Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Po weekendzie nowe taryfy dla firm w Orange

Po weekendzie nowe taryfy dla firm w Orange

WitekT 22 Stycznia 2011 14:29

0 0
24. stycznia Orange wprowadzi nowe taryfy abonamentowe dla firm - poinformował na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

(…) Od poniedziałku wprowadzamy całkowicie nowy rodzaj abonamentów, jakich nie ma żaden z naszych konkurentów. Mogę śmiało powiedzieć, będzie rewolucja! - pisze na blogu rzecznik.

Więcej szczegółów już wkrótce.


Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 88
  • 1

    111. ~  2011-01-23 19:21:32  host: p16-11.opera-mini.net

    Pamiętam tutaj kilka lat temu koncert życzen przy jakiejś okazji ale najbardziej podobała mi się propozycja by niewykorzystane w danym okresie złotówki były wypłacane w naturze u konsultantek :D

  • 0

    114. ~pk  2011-01-23 19:42:35  host: public88570.cdma.centertel.pl

    Będzie taryfa "Max", "HIT" i "WEEKEND"

  • 0

    115. ~_nosek  2011-01-23 19:53:44  host: user-46-112-27-94.play-internet.pl

    Znając tę "francuską dojarkę" to szału nie będzie...

  • -1

    116.  2011-01-23 20:46:50

    Jak będzie jakaś konferencja, albo zostaną opublikowane jakieś konkrety to będziemy mogli dyskutować. Na chwilę obecną wiemy, że coś będzie i są szykowane fajerwerki. Nie mówcie, bo jak weszły do oferty komercyjnej plany optymalne, to zmiana była spora. Podobnie jak z "animalsami". Jak bym dał szansę

  • 0

    117.  2011-01-23 21:06:14

    Postawiłbym na taryfę z nieograniczonym internetem np. za 149 zł dla biznesu, to byłby hit. Raczej jakiegoś stanu darmowego to nie będzie, głównie ze względu na ponad dwa razy większa sieć niż Play, to byłoby do kogo dzwonić, heh. Ale jeżeli zapowiadają na prawdę duży kaliber zmian to czemu nie:)

  • -1

    118. ~grószka  2011-01-23 22:09:35  host: aftu225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    będzie stan darmowy za 20złnetto/mc do wszystkich 10 wybranych numerów w orange przez cały tydzień pomiędzy 23:00-6:00

  • 0

    119.  2011-01-23 22:11:47

    Znając Orąż, aby korzystać z profitów trzeba będzie podpisać 60-miesięczną umowę ;-).

  • 0

    120.  2011-01-24 00:02:22

    117 stan darmowy w Orange juz jest w najwyzszych abonamentach nazywa sie to korzysci optymalne za 119 zl jest 500 min i nieograniczone w orange za 195 jest 1150 i nieograniczone w orange a za 329 jest 2050 i nieograniczone w orange... szkoda ze nie ma stacjonarek ale jak ktos duzo dzwoni zwlaszcza w sieci to dla niego oferta jest dobra :)

  • 0

    121.  2011-01-24 00:03:57

    119 Kamil osobiscie juz sie spotkalem z kilkoma sytuacjami ze klienci chcieli podpisywac umowy na jak najdluzej nawet chcieli na 5 lat niestety moglem im zaproponowac umowe "tylko" na 3 lata :PPPP

  • 0

    122. ~  2011-01-24 00:46:48  host: public64451.cdma.centertel.pl

    121@ pewnie na słupa aby jak najtaniej wyrwać telefon, no bo jaki sens podpisywać na tak długo umowę?

  • 0

    123.  2011-01-24 07:35:42

    122 zdziwilbys sie jacy sa klienci... nie mierz ich jakby swoja miara chodzi o to ze to co jest dobre dla ciebie nie musi byc dobre dla klientow... wielu klientow np chce pozostawac przy swoich starych planach taryfowych gdzie placa np 50gr/ minute bo im one odpowiadaja tak samo jest grupa klientow ktorzy nie chca sobie zawracac glowy przedluzaniem umow i biora je na jak najdluzszy czas :)

  • 0

    124. ~pinky  2011-01-24 08:56:56  host: nat-goc1-5.aster.pl

    114> podane nazwy taryf obowiazywaly dawno temu za czasow marki IDEA...

  • 0

    125. ~artug  2011-01-24 09:23:03  host: public-gprs135366.centertel.pl

    To modyfikacja Optymalnych. Ustalasz sam abo z dokładnością do 1 zł. Dodatkowo 10 % więc do wszystkich. To właściwie wszystkie różnice

  • 0

    126. ~  2011-01-24 17:08:08  host: public1462.cdma.centertel.pl

    123@ dla mnie to trochę dziwne ale miałem koleżankę która chciała włączyć jakiś głośno reklamowany pakiet w simplusie i okazało się że ma taryfę team7 czy jakoś tak, w każdym razie ta taryfa zniknęła chyba ze 3-4 lata temu gdzie za minutę płaci się chyba 79gr/min i kompletnie nie wiedziała co przez ten czas sie w simplusie zmieniło, gdyby nie tamta promocja to pewnie nadal trwała by w tej skostniałej ofercie. Ale abonament to co innego, częściej podpisujesz aneks, częściej zmieniasz telefon.

  • 0

    127. ~  2011-01-24 23:09:55  host: p10-02.opera-mini.net

    Mila jak ludzie rzadko podpisują umowy a ty im wciskasz kity o promocjach to oni myślą pewnie że to super okazja i dlatego chcą jak najdłuższe umowy. Nie wiedzą pewnie też że trend spadków cen nie skończył się tak naprawdę póki play nie zdobędzie 1/4 tortu

  • 0

    128. ~Mandaryna  2011-01-26 15:29:20  host: 94.42.115.21

    No cóż... Są oferty gorsze i słabsze.. Pozdrawiam Orendż.

  • 0

    129. ~kylo  2011-01-27 00:07:35  host: host-94-231-49-153.ip.jarsat.pl

    i gdzie ta rewolucja? nadal drogo, NIech tak dalej robia to sie obudza z reka w nocniku jak im Play zabierze kolejna duza czesc klientow :)

  • 0

    130. ~Zenon  2011-01-28 21:17:53  host: 77-254-223-30.adsl.inetia.pl

    Juz wprowadzili...jest o niebo drożej,bo każde połączenie zaczynające sie od-gwiazdka... jest płatne!!! Do grudnia było za free!

  • 0

    131. ~Meriusz  2011-01-28 21:20:04  host: 77-254-223-30.adsl.inetia.pl

    Z żabojadów (zdzieraczy ) lubię już tylko "francuską"...(po francusku,jak kto woli)

  • 0

    132. ~Roman  2011-01-28 21:23:49  host: 77-254-223-30.adsl.inetia.pl

    Ponoć ma być na super abonament -już za 150 zł.będzie 320 min do Orange ,przy umowie na 48 m-cy (Sagem z irdą -gratis).! A, i jeszcze 32 min. do wszystkich!

Dodaj swoją opinię