Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Po weekendzie nowe taryfy firmowe w Orange

Po weekendzie nowe taryfy firmowe w Orange

WitekT 3 Lutego 2012 16:50

0 0

Od 6. lutego Orange wprowadzi nową ofertę taryf biznesowych. Dostępne będzie 5 opcji abonamentowych i 4 mix.

W Planach Korzystnych dla Firm z abonamentem, w zależności od wybranego planu, będzie można wybrać od 1 do 4 bezpłatnych usług dodatkowych, które będzie można co miesiąc zmienić i elastycznie obniżyć koszty w zależności od aktualnych potrzeb.




Do wyboru będą:
50% tańsze połączenia nawet do 3 wybranych krajów,
do 4 GB miesięcznie na transmisję danych,
bezpłatne połączenia lub SMS-y nawet do wszystkich numerów w Orange.

Klienci przedłużający umowę zyskają dodatkowo większe pakiety minut na rozmowy do wszystkich sieci. W ofercie bez telefonu jeszcze więcej korzyści na cały czas trwania umowy. Szczegóły ofert ujawnimy po weekendzie - pisze na blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 2

    3. ~  2012-02-03 17:07:23  host: z56-12.opera-mini.net

    Jak ceny telefonów będą przystępne to może być ciekawiej. Dzisiaj moim zdaniem lepiej jest dać kilka minut mniej ale tańszy telefon

  • 0

    4.  2012-02-03 17:10:03

    w taryfach indywidualnych "wybrane kraje" były od paru lat, magiczne "do" przy info o 4GB zapowiada "mały druk", 4GB pewnie i będzie, ale w dziko drogim abo., ostatnią pozycję trudno nawet komentować..

  • 0

    5. ~Misiek  2012-02-03 17:21:37  host: 89-72-108-255.dynamic.chello.pl

    Pożyjemy, zobaczymy. Ciekawe czy będzie to w ogóle warte zwrócenia uwagi.

  • 1

    6. ~marcellove  2012-02-03 17:49:14  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    Od stycznia 2000r. miałem numer w Orange,zawsze chwaliłem Ich oferte.3 miesięce tenu przeniosłem numer do innego operatora,nie żałuje decyzji!!!Wolny rynek,każdy ma prawo wyboru!!!

  • 0

    7. ~  2012-02-03 17:57:41  host: z03-11.opera-mini.net

    "...nawet do wszystkich numerów w Orange." Nawet? ;)

  • 1

    8.  2012-02-03 17:59:36

    7: wiem, że dziwnie to brzmi, ale to dokładny cyctat z bloga Jabczyńskiego. Podejrzewam, że w niższych taryfach będzie to cośw stylu "do 5 wybranych numerów", a w najwyższych - do wszystkich w Orange. Stąd to "nawet".

  • -2

    10. ~janek  2012-02-03 18:34:14  host: public-gprs83352.centertel.pl

    Szczególnie cenię sobie Orange za wysoką jakość obsługi, prawda jest taka, że ceny nie mają dla mnie większego znaczenia - po prostu jestem ich fanem...

  • 0

    11. ~  2012-02-03 18:55:40  host: dci49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Słowo "nawet" w pkt. 3 "ładnie" brzmi. :P

  • 0

    14. ~MACIEK  2012-02-03 19:29:20  host: user-31-175-139-10.play-internet.pl

    Do wyboru od 1 do 4 usług, a do wyboru będą 3... NAWET 3 :)

  • 0

    15. ~xxx  2012-02-04 01:10:02  host: 82.141.223.245

    Lipa na maxa. Ani bezplatnych rozmow w calej sieci, nie mowiac juz o bezplatnych rozmowach w calym kraju... ani bezplatnych sms-ow do wszystkich seici. Lipton

  • 0

    16. ~chomik  2012-02-04 16:55:11  host: 083143137064.warszawa.vectranet.pl

    bezpłatne połączenia lub SMS-y NAWET do wszystkich numerów w Orange. ALE ŁASKA ;P

  • 0

    17. ~  2012-02-04 19:19:42  host: 212.160.172.70

    ~chomik A CO W INNYCH SIECIACH JEST TO STANDARD ?? phiiii tylko łaskawe podejście do innych OP W NEWSACH JEST WIDOCZNE , ZMIENIĄ TO ZOBACZYMY CO BĘDZIE A NIE BZEZSENSOWNE WYPOCINY PISZECIE

  • 0

    18. ~jarekt  2012-02-06 10:00:40  host: 178-37-55-160.adsl.inetia.pl

    Czyli, żadnych rewelacji. Darmowe w sieci to chyba już standard a tutaj dostepne bedzie tylko w najdroższych abo. Pakiety danych to chyba już obowiazkowy dodatek - ciekawe ile bedzie tych danych w normalnych taryfach.

  • 0

    20. ~  2012-02-06 11:02:47  host: z51-13.opera-mini.net

    Co tak się podniecać darmowymi rozmowami w sieci?? Co to, 1000 minut nie wystarczy dla indywidualnego użytkownika? Po co wisieć ciągle na słuchawce i tyle gadać? Ja tam nie jestem zwolennikiem takiego darmowego gadania, ograniczenia są potrzebne.

  • 0

    21. ~tak  2012-02-08 05:47:56  host: 195.116.187.216

    Darmówki powodują że ludziska gadają bez sensu i tylko obciążają sieć. Przykład - plus i oferta z simplusa darmowe po 18 i w weekendy. Miałem abonament i w tych godzinach notorycznie otrzymywałem komunikat sieć zajeta.

Dodaj swoją opinię