Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Poczta home.pl bez ograniczeń w Orange

Poczta home.pl bez ograniczeń w Orange

Ringu 28 Lutego 2011 11:06

0 0

W wyniku współpracy z PTK Centertel, rozpoczętej przez home.pl, klienci biznesowi sieci Orange będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty pozwalającej na nieograniczony dostęp do konta poczty e-mail. To pierwsza, nielimitowana oferta kierunkowa na polskim rynku telekomunikacyjnym.

Stały dostęp do poczty elektronicznej to coraz częściej jeden z wymogów współczesnego biznesu. Dzięki partnerskiej umowie operatora sieci komórkowej Orange i firmy hostingowej, powstała usługa zapewniająca nielimitowany transfer danych, dostęp do poczty e-mail dla klientów home.pl.

Mobilność staje się synonimem współczesnej komunikacji. Z tego powodu staramy się, aby klienci mieli dostęp do naszych usług za pomocą urządzeń mobilnych. Współpraca z Orange pozwoliła na stworzenie usługi znoszącej ograniczenia transferu danych i znacznie zwiększającej możliwości korzystania z mobilnej poczty elektronicznej. W przyszłości będziemy się starali rozwijać ten kierunek. - mówi Marcin Kuśmierz, Dyrektor Zarządzający home.pl.




Popyt na mobilny dostęp do poczty elektronicznej dynamicznie wzrasta. Dlatego jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie klientom oferty pozwalającej na korzystanie z nielimitowanego, mobilnego transferu danych - bez ograniczenia prędkości, bez względu na wielkość zużywanej transmisji danych. Usługa przygotowana we współpracy z home.pl odpowiada na tę potrzebę a jednocześnie jest bardzo atrakcyjna cenowo.- mówi Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Usługa jest już dostępna dla abonentów sieci Orange. Można ją uruchomić wysyłając SMS o treści: AKT HOME.PL na bezpłatny nr 80010. Miesięczna opłata za usługę wynosi 7,90 zł netto miesięcznie.

Źródło tekstu: Orange, Home.pl     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2011-02-28 11:25:32

    Ja korzystam z hostingu i poczty w onecie - zakłądając, ze to home.pl jest - mój operator będzie wiedział że m jestem klientem home.pl i mnie skasuje za esemesa? A gdybym nie był? Dostanę za tego esemesa skrzynkę e-mail z nielimitowanym dostępem? Jakiś regulamin to jest w ogóle? Bo zauważam, ze jak jest, to redakcja pisze, zeby sobie w regulaminie pocztać o szczegółach, a jak nie ma to nic n ie wynika z tekstu... Wiem, ze ograniczony jestem, jednak z tego powodu bym prosił o wyrozumiałość i wyjaśnienie - o co chodzi w tej ofercie?

  • 1

    5. ~mariusz9a  2011-02-28 11:31:55  host: apn-77-115-199-91.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak się tak głębiej nad tym zastanowić to macie racje. Też nie wiem do kogo ta usługa jest skierowana - nastaje era abonamentów z "bez limitowym" internetem więc na co ktoś ma dodatkowo jeszcze płacić niespełna 8 zł za dostęp do poczty skoro może ją sobie i tak swobodnie sprawdzać bez obaw o dodatkowe koszty?

  • 1

    6.  2011-02-28 11:34:38

    Czyli 7,90 zł netto kosztuje wyłącznie nielimitowany dostęp do poczty e-mail w home.pl dla klientów sieci Orange. Dodatkowo dochodzi jeszcze abonament roczny za utrzymywanie konta e-mail u usługodawcy.

  • 1

    7. ~Jacek  2011-02-28 12:07:24  host: ahi53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To się nazywa pakietyzacja dostępu do sieci internet. Bardzo niebezpieczna sprawa dla klienta końcowego. Należy piętnować takie praktyki, gdyż negatywnie wpływają na ogólną jakość usług.

  • 1

    8. ~nowy  2011-02-28 12:09:14  host: 83.2.24.3

    home.pl to największe złodziejstwo, ceny kosmiczne, tylko szkoda tych klientów, ze tak ich doją.

  • -1

    9.  2011-02-28 12:14:47

    A to juz nie jest chyba twoja sprawa? Bo znowu, jak zwykle znajduje sie ktos, kto zamiast o swoje sprawy martwi sie o sprawy innych, ktore moga byc w jak najlepszym porzadku?

  • 0

    10. ~geniu  2011-02-28 12:24:42  host: public-gprs32247.centertel.pl

    @4 Włącz wyobraźnię na korporacyjne myślenie i wszystko jasne. Dla obu podmiotów reklama i szum medialny. Kogo obchodzi komu się to przyda, ważne że jeszcze można na tym dodatkowe "grosze" zarobić.

  • 2

    11.  2011-02-28 12:56:54

    Jak komus za drogo w home.pl to niech nie korzysta. Ja jestem zadowolony- również z tego że jak siedzę o pólnocy przy komputerze i wkurza mnie jakis problem z pocztą - to bez problemu znajduję konsultanta który ma pojęcie. Co do oferty- 8 zł za "nielimitowany " dostęp? przecież 95% klientów i tak na telefon ściąga tylko nagłówki, nie sądze, aby bardzo wiele osób przewalało setki MB przez telefon. Mnie interesuje inna kwestia- czy jeżeli serwer pocztowy będzie w domenie home.pl to transfer będzie " darmowy" a w domenie xxx.pl hostowanej przez home.pl- już nie ?

  • 0

    12. ~Marek  2011-02-28 13:31:17  host: dpr156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    widzę że Orange dalej rozwija swoją ofertę biznesową. Jak nie wprowadza nowe telefony na rynek (np. Motorala Defy), odświeża plany abonamentowe (oferta dopasowana), to teraz to. Ciekawe tylko jaką popularnością będzie cieszyła się ta usługa.

  • 1

    13. ~zpwp  2011-02-28 14:33:59  host: 213-238-102-241.adsl.inetia.pl

    O ZA DARMO SZOK ALE USŁUGA KOSZTUJE 7,90 ZŁ :) ŻENADA !!!!!!!!!!!

  • -1

    14. ~ulepek  2011-02-28 15:11:18  host: dpk115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla biznesu cena jest do zaakceptowania, zwłaszcza dla pracowników mobilnych jak handlowcy itd. Od marca w Erze też miały być oferty z home.pl.

  • 0

    15.  2011-02-28 15:19:16

    ~geniu - moja wyobraźnia zamyka się w liczbach... Nie potrafię sobie wyobrazić co autor miał na myśli - dlatego filologiem nie jestem ani filozofem ;-) Dlatego pytam, bo nie wiem na czym ta oferta ma polegać. Mam gdzieś co za szym ma wywowłać - Ciebie to może interesuje - mnie nie ;)

  • 1

    16.  2011-02-28 17:24:19

    No i tez za bardzo nie rozumiem tej uslugi/newsa. Widzialem na pdf'ie ;) zajawki tej promocji i ostrzylem sobie zeby, bo w home'ie korzystam i z poczty, i z paru domen i z serwera. Przy okazji zaprzeczam, jakoby ceny byly wysokie - serwer 50 GB na dwa lata (promocja dla dotychczasowych klientow home, oferta w mailu) z nielimitowanym transferem i mozliwoscia swobodnego podzialu kont FTP (co oznacza, ze firmy/osoby biora kawalek tortu serwerowego) kosztowal 300 netto. No, ale tutaj widze ze ida troche w kierunku BlackBerry ? Tylko, ze poczta od BB jest jednak duzo lepsza, ciut lepiej zintegrowana ;P Sadzilem raczej, ze zaproponuja tanie (albo w wersji idealnej - darmowe ;) korzystanie z poczty home, swoisty rodzaj promocji. Biorac pod uwage, ze mozna wziac podstawowa wersje (ktorej glownym ograniczeniem sa 2 aliasy i 2 GB (choc mozna wysylac/odbierac maile o nawet takiej wielkosci), czyli Personal Mail za 150 netto, sens sprowadza sie tylko i wylacznie do transferu. Coz, zalezy od profilu korzystania, jesli ktos NAPRAWDE intensywnie korzysta z maila, to faktycznie ma to sens, nie bedzie zzerac transferu na BE. Ale pomijajac taki przypadek.. nonsens IMHO. Co do oferty Ery - jest juz od jakiegos czasu (bylo info gdzieniegdzie), siedzi na stronie home'a pod 'Promocje', ale zadne to fajerwerki - ot, minimalnie lepsza oferta wziecia BC. I tyle.

  • 1

    17.  2011-02-28 17:26:15

    Za 150 zl netto na 5 lat (50 zl netto na rok). Zapomnialem dodac, ot taki detal ;)

  • 1

    18. ~  2011-02-28 18:42:01  host: ip-94-42-11-30.multimo.pl

    11. Korzystam z hostingu za ok. 50 zł brutto (parametry ma takie, że zadawolą 90-95 proc. użytkowników). Tam też całą dobę siedzą konsultanci, a że czasem są niekompetentni i nie wiedzą, jak rozwiązać problem to trudno. W home.pl za 300 zł netto też nie podają błędne informacje (pewnie siedzą tam studenci za 800 zł netto).

  • 1

    19. ~  2011-02-28 18:43:40  host: ip-94-42-11-30.multimo.pl

    Nie doczytałem i źle napisałem. W home.pl na czacie siedzą też niekompetentne osoby i podają błędne informacje, czego doświadczyłem podczas trasferu domeny (do home).

  • 0

    20. ~geniu  2011-03-01 12:42:51  host: public-gprs89841.centertel.pl

    @15 Też przyznaję się do pochodzenia z Matplanety. Ale moje liczby zamieniają się w strumienie danych opisujących zjawiska wokół nas. To nie kwestia zainteresowania, to obraz oceny. W arytmetyce 1+1=2, ale taki opis świata byłby ubogi i fałszywy. A oferta, każda ..oferta.. znajdzie swego amatora.

  • 0

    21.  2011-03-01 18:36:20

    ~geniu - więc o co chodzi w ofercie? kto może z niej korzystać i skąd wiadomo, ze właśnie on?

  • 0

    22. ~PLANET  2011-03-02 14:22:07  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    #18: co kto lubi. 300 zl netto na dwa lata, nie na rok, tak BTW, doczytaj. Tam tez masz brak limitow transferow wzglednie podobna pojemnosc ? Jesli nie, to dlatego wlasnie placisz nizsza cene. Przy uploadzie 12 Mbps limity na dluzsza mete nie maja sensu, podobnie niska pojemnosc. Mozna i wziac darmowy tez ;) Co do regulaminu, poniewaz ringu nie napisal nic, trudno, polece z konkurencja: http://goo.gl/SmCD7

  • 0

    23. ~Lucjan  2011-03-07 12:01:29  host: dpd78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta usługa dostępna jest dla wszystkich abonentów biznesowych Orange? Czy jak np. przedłużę umowę na warunkach oferty dopasowanej (plan optymalny 450 z nowym SE Xperią X10 mini pro), to też będę mógł liczyć na nieograniczony dostęp do poczty? Jak to dokładnie wygląda?

Dodaj swoją opinię