms kosztuje 7,38zł

  • 0

    8. ~A  2013-07-10 17:50:31  host: aeom59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @1 W jaki sposób masz smsy premium za 30% ceny? Za 60% wiem jak to działa, ale za 30? A oferta spoko, jednak nic odkrywczego ;)

  • 0

    9.  2013-07-10 17:55:20

    już ze dwa lata korzystam z Touchnote. Kartka wychodzi w najdrożej opcji 0,79 euro więc taniej niż ten wynalazek. Wprawdzie nie jest formatu A4 :) ale jak mówił klasyk nie wielkość się liczy a technika.

  • 1

    10. ~  2013-07-10 18:03:19  host: adee242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Połowa kartki A4", autorzyno, nazywa się po prostu formatem A5.

  • 0

    11. ~Astis  2013-07-10 18:18:06  host: 46.204.17.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    #10 dokładnie :))) a pomysł baaaaardzo pro ! Chętnie skorzystam :))) mam tylko nadzieje, że Poczta tego nie zgniecie, a jak nie Poczta T zmęczony listonosz . . . Zobaczymy, oceniamy :)))))

  • 1

    12. ~Mati  2013-07-10 18:21:30  host: d184-70.icpnet.pl

    Połowa A4 to A5 geniuszu ;D

  • 0

    13. ~Astis  2013-07-10 18:33:47  host: 46.204.17.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Juz widzę mankamenty usługi - kupilbym, ale przed zakończeniem chcą dane osobowe zamawiajacego a to mnie juz nie pasi ! Więc usługa nie dla mnie a szkoda. Podając jakieś inne dane - bez sensu .....

  • 0

    14.  2013-07-10 19:56:07

    Większość Polaków - "geniusze", niestety kojarzy jedynie format A4, potrafiąc go sobie jako tako wyobrazić. "Format A5" - nic by im to nie mówiło. Za to "połowa kartki A4" prędzej. Proste? ;-)

  • 0

    15. ~  2013-07-10 20:03:54  host: public-gprs459077.centertel.pl

    Idiotyzm.

  • 0

    16. ~sony xperia z  2013-07-10 20:10:27  host: 37.31.111.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    dla sony xperia z - nie ma w sklepie tej aplikacji

  • 0

    17. ~  2013-07-10 23:41:22  host: V34-06.opera-mini.net

    Trochę lipa, że nie uwzględnili Symbiana i iOS, ale dobrze, ze w ogóle coś robią. Korzystał ktoś z Was ? Jak mam Nokię c5.02 to wyjdzie ładna fotka ?

  • 0

    18. ~  2013-07-11 07:01:05  host: apn-31-1-143-253.dynamic.gprs.plus.pl

    Szkoda, że dla biedasystemu tylko.

  • 0

    19. ~r  2013-07-11 08:01:34  host: public-gprs514551.centertel.pl

    #13: a co, chciałeś swoje gole d. koleżance z pracy podesłać i się wstydzisz? ;-)

  • 0

    20. ~r  2013-07-11 08:05:54  host: public-gprs514551.centertel.pl

    Ja jak nie muszę to z usług PP nie korzystam. Bo mam w pamięci te godziny wystane przed ich okienkiem i mi się niedobrze robi :-) no ale miło że coś próbują robić, konkurencja zadaje im bobu :-D

  • 0

    21. ~r  2013-07-11 11:57:23  host: public-gprs514551.centertel.pl

    Nie wiadomo, może nie dostarczy lecz wrzuci awizo jak będzie miał za ciężką torbe i za małe śniadanie zje ;-)

  • 0

    22.  2013-07-11 17:41:30

    Można zamawiać wysyłkę za granicę?

Dodaj swoją opinię